05.09.14

AUGUST

Druhý měsíc letních prázdnin už máme za sebou a středoškoláci i děti na základce už chodí do školy. Já díky prvnímu ročníku na vysoké škole začínám až v pondělí 29.9.2014. Sice už uběhlo pár záříjových dní a já se se souhrnem měsíce trochu opozdila, ale přece jen ho tu pro vás mám. Opět se můžete podívat na outfity v kostce, na oblíbenou knihu a další (snad) zajímavosti, které se časově vztahují na měsíc srpen.


Měsíc srpen byl ze začátku teplejší, takže jsem několikrát oblékla kraťasy, a to v outfitech CHANDELIER, UNDER CONTROL a BART SIMPSON. Dostalo se i na overal, na můj první a jediný overal, který mi rodiče koupili na naši společné dovolené v Maďarsku. Předvedla jsem vám ho v outfitu pojmenovaném po písničce od skvělé skupiny One Republic LOVE RUNS OUT. Ke konci srpna se ale ochladilo a musela jsem se obléct trochu tepleji. Perličkou měsíce byla zkouška účesu z copů, který jste mohli vidět v článku HIDEAWAY. V článku nazvaném SNAKE jsem u sebe měla maličkou kabelku, kterou poslední dobou nedokážu pustit. A poslední outfit PRAYER IN C byl pohodlnou volbou do deštivého dne.


V srpnu se mi podařilo během tří večerů přečíst velice zajímavou knihu. Jmenuje se Asylum - ústav pro duševně choré a autorkou je spisovatelka Madeleine Roux. Narazila jsem na ni náhodou v knihovně mezi vrácenými knihami. Hned jsem si o ni přečetla na Databázi knih a CBDB, podle kterých se teď řídím. Bohužel na jedné databázi má pouze 44% a na druhé 64%, takže jsem ji v první chvíli vrátila zpět na poličku. Ale ten obrázek a to napětí a tajemno, které z něj sálalo, mě stále lákalo zpátky. Otevřela jsem ji znovu a prohlédla si obrázky, vcelku děsivé obrázky. A ty mě přesvědčily, že ji zkusím. S hodnocením na databázích vůbec nesouhlasím. Sice bych ji neoznačila za nejlepší knihu, ale hodně se mi líbila, protože byla napínavá a často mi běhal mráz po zádech. Jediné, co bych knížce vyčetla je konec. Zdál se mi trochu zmatený a unáhlený. Ale i tak se mi knížka moc líbila a pokud máte rádi tajemno, prostředí blázince a staré fotografie, bude se líbit i vám.


Nejoblíbenějším kouskem srpna se staly světle modré skinny džíny (jak jste mohli zpozorovat u outfitů). Jakmile se ochladilo, sáhla jsem po těchto a jiné ani nechtěla vidět, protože jsem si tyhle zamilovala.

Jak jste si užili srpen vy?

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Měla jsi na sobě samé krásné outfity :) Já jsem si srpen užila - výlety, jízda na kolech povalování u filmů
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 2. Pěkné outfity ale nejvíc mě popravdě zaujala ta knížka, asi taky nakouknu do knihovny jestli ji u nás nemáme :)

  OdpovědětSmazat
 3. krásné outfity a máš krásnou postavu :)

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 4. ten účes je krásný:D mě se líbí všechny fotky s dlouhými kalhoty:)

  OdpovědětSmazat
 5. všechny outfity jsou super!

  OdpovědětSmazat
 6. Super článek!!! :) A všechny outfity se ti moc povedly! ♥

  OdpovědětSmazat
 7. tenhle měsíc byl obzvlášť vydařený, co se outfitů týče :) první outfit a poslední dva se mi líbí úplně nejvíc!

  OdpovědětSmazat