11.08.13

Ziaja - Nuno gel na místní použití


Charakteristika: Gel na místní použití na pokožku se sklonem k vyrážce a akné. Vhodné na obličej, záda, ramena, hrudník. Obsahuje Ac.Net,  kyselinu salicylovou, alantoin, výtažek z bílého čaje, šalvěje a vilínu, provitamín B5(D-panthenol). Snižuje rozvoj bakterií, redukuje tvorbu akné, zklidňuje podráždění a nevysušuje pokožku.
Můj názor: Řada Nuno mi nedá spát a potřebuji zkoušet další a další produkty. Jak už jistě víte, tato řada je určena pro pleť, na níž vznikají pupínková obydlí. Někdy si říkám, že kdyby pupínky byly malé potvorky, které shánějí ubytování a já poskytovala nájemní plochu, určitě bych své ceny zvedla, aby šly zase o pleť dál. Ale bohužel... O gelech na místní použití jsem už slyšela, ale dříve je nevyzkoušela, takže tento je můj první a musím uznat, že mě překvapil. Budu se opakovat a zmíním fakt jako u všech ziajovských produktů - nádherná vůně. Jedná se tedy o průhledný gel, který nanesete jen na určitý pupínek. Mám teď horší období co se pleti týče, takže je správný čas na testování. Výrobci tvrdí, že postižené místo nevysuší, což je pravda, ale asi by trochu mohlo, protože to majiteli pupínků prospěje. Přeci jen se na sušších místech tolik netvoří. Při použití jsem byla překvapená, jak místo zklidnil a zvláčnil, což bych určitě řadila mezi pozitiva. Také jsem měla pocit, že léčba pupínku byla o něco málo rychlejší než kdybych na něj nic nedávala. Ve zkratce tomuto produktu nemám co vytknout a doporučila bych jej všem, kteří chtějí akné vyhlásit válku.
Cena: momentálně je sleva, 79kč

ZANECHAT KOMENTÁŘ

  1. O tomhle jsem měla vědět dřív, zrovna nedavno jsem udělala nákup Ziaja produktů tak teď to nejdřív musím dopotřebovat, než si koupím tohle :D

    OdpovědětSmazat
  2. Vypadá to dobře, poslední dobou mě pupínky začali navštěvovat víc a víc tak asi vyzkouším :)

    kristyna-novakova.blogspot.cz

    OdpovědětSmazat