30.07.14

FACEVOLUTION | RŮSTOVÉ SÉRUM NA ŘASY
7/30/2014

FACEVOLUTION | RŮSTOVÉ SÉRUM NA ŘASY

sérum na řasy - Krása
Charakteristika: Růstové sérum pro řasy a obočí Hairplus je unikátní přípravek, který vám pomůže k dosažení maximální přirozené délky a hustoty řas.
Aktivní látky:
 • komplex vysoce účinných bio peptidů - dokáží řasy a obočí prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu,
 • vitamíny A, C, E - zajistí přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí,
 • ženšenový výtažek - zlepšuje prokrvení folikulu řas a obočí i pokožky, která je obklopuje.

Účinky:
 • prokazatelně prodlužuje řasy,
 • zvýrazňuje barevný pigment řas a obočí.
Výsledky:
 • klinické studie prokázaly, že k maximálnímu nárůstu délky řas dochází během 4 až 8 týdnů, a to až o 40 - 45 % jejich původní délky.
Vlastnosti:
 • zdravotní nezávadnost a minimum vedlejších účinků,
 • snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova,
 • okamžité vstřebání umožňující nanést ihned make-up,
 • podpora permanetního make-upu,
 • vhodné pro ženy i muže.


Můj názor: Vzhledem k tomu, že moje řasy věčně mučím kleštičkami na řasy, občas si dopřeji nějaké sérum, do něhož vkládám naděje, že mé opadané a polámané řasy dá do kupy. Po nějaké době používání kleštiček se zhrozím, že mi vypadalo snad 90% řas, a tak s kleštičkami praštím o zem a nechci je ani vidět. Jenže uplyne pár týdnů, možná i nějaký ten měsíc a už se k nim opět vracím, protože nemůžu strpět své rovné řasy. Asi před třemi měsíci jsem je začala znovu používat a znovu jsem se hrozila, že na očích nic nemám a nebo mám, ale o polovinu kratší. Pak se mi do rukou dostalo sérum na řasy od značky FacEvolution. Musím se přiznat, že jsem o této značce dříve nic neslyšela.


Teď jsem nesmírně ráda, že jsem se s ní mohla seznámit. Ale zpět k séru. Růstovým sérem na řasy jsem si potírala kořínky řas téměř každý den. Pokud jsem nějaký den vynechala, další den jsem jej aplikovala dvakrát denně, jednou ráno, podruhé v noci. Zvykla jsem si aplikovat sérum před líčením a vyhovuje mi to. Když tak pozoruji výsledek po měsíci, nedokážu říct, jestli jsou řasy delší. Řekla bych, že trochu povyrostly, ale hlavně se nelámou! Jsou pevnější, a tak boj s kleštičkami vyhrávají na plné čáře. Za ten měsíc používání mi na kleštičkách nezůstala snad žádná vytrhnutá řasa jako předtím. Nemám si na co stěžovat a mohu vám ho vřele a upřímně doporučit. Má samé klady. Bohužel jedna záporná věc je dle mého názoru cena. Jenže musím dodat, že cena zrcadlí kvalitu.Cena: 2 280 Kč

8 komentářů:

 1. Cena je tedy dost zrádná, ale pokud má být výsledek tak skvělý jak píšeš snad by to mohl někdo zkusit kdo na to trpí. Já své řasy miluji a tak je ničím nezatěžuji a ani jsem nikdy nezkoušela kleštičky :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem se svými řasami celkem spokojená, takže mě to ani nějak neláká, ale jinak bych se po tom určitě podívala :)
  chickflickcherry.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Já teda svoje řasy pokládám za dosti krátké a nevýrazné a to mě štve, ale nevím jestli bych do tohohle šla...
  Podle těch fotek už před použitím je vidět, že máš krásné řasy, dlouhé, tmavé...měnila bych je za ty svoje! :D

  OdpovědětVymazat
 4. Všude se to teď hýbe séry na řasy :) O téhle značce slyším poprvé a vidím teda, že dělá taky zázraky
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Zní to vážně lákavě!!! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Určitě je vidět rozdíl, cena je závratná, ale pro někoho to může být řešení :) Já mám své řasy naštěstí dlouhé a husté, kleštičkami si tedy pomáhám vždycky, ale řasa mi vypadne málokdy. Já testovala z krasa.cz sérum na zpevnění zadku, haha, recenze bude v sobotu a už ted vím, že to bude vtipný :D

  OdpovědětVymazat
 7. Wow, od té ceny jsem tedy odvrátila zrak a v tuhle dobu bych za to tolik neinvestovala, avšak kdo s tím má větší problémy, proč to nezkusit :)
  Myslím, že pokud je opravdu produkt kvalitní, někomu by se to určitě vyplatilo si to pořídit a zlepšit třeba pevnost či růst řas :)
  Musím pochválit recenzi, máš podle mě snad nejlepší názorové recenze :)

  OdpovědětVymazat
 8. fiha... ja mam oničom mihalnice, ale toto vyzerá fajn..len ta cena..

  OdpovědětVymazat