27.08.13

Timotei Pure šampon

šampon - Timotei

Charakteristika: Čistota pro normální až mastné vlasy. Mastí se vám vlasy o něco víc? S tím si poradí řada Timotei Čistota, která pečuje o normální až mastné vlasy. Řada Timotei Čistota s obsahem výtažků z organického zeleného čaje vlasy čistí, revitalizuje a pečuje o ně. Díky tomu budou lehké, hladké a přirozené krásné.
Můj názor: Nevím, čím to je, ale moje vlasy by každé ráno mohly nahradit olej mamce na smažení. Je pravda, že i dříve jsem měla mastnější vlasy, ale ne tolik jako nyní. Zkouším už nějakou dobu řadu přípravků na mastné vlasy, ale nic mi moc nepomáhá. Stejně se ráno budím s pořádně mastnou kšticí. Zkoušela jsem stále produkty značek jako jsou Gliss Kur nebo L'oreal, protože jsem zastávala názor, že se jedná o jedny z nejlepších v drogistickém sortimentu. Ale bohužel výsledek po nich nijak úžasný nebyl, takže jsem se rozhodla zkusit jinou značku a obrátila se na Timotei. Nikdy dřív jsem tuto značku nijak neobdivovala, ale po tomto šamponu (a suchém šamponu - o něm příště) jsem změnila názor. Dát řadě název Čistota byla skvělá volba, protože při otevření se koupelnou vanula krásná vůně čistoty. Hned, jak jsem si jej přinesla domů, má nedočkavost mi nedala spát a musela jsem testovat. Umyla jsem si vlasy ráno, jako to dělám každý den, a věnovala se všemu, co přes den dělám. Večer jsem byla u kamaráda na menší sešlosti s přáteli a přespala tam, takže jsem se bála, že se ráno vzbudím a všichni se mojí hlavy leknou. Kupodivu to tak vůbec nebyla. Opravdu jsem našla šampon, který na mastné vlasy opravdu pomáhá. Pochopitelně netvrdím, že vlasy vypadaly stejně jako v moment po umytí, ale i tak jsem se s nimi nestyděla vyjít mezi lidi. Za mě jednoznačně palec nahoru a v blízké době plánuji pořídit další věcičky z této řady!

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Už jen ten název.. ta čistota mě láká!<3 určitě po němm mrknu a za tebe a tvé vlásky po tomhle šamponu jsem ráda!:)

  OdpovědětSmazat
 2. řešila jsem celkem dlouho, že se mi rychle mastí vlasy. a pak jsem ve svých zásobách, které mám fakt jen na nejhorší časy, objevila litrový šampon "nevímodkud" (někde jsem ho vyfasovala). používám ho už dva měsíce a klidně si až tři dny nemusím mýt vlasy a super. trošku jsem hysterčila, že ho už neseženu, ale tuhle jsem na něj narazila, litr 41,- Kč a už fakt dlabu na značky, protože teprve tohle zabralo:)

  OdpovědětSmazat
 3. Po něm se podívám :)

  http://style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 4. Souhlasím, už nějaký čas ho používám :))

  OdpovědětSmazat
 5. Nedávno jsem taky propadla tomuto šamponu :D teda né přesně tomuto pro mastné vlasy, ale takovému růžovému, který má vlasům dodávat lesk. No a myslím, že mám po něm vlasy lepší. Ani je nemusím mýt obden jak jsem byla zvyklá, ale teď si můžu mýt vlasy i co tři dny a to je strašně fajn :D takže timotei má určitě jedničku za toto :)

  OdpovědětSmazat
 6. tahle značka je mi docela sympatická, ale ještě jsem nic nezkoušela :)

  OdpovědětSmazat