12.05.14

DRESS

Sice jsou plesy různého druhu ještě velmi daleko, ale mě při učení popadla únava a chtěla jsem si v klidu odpočinout. A tak jsem neznámo jak narazila na eshop se šaty. Nebránila jsem se nahlédnutí do jejich katalogu a pár jsem jich vybrala pro dnešní článek, aby tu nebylo mrtvo kvůli maturitě. Ani nevím, jestli se letošní plesové sezóny zúčastním, protože loni jsem byla jen na dvou plesech, z toho jeden byl můj. No, uvidíme.

1 / 2 / 3


Holky, také patříte do třídy žen, které si hrozně rády oblečou dlouhé šaty, jako já? Vždy jsem si přála mít dlouhé šaty až na zem a cítit se v nich jako princezna. Toto přání se mi splnilo na maturitním plese, jen místo princezny ze mě dýchala antika. Ale i tak jsem se v dlouhých šatech cítila krásně.

4 / 5 / 6
I přesto, že mám dlouhé šaty ráda, nepohrdnu ani kratšími. Stále se nemůžu rozhodnout, zdali se mi více líbí upnuté, které zvýrazní postavu, anebo volné princeznovské. Do tohoto článku jsem vybrala korzetové s volnou sukýnkou, které mě na eshopu zaujaly mnohem více než upnuté. 

7 / 8 / 9
A co barvičky? Dáváte přednost světlým před tmavými či naopak? Ke každému se bezpochyby hodí jiná barva. Já mám velmi ráda pleťové barvy, mentolové, ale i černé. Vzhledem k tomu, že jsem tmavý typ, mám pocit, že mi sedí spousta barev. Takže se nebráním žádné.

10 / 11 / 12
A co vy? Jaké střihy šatů máte rády? A jaké barvy jste si zamilovaly?

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. ty osmé se mi moc líbí ;)

  http://sisters-hoods.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Mám nejvíc ráda kratší šaty :)) Ty všechny co jsi tady dala vypadají fantasticky! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Všechny jsou nádherné!!! :O ♥

  OdpovědětSmazat
 4. Šaty to jsou moc krásné... :)
  už se těším, až v lednu budu mít maturák a budu mít ty nejkrásnější šaty.. zatím teda netuším jaké :D ale budou nej!:D:)

  OdpovědětSmazat
 5. Tie v strede na predposlednej fotke! ááách, zaľúbila som sa. <3

  liveinfoxworld.blogspot.com

  ....

  OdpovědětSmazat
 6. Nejčastěji nosím krátké ale občas pokukuji po dlouhých :) Jinak barvy většinou kombinuji s botama nebo psaníčkem, takže pokud narazím na nějaké krásné barevné boty nebo psaníčko, ihned k tomu koupím barvu šatů :D
  www.bokattyna.blog.cz

  OdpovědětSmazat