21.08.14

ČOKO-LÁDOVÁNÍ

Müsli jsem dříve vůbec nejedla, nechutnalo mi. Pak jsem poznala Martina a s ním i jeho müsli. Nechápala jsem, jak to zrní může jíst. Potom jsem jej ochutnala a asi se moje chuťové buňky změnily a začalo mi chutnat. Následně na to jsem narazila na stránku Mixit, která nabízí nejrůznější müsli a kaše. Už dlouho jsem si brousila zuby na jejich Čoko-ládování a teď už jej konečně mám! 

müsli - Mixit


Charakteristika: Ládování čokoládou, to je to, co nás poslední dobou baví. A ve spojení s müsli je to jasné – tradičně křupe a opět nešetří na lahůdkách.
Složení corn flakes, extrudované kuličky v mléčné čokoládě a jogurtu, čokoládové hobliny bílé, kávová zrna v čokoládě, ovesné a pšeničné lupínky křupavé, lyo. pomeranč, kukuřičná krupice, sójový lecitin, uhličitan vápenatý, kakao, cukr, ztužený rostlinný tuk, sušený jogurt, mléko a syrovátka, kys. citronová, sůl, ječný slad. výtažek, arabská guma, med
Účinky: uvolňuje napětí, dodává energii, bojuje proti (volným) radikálům a stresu, pozitivní vliv na činnost mozku, dělá radost obdarovaným bližním :)
Země původu: Česká republika
Nutriční hodnoty / 100g
Tuky14 g
Sacharidy57 g
Bílkoviny10 g
Ener. hodnota1685 kJ

Můj názor: Jak už jsem psala, dříve mi müsli nechutnalo a teď jsem mu konečně přišla na chuť. Sice stále nedokáži pozřít müsli se sušeným ovocem či mandlemi apod. Ale pochutnávám si na čokoládových! A proto jsem se rozhodla vyzkoušet müsli od slavného Mixitu. První, co jsem k tomu řekla, bylo "tak velký?". Nevím, jak je to možné, ale při objednávce jsem se vůbec nepodívala na obsah co se váhy týče. Pročetla jsem si, co v müsli najdu, jak mě nabije i cenu jsem nevynechala a ta váha mi naprosto vypadla, a tak jsem při rozbalení balíčku valila oči, že mi přišla obrovská krabice plná müsli - 650g. Takže musím v první řadě říct, že jsem překvapená z poměru cena a obsah. Myslím si, že za 650g dát 185 Kč není tak moc. A jen co mi müsli dorazilo domů, okamžitě jsem jej chtěla ochutnat. Jakmile jsem krabičku otevřela (musím pochválit víčko, protože všechna možná müsli jsou v pytlíčku a skladování je horší, vždy se musí pořádně zadělat, aby neokoralo, ale Mixit má díky krabičkám i víčko, takže je na ně vzduch krátký!) zaplavila pokoj čokoládová vůně. Ale není to vůně čokolády typi Milka, Orion, nýbrž opravdové kakaové boby, z nichž se čokoláda vyrábí. A tak máte pocit, že držíte v rukou něco pravého, žádnou chemii. No a chuť? Neodolatelná! Pokud jste milovníky čokolády, mohu Čoko-ládování jen doporučit!
Cena: 185 Kč

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Hned jak jsem si to přečetla, na stránku jsem najela a opravdu tam mají dobroty. Já musli miluji, ale teď si spíše pochutnám na ovesných vločkách se sušeným ovocem a oříšky :-) Dřív jsem ale snědla jakékoliv musli a pořád zkoušela nové a nové.
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 2. Taky mám v plánu si někdy něco namíchat! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Ja musli priam zbožňujem! :) To je skoro každá moja večera :) Fashion Passion by Erika

  OdpovědětSmazat
 4. Musli mám ráda k snídani, ale vystačím si zatím s těmi, co jsou normálně v obchodě, ale příteli jsem už několikrát objednávala speciálně namíchané od Mixit, hrozně moc mu chutnají :)

  http://sugar--spice--nice.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 5. Mixit mám moc ráda, ale přiznám se - víc než müsli mě zaujal ten svetřík. Je překrásný! :)

  OdpovědětSmazat
 6. Mixit jsem si objednávala jednou a určitě si ho chci objednat zase někdy :) Chutná báječně
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 7. Müsli od společnosti Mixit je opravdu hrozné. Chuťově a ani cenově se nemůže srovnávat s müsli od společností Emco nebo BonaVita. Toto je pouze předražená "krabice na tenisové míčky", jejíž obsah je opravdu hrozný. Doma mám nyní balení müsli od společnosti BonaVita, které váží 700 g a stálo okolo 80 kč. Takže rozhodně doporučuji jiné müsli než Mixit. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Martine, kritiku rádi přijímáme a často díky ní najdeme cestu, jak být lepší, nicméně Vy nic nepíšete o tom, v čem je naše müsli tak "opravdu hrozné" a v čem je to řetězcové často zapečené cukry a tuky lepší? Takto Váš příspěvek působí spíše jako klasický nenávistný "hejt" :)

   A Nikole děkujeme za článek o zkušenosti s naším müsli :)

   Smazat
  2. Já jsem napsal, že Vaše müsli je horší chuťově a také cenově! Především cena je o dost vyšší. A nevím, jak Vám mám popsat, že mi to müsli nechutná. Prostě nechutná... ;-)

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 9. Na mixitu už si delší dobu objednávám a jsem s tím maximálně spokojená! S ničím odtud jsem nebyla nespokojená, prostě skvělá věc!
  The pearls of my life

  OdpovědětSmazat