21.03.14

EAT, EAT, EAT...

Včera jsme si s Martinem udělali výlet do Hradce za účelem se pořádně najíst. Při jídle jsme se shodli, že jsme zvláštní, když jedeme do většího města kvůli jídlu a ne kvůli nakupování či kinu. Netvrdím, že je to něco zcela neobyčejného, ale občas se popadám za hlavu a říkám si, že s přítelem neděláme nic jiného než že jíme. Po včerejšku jsem přemýšlela nad stravou. Nejím moc zdravě, ale věřím, že některá zdravá jídla musí být velmi chutná. Jenže vůbec nemám tušení, která to jsou. Máte rádi nějaké zdravé chuťovky? Ráda se inspiruji.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Náhodou je super, že se umíš pořádně najíst a neřešíš poměry sacharidů a bílkovin a podobné blbiny, jako většina holek! :D
  Já mám třeba zdravé jídlo moc ráda, hodně často si dělám couscous s čímkoliv, potom miluju cokoliv z ovesných vloček a boží je třeba cizrna...takový cizrnový hummus...hmmm :D :)

  OdpovědětSmazat
 2. Jů :D tak my s přítelem jezdíme do větších měst kvůli nakupování ale nikdy se při tom nezapomeneme nadlábnout a to hlavně v Mekáči protože nikde poblíž nás není :D :)))

  OdpovědětSmazat
 3. Mňaaam:D zo zdravých mám rada sushi, ovocie, šaláty a rôzne zdravé koláče(banánové browniea a tak :)

  OdpovědětSmazat
 4. Super post!:D S přítelem jsme na tom dost podobně, milujem jídlo, ale naštěstí to na nás není vidět:D

  OdpovědětSmazat
 5. My taky s tím mým klučinou pořád žerem, když to tak musím napsat :D Ale na nás to opravdu není vůbec vidět, takže si to můžem dovolit, vy stopro taky.

  OdpovědětSmazat
 6. Já když jedu po měsíci do Hradce, tak si to jídlo také neodpustím, akorát KFC :D :)
  nemohla bych kolem toho projít, aniž bych si něco nedala, takže Vás naprosto chápu a proč si neudělat výlet za jídlem a jednou vynechat nakupování :)

  OdpovědětSmazat
 7. Taky jezdím s přítelem často někam do většího města a na prvním místě je návštěva KFC..do mekáče bych nešla, protože to jídlo se nedá srovnat s jídlem v KFC, ale je to každého názor

  OdpovědětSmazat
 8. McDonald, to je pořádně najíst?:D I když asi jo,když tak koukám na to množství..alespon konečně článek někoho,kdo nezobe salát nebo tak, to si pak připadám jako jediná na blogu, kdo neřeší kalorie.:D

  OdpovědětSmazat
 9. asi mám kliku, že mi zdravá strava chutná, aniž bych se musela přemlouvat. za mě je skvělá cizrna - z ní salát, kuskus se zeleninou, fazolkami, čímkoliv, hummus, falafel. ty jo, úplně z toho mám na všechno chuť, jak to tu vypisuju. tak jedu do hypernovy koupit ingredience na domácí pizzu.

  OdpovědětSmazat
 10. čas od času si člověk dopřát může nebo ne? :)

  OdpovědětSmazat