23.06.13

Mascara Astor BIG & Beautiful LovelyDoll + Sally Hansen Hard As Nails Xtreme Wear


Charakteristika: Perfektně oddělí a prodlouží řasy,dodá řasám objem a tvar,opticky rozevře pohled, zajistí řasám nepřehlédnutelný vzhled.,jedinečně tvarovaný kartáček má dolní zaoblenou část, která zachytí každou řasu, horní část je zakončena "bambulkou" pro natočení řas do sexy křivek.
Můj názor: 
Snad mě nepoženete s vidlemi v ruce kvůli fotkám. Už několikrát jsem psala, že mám rovné řasy, takže u řasenek vám nemohu ukázat žádné natočení. Tím pádem fotím oči zespodu, abyste viděli vše ostatní kromě natočení. U řasenky od Astoru mě v první moment zarazil kartáček. Sice mám ráda tyhle umělé s kupou štětinek, ale na druhou stranu nesnáším, když vytvářejí takové, jak sami nazvali, "bambulky". Mnohem lépe se mi pracuje s kartáčky, které jsou rovnoměrné a nemají žádné díry či výběžky. Ona ,,bambulka" má hezky pročesat a natočit. Bohužel mám pocit, že spíš slepuje... Každopádně je to jediná věc, která mi na řasence nesedí. Jinak jsem z ní nadšená. Má skvělou tmavou barvu, neslepuje, kromě té bambulky a nedrolí se. 
Cena: 199kč

A jako druhý produkt tu mám lak na nehty od Sally Hansen.
Můj názor: Slibuje zpevnění a posilnění nehtů. Já mám bohužel nehty hrozně lámavé, takže jakmile si je nalakuji jakýmkoli lakem, začnou se lámat... Každopádně odstín 280, Marine Scene, je nádherný a na nehtech vypadá vážně fantasticky. Když jsem ho měla, i výdrž nebyla vůbec špatná.
Cena: 99kč

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Já mám zlatou variantu od Astoru Big Boom, zkus jí a nebudeš litovat, už mám asi 2 nebo třetí balení :) ! Moc pěkná recenze a ten lak vypadá krásně :)

  OdpovědětVymazat
 2. špirála vyzerá zaujímavo :) a modrá farba laku ako stvorená pre leto :)
  Sunrise of my life :)

  OdpovědětVymazat
 3. A lak na nehtech neuvidíme? :))

  http://style-and-smile.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. laky os Sally Hansen nejsou podle mě nic moc, ani řasenka mě neláká, protože Heidi má v reklamě nalepené řasy nahoře i dole :/

  OdpovědětVymazat
 5. ooo ten lak je krásnyy..daj niekiedy aj fotku na nechtoch :)

  OdpovědětVymazat
 6. myslím si, že na téhle fotce si perfektně vystihla potenciál té řasenky a nepřijde mi vůbec špatná :)

  OdpovědětVymazat