07.10.14

YVES ROCHER | PALETA OČNÍCH STÍNŮ


Charakteristika: Paleta očních stínů. Čtvero svůdných barev pro dokonalé kouřové líčení s rýžovým extraktem. Pro suchou i vlhkou aplikaci. Pracovníci týmu Yves Rocher vymysleli ještě pohodlnější způsob, jak vykouzlit kouřové líčení – vytvořili paletu 4 očních stínů se dvěma aplikátory pro nespočetně barevných kombinací.
Extra jemná textura se jednoduše aplikuje, splyne s pletí a má ideální krycí efekt. Stíny perfektně drží a zůstávají na místě. Při suché aplikaci vytváří tmavší stíny na pleti třpytivý, saténový nebo matný efekt. Při vlhké aplikaci se třpytivé a saténové stíny změní v metalické a matné stíny jsou výraznější pro intenzivnější a sofistikovanější pohled. Rýžový výtažek je bohatý na rostlinný inositol, který stimuluje celkový buněčný metabolismus a zlepšuje tak jas pokožky. V prodeji v 6 barevných kombinacích.
Můj názor: Už několikrát jsem psala, že paletky očních stínů nepoužívám ve velkém, protože mám radši méně líčení (navíc mi složitější líčení trvá hrozně dlouho...). Ale občas po nějaké té paletce, kterou doma mám, sáhnu. Většinou na nějakou větší akci, kupříkladu na plesy. Předminulý rok, kdy jsem navštěvovala spoustu plesů, jsem paletky využívala a s líčením si dlouho vyhrávala. Teď se mi do rukou dostala další, a to v hnědých odstínech. Hnědé, béžové a zlatavé odstíny se mi na očích líbí, především na těch mých. Tak jemně oči zvýrazní. Ale například zelené nebo modré odstíny mým očím vůbec nesluší. Ale zpět k této paletce. Vyzkoušela jsem ji a odstíny se mi velmi zamlouvají. Co se týče výdrže, na oku drží celý den a nijak se nesmývají či nedrolí. Zkrátka a jednoduše - pokud máte rády hnědé odstíny, určitě se vám bude zamlouvat. A pokud nemáte, můžete si vybrat z dalších variant barev.
Cena: 285 Kč


ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. tieto su tiež veľmi krásne,, ja mam tie do zelena a tiež som si myslela že zelena mi nejde ale ako som ich vyskušala celkom sa mito zapačilo:)) a ano aj ja radšej využijem očne tiene skor na nejaku udalost:)

  OdpovědětSmazat
 2. Paletka vypadá moc hezky, škoda jen, že nejdou lépe vidět jednotlivé odstíny.

  Radu UltimateChic

  OdpovědětSmazat
 3. Wow moc krásné barvy a suprové líčení :)

  OdpovědětSmazat
 4. Teda, krásně jsi nalíčená! Moc ti to sluší! Já jsem dříve oční stíny nepoužívala vůbec, ale loni jsem dostala paletku od Pupy a ta mi sedla tak, že ji mám za ten rok už skoro pryč... :) A tyhle barvy by mi úplně vyhovovaly :)

  OdpovědětSmazat
 5. Stíny mají nádherný balení, líbí se mi. A skvělá je ta barvy rtěnky :)
  Blog by Veru

  OdpovědětSmazat
 6. Paletka vypadá skvěle a tobě líčení moc sluší :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 7. Na fotce to vypadá jako krásné podzimní barvy. Škoda, že jsi neudělala víc fotek na sobě, swatche, suchých a mokrých (a po uschnutí). Tenhle typ recenze mi přijde jak text u prodejce, samá chvála, pomalu i vložení dvou aplikátorů nadnesené jak kdyby to byl objev století :) Moc tuto značku nemusím, o to víc by mě zajímal tvůj názor včetně upřímného prozrazení nedostatků. :)

  blog Měj se ráda

  OdpovědětSmazat
 8. Jééé, sluší ti to!!! :) ♥

  OdpovědětSmazat