27.05.14

MEDICONTUR | PURIFYING CREAM

krém - Medicontur
Charakteristika: Purifying Cream na akné a mastnou problémovou pleť, denní-noční krém, zbavuje pleť nečistot způsobených hormonálními výkyvy v dospívání nebo i v dospělosti, krém je určen pro dlouhodobou denní péči, redukuje projevy lokálního edému svým antiseptickým a protizánětlivým účinkem, kyselina glykolová pomáhá odbourávat odumřelé buňky z povrchu kůže, má čistící účinek a tím zabraňuje opakovanému výskytu akné, bojuje proti volným radikálům a urychluje obnovu pleti.
Můj názor: Sami dobře víte, že díky své pleti zkouším spousty výrobků na mastnou a aknózní pleť. Po nějaké době se mi dostal do rukou další kousek. A musím říct, že fantastický kousek! Našla jsem si ho na stránkách Medicontur, kde se dá najít spousta produktů na jakoukoli pleť. Jedná se o produkty lékárenského a kosmetického typu. Jelikož já věřím už jen lékárnám, vyvinula se ve mně zvědavost a objednala jsem si krém Purifying. V první chvíli, kdy jsem jej otevřela, jsem byla ohromně překvapena. Uhodila mě do nosu palčivá vůně, jež mi stále připomíná nějakou jinou, ale nemůžu si vybavit jakou. Jednoduše je při otevření cítit takový ten lékárenský zápach, nikoli nic parfemovaného. Ale to mi vůbec nevadí. Po pár dnech jsem si na vůni zvykla. Hlavní je přeci účinek! Po dobu, co krém používám, mám ze své pleti lepší pocit. Začala jsem jej používat zrovna ve chvíli, kdy mám s pletí největší problém, tedy při menstruaci. Vím, že hormony neovlivním, ale snažím se pleti aspoň trochu pomoci. Každopádně po menstruaci se začaly kazy na pleti stahovat. Před spaním jsem si jej namazala na obličej a ráno jsem měla pocit jako by byly všechny pupínky staženější a rychleji se hojily. Musím uznat, že momentálně je moje pleť bez pupínku a to se mi snad ještě nikdy nepoštěstilo!
Cena: 540 Kč

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Sakriš kdyby nestál tak moc tak bych si ho i pořídila :))) No budu o něm přemýšlet a přát si ho na Vánoce! :D

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Podobný typ krému bych docela potřebovala, tento vypadá pěkně! :)

  http://sugar--spice--nice.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Já krém vyzkoušela a je super. Nikdy sice nepomůže jen krém na problematickou pleť. Cena je sice vyšší, ale oproti jiným krémům, mě výsledek mile překvapil. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že je lepší si připlatit za jeden, krém dražší než vyzkoušet několik levných co jsou bez účinku.

  OdpovědětSmazat