16.09.13

Skin79 Dream Girls BB Cream

http://www.bbcreamshop.eu/cz

Charakteristika: Tento BB krém byl speciálně vyvinut pro ženy / dívky ve věku 17 až 22 let. Skin79 Dream Girls BB krém se vyznačuje těmito vlastnostmi:
 • Reguluje tvorbu kožního mazu jako prevenci vzniku akné
 • Zajišťuje jemnou, čistou pokožku
 • Chrání proti škodlivému UV záření
Můj názor: Na toto BBčko jsem koukala už delší dobu a hrozně jej chtěla vyzkoušet. Konečně jsem se k tomu dostala! Jak už víte z milionu mých článků o kosmetice, moje pleť, na níž řádí pupínky, je nesnesitelná. Momentálně stav mé pleti je přesně vhodný pro zkoušení produktů na problematickou pleť (ovšem musím mít ráno dost odvahy, abych vůbec vyšla mezi lidi, hormony jsou zlo...). Dostal se mi tedy do rukou BB krém určený přesně pro mou věkovou kategorii a moje problémy. V první řadě mě hrozně zaujal design. Co se týče barvy, všechny tyto asijské krémy jsou poměrně dost světlé a úplně mimo tón pleti nás, Evropanek. Ale já jsem bílá jako stěna, tak mi jejich odstíny nevadí a navíc se skvěle přizpůsobují přirozené barvě pleti. Takže pokud patříte mezi bledulky, nebude problém, ale snědým bych jej nedoporučovala. Konzistence mě zarazila. Z důvodu, že je trochu mastnější, jsem se obávala, aby mi pleť ještě nezhoršil. Nakonec se na pleti ale pěkně uchytil a mastný nebyl. Krytí je opravdu slabé a mně nestačí. Sice je určen pro slečny s problematickou pletí, ale dle svých zkušeností soudím, že potřebujeme pořádné krytí a ne jen toto pro zakrytí malých nedokonalostí. Budu jej tedy používat ve dnech, kdy se mi nesplaší hormony a pleť bude potřebovat jen doladit, protože pro takové pěkné doladění je ideální. Na závěr bych ho tedy chtěla zhodnotit celkově. Říkám ANO pro slečny, které nepotřebují nijak velké krytí a jsou světlé typy.
Cena: 316Kč

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Já jsem s ním moc spokojená, nevyžaduju nějaké extra krytí, takže pro mě je ideální :)

  OdpovědětSmazat
 2. Na problémy s pletí ti žádné kosmetické vychytávky nepomůžou, všechno musíš řešit zevnitř, takže první nějaká detoxikace a pak zásadně změnit jídelníček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já vím, že kosmetika nepomůže ;). A detoxikace taky ne, protože to mám vše řízeno hormony ;).

   Smazat
 3. hezká recenze! dost jsem nad tímto BB creamem přemýšlela, protože mám stejný problém jako ty :/ ale kryje vážně slabě.. :/

  OdpovědětSmazat
 4. ten vypadá moc super. akorát bych potřebovala BB s lepším krytím :/

  Na mém blogu probíhá giveaway budu ráda když se zapojíš :http://fashionaddiction-style.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 5. To je škoda že nekryje. Já mám s akné veliké problémy :(.

  OdpovědětSmazat
 6. myslela jsem, že kryje více.

  OdpovědětSmazat