27.11.13

MR.WHITE ZERO

Dostala se mi do rukou další bělící sada na zuby. Tentokrát Mr.White ZERO. Od doby, kdy mi sundali rovnátka a já byla spokojená, že mám krásně rovné zuby, začala jsem více lpět i na bělosti a stal se ze mě zuboúchyl. Zda-li si dobře pamatuji, někde jsem četla, že Kristen Stewart alias Bella ze Stmívání má své zuby nejradši a prý si je čistí jak nejčastěji a nejdůkladněji to jde. Takže pokud chcete krásné zuby, určitě se podívejte na tuto metodu vybělení.
Dříve kolovali o domácím bělení zvěsti, že to není pro zuby dobré, snad i nebezpečné. Chci to uvést na pravou míru. Mr.White Zero je bezpečný a dokonce jej doporučují zubaři. V bělící sadě naleznete vzorník pro porovnání změny bělení, návod k použití, dvě bělící pera a modré studené světlo. Tato sada je vyráběna v Dánsku a neobsahuje peroxidy, tudíž zubu neškodí (peroxidy jsou opravdu svi*stvo!). Aplikace je jednoduchá - stačí gelem potírat zuby po dobu 30-60 vteřin a následně na to použít modré studené světlo na 4-5 minut, které gel zaktivuje.
Můj názor: Bělení s Mr.White Zero mě baví. Použití je opravdu velmi snadné a nevyskytují se při něm žádné komplikace. Musím uznat, že modré studené světlo mě velice zaujalo a hlavně potěšilo. Myslím, že s gelem bělí krásně. Ohledně bělení nemám co bych vytkla. Jediné, co mi na sadě nevyhovuje, je vzorník skloviny, protože jsem podle jejich zbarvení svůj odstín vůbec nenašla. Ale to je jen taková malá chybička, která s bělením vlastně nemá nic společného, takže vše je na jedničku a vřele vám sadu doporučuji.
Cena: 890 Kč

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Tak to se těším, dneska ráno jsem si sadu objednala. Občas kouřím a na zubech je to bohužel vidět.
  To s Kristen Stewart mě pobavilo, pořád mám v paměti, jak vehementně prohlašovala, že se po prvním rozchodu s Patizonem nekoupala. Je fajn, že o zuby se stará, i když je občas humusačka))

  OdpovědětSmazat
 2. Tak to je super. Ja by som tiež niečo potrebovala. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Přesně tohle bych si přála,ale měla bych strach, že mi to vůbec nepomůže:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že se nemusíš ničeho bát. Opravdu bělí :)

   Smazat
 4. A to je jen na jedno použití? :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sada by měla vydržet po dobu 12 dnů přibližně, pokud ji používáš pravidelně :)

   Smazat
 5. Vidíš, já měla něco podobného na bázi modrého světla a vůbec mi to nepomohlo :( Viz recenze na blogu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na tu tvou recenzi jsem už koukala a divila se, že ti to vůbec nepomohlo. Já jsem z této nadšená :)

   Smazat
 6. Tak to si urcite koupim! Dekuji za recenzi :) x

  OdpovědětSmazat