10.02.14

ZIAJA - VÝŽIVA NA VLASY VE SPREJI INTENZIVNÍ OBNOVA

Charakteristika: Ceramidová výživa ve spreji na vlasy zničené - bez oplachování. Aktivní látky: ceramidy, komplex vitamínů E, C, B3, B5, B6 . Hloubkově obnovuje narušenou strukturu vlasů, zabraňuje třepení konečků, zvětšuje odolnost vlasů před poškozením. Vlasy jsou obnovené, silnější, dobře se tvarují.
Můj názor: Popadla mě chuť vyzkoušet od Ziajy něco i na vlasy (a taky moje vlasy už trpí, protože se o ně nestarám). Stále si nemůžu zvyknout na to, že mám vlasy delší, a tím pádem bych se o ně měla více starat, aby se netřepily. Dříve to byla moje úchylka. Vlasy pro mě byly nejdůležitější. Ale teď mi v koupelně chybí výživné masky a kondicionéry, a tak jsem vyzkoušela Ziaju. Nemám moc v oblibě masky, které musím mít delší dobu na hlavě a pak oplachovat. Vždy mi totiž zjemní vlasy natolik, že si do nich stále sahám a následně na to se rychle mastí. Z důvodu nesympatičnosti s oplachováním a tím, že mi moje vlasy přijdou úplně suché a nezdravé, jsem si vybrala intenzivní péči ve spreji. Řekla bych, že vlasy jsou po pravidelném používání jemnější, lesklejší a pevnější, ale bohužel i tento přípravek mi vlasy moc mastí. Příště asi vyzkouším produkt na mastné vlasy.
Cena: 110 Kč

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Já mám bezoplachový kondicionér od téhle značky a ten je v celku dobrý :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Ziaja je značka, od které bych chtěla opravdu něco vyzkoušet :) asi se budu muset konečně odvážit něco koupit :)

  OdpovědětSmazat
 3. Od téhle značky jsem ještě neměla ani jednu věc na vlasy, ale myslím, že pro mé oslabené vlasy by to mohlo být dobré :)

  OdpovědětSmazat