01.07.14

JUNE

Červen, měsíc volna s pár dny přijímaček, je pryč. Teď už se k prázdninám přidává i zbytek studentů. Stále čekám na dopis o přijetí na vysokou školu do Pardubic, jelikož to mám zatím potvrzené pouze na webu. Zítra odjíždím s rodinou do Maďarska, a tak nejspíš nic nepřibude. Tak se vrhneme na shrnutí minulého měsíce a přivítáme první měsíc letních prázdnin.


 Za měsíc červen jsem zveřejnila celkem šest outfitů. Jedním z nich byl jednoduchý s bílou halenkou, který jsem pojmenovala podle písničky od Nicki Minaj, PILLS N POTIONS. Druhý look, IT'S ON AGAIN, byl ideální do teplejších dnů. Na výlet do Hradce jsem zvolila bílou halenku z Aliexpressu s květovaným vzorem, viz. článek FLORAL. Článek PONY s novýma mokasínama byl pojmenovaný dle písničky, na kterou jsme tancovali na našem maturitním plese. V časově posledním outfitu SING jsem vám předvedla další úlovek z Aliexpressu, černý šifonový top. A nakonec květované kalhoty ze slev v outfitu LOVE NEVER FELT SO GOOD.


Nejoblíbenějším kouskem za červen se stala puntíčkovaná sukně, jak jinak než z Aliexpressu. Sehnala jsem ji ve slevě a zaplatila za ni necelé 3 eura. Koupila jsem ji kvůli Martinovi, jelikož mi už dlouho básnil o sukýnkách. 


Tentokrát jsem zvolila nejoblíbenější kousky měsíce dva. Druhým jsou volné květované kalhoty, o kterých jste už četli. Jsou naprosto pohodlné, cítím se v nich krásně a look pěkně oživují, i přestože je jednodušší.


V červnu jsem četla dvě knihy. Druhou teprve dočítám, a tak jsem zvolila tu dočtenou, kterou je Petr a Lucie od spisovatele Romaina Rolanda. Dlouho jsem si ji chtěla přečíst, protože ji velice chválil spolužák. Neudělala jsem chybu, když jsem si ji v knihově půjčila. Krásný příběh lásky z doby první světové války mě okouzlil.


Poslední perličkou měsíce je autoškola. Během tohoto měsíce jsem se k autoškole přihlásila, navštívila první teoretickou hodinu i první jízdy. Bála jsem se, že tam budu chodit s odporem a nebude se mi tam chtít, ale naštěstí mě řízení auta baví, tak doufám, že to tak zůstane i nadále.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. jé ty jsi krásná :) a máš hezkou postavu

  OdpovědětSmazat
 2. Oba ''top'' kousky jsou přenádherné, sama nevím, který bych si vybrala :-)!
  S autoškolou moc držím palce, úplně si živě vybavuji svou první jízdu :D lekci od lekce se zábava zvětšuje, máš se na co těšit ! :)

  OdpovědětSmazat
 3. knižku Petr a Lucie je super. vybrala jsem si ji k maturitě :)

  Zvu tě ke mě na giveaway o 20$, která probíhá na mém blogu :YOKO NGUYEN BLOG

  OdpovědětSmazat
 4. Krásné outfity :)) Nádherná sukně :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 5. Máš nádhernou postavu a ty volné kahoty mě doslova okouzlily. Nějaké podobné si chci hrozně moc pořídit! :)
  Krásné outfity, autoškola mě bude také čekat a už se těším. Petra a Lucii jsem četla v květnu a také se mi to líbilo.

  OdpovědětSmazat
 6. Máš to moc pěkně nafocené!!! :) Držím palce s autoškolou! ;)

  OdpovědětSmazat
 7. Kniha Petr a Lucie je podle mě spíše podrprůměrná kniha, jediné, co se mi na ní líbilo byl konec - tragický, ale přesto krásný

  OdpovědětSmazat
 8. Taky mě čeká autoškola, držím palce. A zbožnuji tvoje outfity, každý má do sebe něco, i když jsou celkově jednoduché, to jen tak někomu nejde:)

  OdpovědětSmazat
 9. tento měsíc se mi outfity moc líbily a jsem moc ráda, že tu vidím sukýnku, protože kalhoty nosíš hodně často :)
  Petr a Lucie je krásná knížka ale smutná! <3

  OdpovědětSmazat