09.09.14

ZIAJA | INTENSIVE HAIR NUTRITION


Charakteristika: Ziaja - výživa na vlasy intenzivní výživa. Výživa na vlasy s nízkým pH na vlasy jemné a tenké - bez oplachování. Regeneruje vlasy až po samé konečky.
Aktivní látky:
- komplex vitamínů A, E, F
- provitamín B5

Působení:
- urychluje regeneraci vlasů
- posilňuje jejich jemnou a oslabenou strukturu
- zvětšuje odolnost vlasů před poškozením
- zvlhčuje vlasy a zabraňuje vzniku statické elektřiny
Efekt:
Vlasy jsou vyživené a zregenerované.
Můj názor: Jaká kosmetická značka je nejvoňavější? ZIAJA! Opět žasnu nad slaďoučkou a krásnou vůní. Ale nemůžeme hodnotit produkt podle vůně, takže jdeme k jeho účinkům. Poslední dobou se snažím o vlasy starat víc a stále mi dochází různé masky a kondicionéry (náš pes k tomu napomáhá, protože sem tam mu mamka dá na rozčesání nějaký můj kondicionér). Co se týče kondicionérů tak nějako všeobecně, musím se přiznat, že jsem líná na to mít na hlavě delší dobu masku a pak ji zase smývat. Hlavně vzhledem k tomu, že si vlasy musím znova umýt šamponem, protože jsem jinak mastná... Takže preferuji kondicionéry bez oplachování a tím tento je. A musím říct, že vše splňuje. Mám po něm vlasy lesklejší, jemnější a nádherně voňavé.
Cena: 52 Kč

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Díky za další skvělý produkt od Ziaji :)
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 2. Díky za tip :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Super. Tento jsem ještě neviděla. :) Mám bezoplachovací kondicionér od Ziaji s keratinem a ten je taky moc fajn. Mohu se zeptat, zda tento produkt obsahuje silikony? :-)

  OdpovědětSmazat