07.03.14

DERMACOL PUSH-UP

zpevňující péče na dekolt - Krása
Charakteristika: Se speciálními bioextrakty pro zpevnění a vypnutí pokožky. ENJA zpevňující krém na poprsí a dekolt zvyšuje elasticitu pokožky - působí proti ochablé a povadlé kůži, prokrvuje a regeneruje pokožku. Zanechává pokožku sametově hebkou a velmi hladkou již po první aplikaci, pomáhá tvarovat kontury poprsí. Obsahuje zelenou mořskou řasu, extrakt z dubu, černého bezu a tropického mandlovníku Přípravek je dermatologicky testován a vhodný pro všechny pokožky. Zpevňuje, vypíná, zvyšuje elasticitu, prokrvuje, regeneruje. Výsledek: sametově hebká, hladká a hlavně viditelně zpevněná a vypnutá pokožka poprsí a dekoltu.
Můj názor: Byla jsem zvědavá a měla jsem chuť vyzkoušet něco úplně jiného než do teď. Zajímalo mě, jaké jsou produkty určené ke zpevnění pokožky. Vyzkoušela jsem tedy zpevňující péči na dekolt a poprsí. Produkt má krémovou a poněkud tekutější konzistenci bílé barvy, která se po střetu s pokožkou krásně vpíjí. Po pár dnech použití jsem usoudila, že mně, jako mladé, nemohou nic zpevnit, protože kůže ještě není povadlá či mdlá. A tak jsem krém dala mamce, aby mi k němu řekla své. Po několika zkouškách souhlasila s výsledkem, který výrobce slibuje - pokožka je krásně hebká a hladká. Usoudila, že se jí pokožka zdá i vypnutější než předtím, ale neměla pocit, že by krém dělal nějaké obrovské zázraky. Takže pokud chcete udělat mamce radost, zkuste tuto zpevňující péči. Po maminčině verdiktu bych ji hodnotila jako průměrný produkt.
Cena: 189 Kč

ZANECHAT KOMENTÁŘ

  1. Mela jsem ho a byl skvelej. Pokozka opravdu byla vypnutejsi, urco se k nemu vratim. Co jsem mela dva od jine znacky, tak ty tak super nejsou.
    Beauty of pink

    OdpovědětSmazat