05.05.14

APRIL

Duben je za námi. Mně osobně utekl rychlostí blesku. Ani jsem nemrkla a už je tu květen, který mě děsí čím dál víc (kvůli maturitě). Minulý měsíc jsem zavedla novou tradici, kterou hodlám každý měsíc dodržovat. Můžete se tedy podívat, co mi tento měsíc dal a vzal. V první řadě si můžete prohlédnout, co jsem za duben oblékla.


Outfity nejsou sestaveny podle data přidání. Jako první tu máme look s názvem OWLS, který je, jak už název říká, plný soviček (o tom více i níže). Druhý outfit, BRAVE, jsem vytvořila po inspirování u jedné zahraniční blogerky. Velmi mě zaujal dlouhý kabát s obyčejným tílkem a skinny džínami oživený o dlouhý výrazný šátek. Zazněly tu na šátek špatné ohlasy, že leopardí vzor není to nejvhodnější. Další outfit pojmenovaný podle písničky od Little Mix, MR LOVERBOY, je naprosto obyčejný. Ve článku COLORS jsem vám ukázala můj nejnovější náhrdelník. A poslední outfit podle písničky od Miley Cyrsu GET IT RIGHT je ze všech nejpohodlnější.


O košili se sovičkami tu už byla řeč. I přesto ji opět musím zmínit a to jako nejoblíbenější kousek měsíce dubna. Zamilovala jsem si ji nejvíc a moc ráda jsem ji oblékala. Nakoupila jsem ji sice na Aliexpressu, ale původně byla z Asosu, což je pro mě velké plus. Vždy jsem si z Asosu chtěla něco koupit, ale nevyhovovaly mi ceny. A poslední dobou mi nevyhovuje ani jejich oblečení...


Pro mě nejdůležitější záležitostí během uplynulého měsíce byl příchod pozvánek z vysokých škol. Mám tu vyfocené sice dvě, ale přesně den po focení mi přišla třetí. Nyní už mám schované v šuplíku pozvánky na Karlovu univerzitu, Masarykovu univerzitu a na univerzitu do Pardubic. Zbývá tedy jen hradecká. Mimochodem jsem včera byla na prvních přijímačkách a to v Brně na Masarykově univerzitě. Psala jsem testy studijních předpokladů. Uvidíme, jak jsem dopadla.


Původně jsem jako nejčtenější knížku chtěla použít Římanku od Alberta Moravia, jelikož jsem nad ní proseděla spoustu času a velmi se mi zalíbila. Pak jsem si ale uvědomila, že se důležitějším a čtenějším staly jiné papíry - otázky k maturitě ze základů společenských věd. Když si tak vybavím, co mě ještě čeká, je mi zle... Dnes jsem psala státní maturity z českého jazyka, tedy didaktický test a sloh. Myslím, že se mi obojí vydařilo a nemám z toho obavy. Ovšem u angličtiny je to horší. V pátek jsem byla psát sloh a zjistila jsem, že jsem zadání pochopila poněkud jinak než jak zřejmě bylo myšleno, čímž mi hrozí nula bodů za nesplnění tématu. Po pár hodinách jsem zjistila, že nejsem sama. Pátrala jsem po správné verzi na internetu a narazila na spoustu lidí, kteří uvažovali stejně jako já, a tím pádem i spoustu stížností. Tak jsem zvědavá, jak tento problém dopadne :).


A jako poslední tu mám nejoblíbenější kosmetické produkty. Když jsem byla u doktorky kvůli bolesti kostrče a zastavila jsem se v lékárně pro mastičku, poprosila jsem o vzorky produktů na pleť. Paní lékárnice mi poradila pleťový krém Effaclar Duo+ od značky La Roche-Posay a pleťovou vodu Avene. Obojí jsem vyzkoušela a ráda bych si je v blízké době koupila. 

PS: Zítra mě čeká didaktický test z angličtiny. Myslete na mě, prosím :).

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Jé tys psala TSP na mojí fakultě :) Tak přeju, aby to vyšlo a abys pěkně odmaturovala!

  OdpovědětSmazat
 2. přeju hodně štěstí! :))

  OdpovědětSmazat
 3. Přeji hodně štěstí :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 4. všechny outfity jsou bezva a hodně štěstí ! :)

  OdpovědětSmazat
 5. Držím palce k maturitě :)Jinak krasně shrnuto, těším na další takové posty :)

  OdpovědětSmazat
 6. skvelé outfity :) držím palce k maturite :))
  BeeKey

  OdpovědětSmazat
 7. Veľa úspechov pri maturite! :-)
  Obliekala si sa skvelo ! :-)

  OdpovědětSmazat
 8. Všechny outfity jsou moc hezké ale na první pohled mě nejvíc zaujal druhý outfit :-)

  OdpovědětSmazat
 9. Super článek! ♥ Ať ti ta maturita dobře dopadne!!! :)

  OdpovědětSmazat
 10. Všechny outfity jsou super krom prostředního v první řadě, ten se mi nelíbí. :-)

  OdpovědětSmazat
 11. Všechny ty outfity jsou opravdu moc pěkné :)) A ta košile taktéž, je originální, na Aliexpressu jsou pěkné věci.
  A gratujulu a přeju hodně štěští s těma vysokýma!

  OdpovědětSmazat