29.08.14

BACK IN BLACK

Černá je základem každého šatníku a botníku. Bez ní bychom byly barevně, jak se říká, mimo mísu, protože 
která barva je tak skvěle kombinovatelná jako právě černá? Černá sluší každému, ke všemu se hodí a zeštíhluje, takže proč tuto barvu nevyzkoušet? Spousta lidí má pocit, že díky černé se stanou smutnými, jako například můj taťka, který vždy při nákupu nesouhlasil s tmavými barvami. Každý máme hold jiný pohled na věc. A vzhledem k tomu, že já osobně zastávám názor, že bez této barvy se nedá žít, nebráním se novým černým kouskům. V blízké době bych si ráda dokoupila nějakou tu kabelku. Pak vzhledem k tomu, že se blíží podzim, bych uvítala teplejší blazer či bundičku a mikinku. Co vy? Máte teď taky nějaká černá, popřípadě tmavá hmotná přáníčka?

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Černou mám také moc ráda! :))) Kabelka by se mi nějaká hodila :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Souhlasím s tebou:) Která barva ještě s bílou se dá kombinovat víc? Já jsem si pořídila teď černou velkou kabelku, právě aby se do ní vše vešlo a aby šla ke všemu:)
  Ráda bych tě jinak pozvala na svůj nový blog, který bude hlavně o cvičení a zdravé stravě, tak budu ráda když se podíváš:))
  www.fitnessholicc.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Věci na Tvém wishlistu jsou moc pěkný, já si chci koupit nějaký černý botky :). Potřebuju i bundu, ale tu už jsem si vyhlídla červenou
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 4. Když se to s ní nepřežene tak je super:) Já jsem teď ale zaměřená spíše na šedou a bordeaux, protože černých, bílých a zkrátka neutrálních kousků mám dostatek a potřebuju to naopak trochu oživit :)

  Lucieswlife

  OdpovědětSmazat
 5. Já bych si teďka hodně ráda pořídila černou kabelku, nějakou prostornou, kterou bych si mohla brýt do školy. A taky bych si chtěla pořídit novou peněženku, pravděpodobně taky černou. A chtěla bych černý svetr, asi nějaký jednoduchá cardigan :)

  OdpovědětSmazat
 6. Já v chladnějším počasí nosím jenom černou a prostě celkově tmavší barvy :)

  Check my blog YOKO NGUYEN BLOG

  OdpovědětSmazat
 7. Krásné věci! Já bych teď pořídila nějakou tu mikinu nebo svetr. A nesmím zapomenout nějakou větší kabelku do školy. Mám ráda hlavně černé věci, protože se dobře kombinují. :)

  OdpovědětSmazat
 8. Černá je pro mě také základ, většinou ale poslouchám věty typu ať si koupím něco barevnějšího ale opravdu beru tak, že černá je kombinovatelná snad se vším :-) Já mám vyhlídnutou přesně tu chlupatou vestičku kterou tu máš, v blízké době doufám že bude v mém šatníku protože jí určitě využiju :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 9. ta kabelka! no vybrala bych si vse))

  OdpovědětSmazat
 10. Černá je má nejoblíbenější barva a v mém šatníku převažuje:)
  Momentálně si přeji nějakou hezkou černou podzimní bundičku a kalhoty:)

  OdpovědětSmazat
 11. Pěkné kousky!!! :) Černá je nejlepší! ♥

  OdpovědětSmazat
 12. já si svůj šatník bez černé nedokážu vůbec představit! zrovna jsem si koupila černou kabelku :) to sako je bezkonkurenční <3

  OdpovědětSmazat