30.07.14

FACEVOLUTION | RŮSTOVÉ SÉRUM NA ŘASY

sérum na řasy - Krása
Charakteristika: Růstové sérum pro řasy a obočí Hairplus je unikátní přípravek, který vám pomůže k dosažení maximální přirozené délky a hustoty řas.
Aktivní látky:
 • komplex vysoce účinných bio peptidů - dokáží řasy a obočí prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu,
 • vitamíny A, C, E - zajistí přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí,
 • ženšenový výtažek - zlepšuje prokrvení folikulu řas a obočí i pokožky, která je obklopuje.

Účinky:
 • prokazatelně prodlužuje řasy,
 • zvýrazňuje barevný pigment řas a obočí.
Výsledky:
 • klinické studie prokázaly, že k maximálnímu nárůstu délky řas dochází během 4 až 8 týdnů, a to až o 40 - 45 % jejich původní délky.
Vlastnosti:
 • zdravotní nezávadnost a minimum vedlejších účinků,
 • snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova,
 • okamžité vstřebání umožňující nanést ihned make-up,
 • podpora permanetního make-upu,
 • vhodné pro ženy i muže.


Můj názor: Vzhledem k tomu, že moje řasy věčně mučím kleštičkami na řasy, občas si dopřeji nějaké sérum, do něhož vkládám naděje, že mé opadané a polámané řasy dá do kupy. Po nějaké době používání kleštiček se zhrozím, že mi vypadalo snad 90% řas, a tak s kleštičkami praštím o zem a nechci je ani vidět. Jenže uplyne pár týdnů, možná i nějaký ten měsíc a už se k nim opět vracím, protože nemůžu strpět své rovné řasy. Asi před třemi měsíci jsem je začala znovu používat a znovu jsem se hrozila, že na očích nic nemám a nebo mám, ale o polovinu kratší. Pak se mi do rukou dostalo sérum na řasy od značky FacEvolution. Musím se přiznat, že jsem o této značce dříve nic neslyšela.


Teď jsem nesmírně ráda, že jsem se s ní mohla seznámit. Ale zpět k séru. Růstovým sérem na řasy jsem si potírala kořínky řas téměř každý den. Pokud jsem nějaký den vynechala, další den jsem jej aplikovala dvakrát denně, jednou ráno, podruhé v noci. Zvykla jsem si aplikovat sérum před líčením a vyhovuje mi to. Když tak pozoruji výsledek po měsíci, nedokážu říct, jestli jsou řasy delší. Řekla bych, že trochu povyrostly, ale hlavně se nelámou! Jsou pevnější, a tak boj s kleštičkami vyhrávají na plné čáře. Za ten měsíc používání mi na kleštičkách nezůstala snad žádná vytrhnutá řasa jako předtím. Nemám si na co stěžovat a mohu vám ho vřele a upřímně doporučit. Má samé klady. Bohužel jedna záporná věc je dle mého názoru cena. Jenže musím dodat, že cena zrcadlí kvalitu.Cena: 2 280 Kč

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Cena je tedy dost zrádná, ale pokud má být výsledek tak skvělý jak píšeš snad by to mohl někdo zkusit kdo na to trpí. Já své řasy miluji a tak je ničím nezatěžuji a ani jsem nikdy nezkoušela kleštičky :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 2. Já jsem se svými řasami celkem spokojená, takže mě to ani nějak neláká, ale jinak bych se po tom určitě podívala :)
  chickflickcherry.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 3. Já teda svoje řasy pokládám za dosti krátké a nevýrazné a to mě štve, ale nevím jestli bych do tohohle šla...
  Podle těch fotek už před použitím je vidět, že máš krásné řasy, dlouhé, tmavé...měnila bych je za ty svoje! :D

  OdpovědětSmazat
 4. Všude se to teď hýbe séry na řasy :) O téhle značce slyším poprvé a vidím teda, že dělá taky zázraky
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 5. Zní to vážně lákavě!!! :)

  OdpovědětSmazat
 6. Určitě je vidět rozdíl, cena je závratná, ale pro někoho to může být řešení :) Já mám své řasy naštěstí dlouhé a husté, kleštičkami si tedy pomáhám vždycky, ale řasa mi vypadne málokdy. Já testovala z krasa.cz sérum na zpevnění zadku, haha, recenze bude v sobotu a už ted vím, že to bude vtipný :D

  OdpovědětSmazat
 7. Wow, od té ceny jsem tedy odvrátila zrak a v tuhle dobu bych za to tolik neinvestovala, avšak kdo s tím má větší problémy, proč to nezkusit :)
  Myslím, že pokud je opravdu produkt kvalitní, někomu by se to určitě vyplatilo si to pořídit a zlepšit třeba pevnost či růst řas :)
  Musím pochválit recenzi, máš podle mě snad nejlepší názorové recenze :)

  OdpovědětSmazat
 8. fiha... ja mam oničom mihalnice, ale toto vyzerá fajn..len ta cena..

  OdpovědětSmazat