11.11.13

WHITE PEARL

Základem krásy jsou zdravé zuby. Říkejte si, co chcete, ale určitě mi dáte za pravdu, že při setkání s někým novým, kdo má ošklivý chrup, nemáte největší radost z komunikace. Asi nikomu se nelíbí žluté, kazy prolezlé zuby. Úsměv o člověku mnohé vypovídá, a tak by měl o své zuby dobře pečovat. Můžeme se ale snažit, jak chceme, a náš úsměv nikdy perfektně bílý, jelikož každý máme svou přirozenou barvu. Toužíte po bělejším úsměvu? Pokud ano, nechte mě seznámit vás se skvělou věcičkou, která vám zuby vybělí.
bělící prostředky - Krásný úsměv

Formy bělení zubů, při nichž musíte navštívit odborníka, prosedět na křesle nějakou dobu a nechat zaplakat svou peněženku, zná určitě každý z vás. Co byste řekli na pohodlné bělení v pohodlí vašeho domova? Je možné u bělení provádět všechny možné aktivity, které doma děláte.
Bělící systém od značky White Pearl je profesionální domácí bělení zubů, komplexní procedura pro posílení zubní skloviny a vybělení. Objevují se kritiky, že bělení doma je nezdravé a zubům škodí, ale White Pearl byl vyvinut zubaři a je zcela bezpečný pro zuby i dásně.
Samotný bělící systém je základ, ale takovou perličkou pro dokonalé vybělení je i správná bělící pasta. Ale ne každá je dobrou volbou. Běžně se setkáváme s pastami, které nesou název "bělící pasta", leč jejich účinky jsou nulové. Jejich jediné plus je obsah fluoru, jenž je pro zuby důležitý, ale žádné bělení pomocí těchto past neprobíhá. White Pearl nabízí i bělící pastu, která je správnou volbou k doplnění bělícího systému.

Má bělící sada obsahuje tyto produkty: Aplikátory (2 ks + 2 ks rezervní), tuba č.1 se startovacím gelem, aplikátor č.2 s aktivačním gelem a tuba č.3 s bělícím gelem, návod na použití a krabička pro uschování aplikátorů.
Vezmeme to tedy pěkně krok po kroku. Prvním krokem je tvarování aplikátoru. Aplikátory ponoříme do horké vody na 5-10 sekund, poté chvíli počkáme, až trochu vychladnou (přece jen si nechceme opařit ústa) a následně nato je vložíme na každé patro a vytvarujeme podle zubů. Ze všech stran přitlačíme aplikátory k zubům.

Na aplikátoru vznikne obrys zubů, který po ztvrdnutí ještě zkontrolujeme, zdali sedí perfektně. Pokud by se vám první pokus nepodařil, nepropadejte panice, protože aplikátory se dají vytvarovat až třikrát.  
Na řadu přichází startovací gel, za jehož pomoci si vyčistíme zuby. Dodá zubům potřebné minerály a enzymy a hlavně je připraví na bělení. 
Pomocí malého štětečku natřeme zuby aktivačním gelem. 
Na následující krok budete potřebovat pomůcku, s níž natřete bělící gel do aplikátoru, například lžičku. Rozetřete jej po celém aplikátoru a nasadíte na čelisti. U této bělící sady je výhoda, že bělení je rychlé. Stačí jen 5-10 minut 2x denně.
A posledním krokem pro vylepšení dechu a chuti (co si budeme povídat, bělící gel není zrovna pochoutka) a dokončení bělení, použijeme bělící pastu. Celý proces bělení by měl vyjít maximálně na 14 dní. V balení je přidán i papírek se zabarvením zubů, takže za pomoci něho můžete sledovat změny.
Můj názor: Už dříve, asi před dvěma lety, jsem měla tuto bělící sadu, akorát starší balení, a byla jsem nadmíru spokojená. Z toho důvodu jsem si pořídila novou verzi a opět si nemám na co stěžovat. Mohu jedině doporučit!
Cena bělícího systému: 699 Kč
Cena bělící pasty: 129 Kč

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Za tu cenu když to má skvělý výsledek tak je to super :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Trochu drahe, ale ak to bude fungovat tak okaaa, beriem. Das pls nejake foto zubkov pred a po belici kure? :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě mohu, ale chce to chvíli čas :)

   Smazat
 3. super:))) až zas tak drahé mi to nepříjde, jestli to doopravdy funguje:))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Funguje. V porovnání s cenou u odborníka je tato cena nízká :).

   Smazat
 4. Ahoj,
  vím, že tuto značku mají třeba v DM, to jsi zakoupila v drogérii?
  Předem děkuji za odpověď.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne-e, mám tu přímý odkaz, odkud sadu mám :). http://www.krasnyusmev.cz/

   Smazat
 5. Vypadá to skvěle, něco takového bych hrozně ráda zkusila! Ještě chvilku budu muset počkat, protože mi nedávno sundali rovnátka a zuby mám přeci jenom trochu citlivé, ale pak do něčeho takového půjdu :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také jsem nemohla bělit kvůli rovnátkům. Jakmile mi je sundali, hned jsem bělila jako divá :).

   Smazat