31.10.14

OCTOBER

Vždy u psaní těchto článků shrnujících uběhlý měsíc s podivem zjišťuji, jak čas letí. Opět tu sedím a říkám si "zase měsíc v tahu"... Co se dá dělat. Zjevně je pravda, že čím jsme starší, tím rychleji nám čas utíká. Navíc jsem měla v předešlých dnech tolik práce. Ohledně školy i blogu. Více se dozvíte v článku. Přeji příjemné čtení :-).


Měsíc říjen přinesl pár outfitů. To, že je tentokrát jen pět outfitů, neznamená, že jsem se více nepřevlékala, nýbrž jsem neměla čas na focení :-). V odstínech šedi jsem se vám předvedla ve článku GREY. S vlnitými vlasy a mým nejoblíbenějším svetrem jste mě mohli vidět v postu BREAK FREE. Outfit zvolený pro první den na vysoké jsem zveřejnila pod názvem STAY WITH ME. Nejnovější článek, BURNIN' UP, pojmenovaný podle písničky od Jessie J, je jednoduchý a oživuje jej černá kabelka. Paradoxně je poslední outfit právě první zveřejněný v tomto měsíci - SHAKE IT OFF.


Možná jste o mé četbě už četli, možná ne. Tak či tak vás s tím krátce seznámím. Studuji obor Historicko-literární studia, k němuž je vázána spousta čtení. Ke každému předmětu mám sáhodlouhý seznam základní a doporučené literatury. Kdybych měla přečíst vše, musela bych v knihách ležet od rána do večera a nemohla bych si ani odskočit na záchod :-). I přes onen šok jsem se začetla. Beletrie je krásná, s ní nejsou žádné problémy. Pochopitelně i mezi beletrií se najdou knížky, které se mi zrovna nezamlouvaly, ale není těžké je přečíst. Zato při čtení teoretických knih mám chuť si zařizovat parte. Koneckonců nemám na výběr a hold číst musím :-). Vyfotila jsem tedy knihy října a připisuji ještě dvě - Kronika tak řečeného Dalimila, Thomas Stearns Eliot - O básnictví a básnictví - zapomněla jsem je vyfotit a už jsou vrácené v knihovně. 


Nejoblíbenějším kouskem října se stala nová kabelka. Později nová šála, kterou brzy uvidíte v outfitovém článku. Co se týče kosmetiky tento měsíc, bohužel žádný produkt k doporučení nemám...

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Ty fotky knížek se mi moc líbí :)

  Lucieswlife

  OdpovědětSmazat
 2. Mně se nejvíc líbí první vysokoškolácký :) proměnu mám půjčenou taky :)

  OdpovědětSmazat
 3. Kabelka je krásná :) Tento měsíc byly samé super outfity
  Blog by Veru

  OdpovědětSmazat
 4. Knihy sú na tom naj :))
  http://withgreywolf.blogspot.sk/

  OdpovědětSmazat
 5. Chtěla jsem se zeptat, jestli bys náhodou nechtěla napsat článek právě o těch knížkách - třeba ke každé komentář jestli tě bavila a jestli se to jako třeba četba k maturitě dá nebo ne...? :)

  OdpovědětSmazat
 6. suprr fotky, jsi krasna :)

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 7. Lovely looks! you have a perfect taste!)
  Maybe you would like to follow each over? let me know in my blog, I will follow at once you!)
  Have a nice day!)

  Marybell,http://marybellworld-marybellworld.blogspot.ru/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I m very glad Dear to see you on my blog)
   I followed you in GFC and facebook! Follow me back please^)

   Smazat
 8. I m very glad Dear to see you on my blog)
  I followed you in GFC and facebook! Follow me back please^)

  Marybell

  OdpovědětSmazat