02.02.14

ZIAJA - BALZÁM NA RTY KOKOS

Charakteristika: Kokosový balzám na rty. Aktivní látkyvitamín E, vitamín A, olej canola, lipidy z kokosového ořecha, lanolin. Výborně hydratuje rty a zabraňuje jejich vysušování, zmenšuje jejich sklon k praskání, hlavně v koutcích, jemně rty promašťuje a zanechává je lesklé.
Můj názor: Někdo je závislý na alkoholu, někdo na počítači, jiný na čištění zubů a já na balzámech na rty. Přítel se mi za to směje a tvrdí, že od doby, kdy měl suchou pusu a já mu ji namazala jelením lůjem, se stal závislým taky a teď se šupinatých rtů nemůže zbavit :). Už jsem na balzámy tak navyklá, že jakmile je u sebe nemám, olizuji si rty, aniž bych to vnímala, a následně na to mě začnou šíleně pálit a osychat. Po namazání nastává ten krásný pocit úlevy. Při nakupování u Ziajy jsem usoudila, že další balzám do zásoby se u mě neztratí, a tak mě popadla chuť na kokos. Nemůžu se ho nabažit a nejradši bych ho pro jeho vůni a chuť snědla.
Cena: 49 Kč

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Vypadá skvěle :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Taky jsem ujela na balzámy na rty, musím se pořád natírat :D

  OdpovědětSmazat
 3. To znám, balzámy miluji, už jen proto jak skvěle chutnají!:)

  OdpovědětSmazat
 4. balzamy na pery, to je moje! a tento vypadá super. <3

  liveinfoxworld.blogspot.com

  ...

  OdpovědětSmazat
 5. milujem všetko kokosove ach :D

  OdpovědětSmazat
 6. i love this balm!l<3 following you now , please follow me back if you want:*) xoxo

  OdpovědětSmazat
 7. Aj ja trpím touto balzamovou závislosťou, nejako sa mi od istého času začali sušiť pery tak som začala hľadať správny balzam. Najviac mi pomáha Avene Cold Cream a tiež Cicaplast Levers od La Roche-Posay. Bežné drogériové balzamy sú nič moc, vysušia sa mi po nich pery hneď.
  Bianka

  OdpovědětSmazat