15.11.14

BALL DRESSES AUCKLAND

Už nám opět začíná plesová sezóna. Rok co rok během října a listopadu přemýšlím o šatech. Jsem hrozná, protože bych si nejradši koupila každý rok nové. Přitom bych je vůbec nevyužila a jen by se povalovaly ve skříni... Naštěstí rozum vítězí a žádné nekupuji. Vlastním patery a myslím si, že to bohatě stačí. Navíc se od plesů začínám odvracet, protože maturitu za sebou a nižší ročníky tolik neznám. Letošek, respektive i začátek roku 2015, je nejspíš poslední rok, kdy bych mohla navštěvovat plesy za účelem vidět své kamarády. Později už nikoho nebudu znát. Zkrátka čím mladší, tím pro mě vzdálenější a neznámí. Ale to nemění nic na tom, že by se šatičky nehodily i na další akce. 

1 | 2 | 3
4 | 5 | 6
7 | 8 | 9

Psala jsem o šatech už minulý rok a nějako si to nedokážu nezopakovat. V jednom pochmurném dni jsem si tak seděla doma, nic se mi nechtělo dělat, a tak jsem si prohlížela oblečení, konkrétně právě šaty. Vždy narazím na nějaký nový e-shop a prohlížím si jejich sortiment. Zrovna teď jsem narazila na pickedlooks.com, kde je v nabídce velká kupa šatů. Ty, které se mi líbily nejvíce, jsem se rozhodla zveřejnit. Právě tyto šaty patří do kolekce Ball Dresses Auckland/ Ball Dresses Auckland. Byla jsem překvapena, že většina šatů se dá obléknout na různé akce, ať už na maturitní plesy, svatby či jen tak na nějakou slavnostnější akci. Mají velice pestrý výběr z barev, délek i stylů. Od šatů s jedním ramínkem, přes kamínkové detaily až po krajky.
Nedávno jsem přemýšlela nad tím, jaká délka je pro plesy vhodná. Když jsem na maturitním plese, drtivá většina slečen, možná i všechny, které jsou maturantky, oblékají šaty dlouhé až na zem. A slečny z obecenstva mají na sobě převážně krátké šaty. Ale když si představím jakýkoli jiný ples, oblékají se na něj dlouhé šaty. Z toho důvodu jsem měla už tolikrát chuť si na maturitní ples také vzít ty dlouhé. Líbí se mi, jak krásně zvýrazní vršek těla. A pochopitelně se v nich cítím jako princezna :-). Tak by mě zajímalo, jaký názor na to máte vy. Nosíte radši krátké nebo dlouhé šaty?
A co barvy? Loni jsem si velmi oblíbila černé šaty s nějakými zlatými detaily a nejlépe peplum. Letos už peplum nemohu ani vidět. Okoukal se mi a už mi přijde nepohodlný. Teď jsem pro nějakou pěknou barvičku. Hodně se mi šatech začala líbit světle růžová nebo mentolová.
  Jaké barvy jsou pro vás ty pravé ořechové? A kterým se naopak vyhýbáte a z jakého důvodu?

EN: We're once again begins with the ball season. Year after year during October and November, I'm thinking about the dress. I'm a terrible, because I really bought new every year. While I never missed, and would only lay in the closet... Fortunately, common sense prevails and no I do not buy. Its free and I think that's enough. In addition, I'm starting to turn away from the balls, because the high school diploma, and the lower classes so much I don't know. This year, respectively, and the beginning of the year 2015, is probably the last year when I could attend balls in order to see their friends. I don't know anyone at a later date. In short, the younger, the more distant and unknown to me. But it does not alter the fact that the Sorority on other avenues of action. I wrote about the dress already last year and some of it I can't nezopakovat. In one bleak day, I was sitting at home, I didn't want to do anything, and so I looked at apparel, namely the right dress.Always I come across some new e-shop and touring their assortment. Just now I ran into www.pickedlooks.com, where there is a large menu a bunch of clothes. The ones that I liked the most, I have decided to publish. These belong to the collection of dresses Ball Dresses Auckland/ Ball Dresses Auckland. I was surprised that most of the clothes you can dress up on various actions, whether on graduation Proms, weddings or just for some more festive action. They have a very varied selection of colors, lengths and styles. From dresses with one cylinder, through Flint to lace details. Recently I've been thinking over what length is appropriate for balls. When I'm on the prom, the vast majority of girls, maybe even all of which are maturantky, dress up dress up to long on the ground. And the ladies from the audience, mostly wearing short dresses. But when you introduce any other prom dress, long dress on it. Because of this, I had so many times to the prom's taste also take you long. I like how beautifully highlights the top body. And, of course, they feel like a Princess. I wonder what kind of opinion on you. You'd better wear a short or long dress? And what colors? Last year, I'm very fond of black dress with some golden details and best peplum. This year I can't even see the peplum. Worn thin to me and come to me uncomfortable. Now I'm up for some nice barvičku. A lot of my clothes started to like light pink or menthol. 

What colors are right for you? And conversely, avoid and why?

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Mne sa páčia skôr dlhé šaty. Cítim sa v nich príjemnejšie. Krátke šaty nosím skôr na nejaké rodinné oslavy. Keďže som tmavšia preferujem svetlejšie farby, aby som v nich viac vynikla. Napríklad vanilkovú alebo svetlomodrú. Vyhýbam sa tmavofialovým alebo ružovým šatám, v ktorých vyzerám ako cukrík :D. Z tvojho výberu sa mi najviac páčia tie žlté šaty. Sú fakt krásne, veľmi jednoduché. Niečo podobné si predstavujem na najbližší ples :).
  Stronger2gether

  OdpovědětSmazat
 2. Mě se moc líbí všechny uvedené, ale pokud by to nebyl "můj" ples, tak bych zvolila nějakou jinou - tlumenější barvu :) Mám svoje hrozně oblíbené, které jsou kratší a přes ně je ještě zezadu a přes boky delší průsvitná látka. A co je na tom nejlepší - jsou stráášně pohodlné :-) Jinak na maturiťák jsem měla dlouhé růžovo-fialové a opravdu jsem se jako princezna cítila... :-) A teďka mám chut si je vzít na sebe :))

  Skills of Art

  OdpovědětSmazat
 3. Jé samé nádherné šaty, ty co jsi tady zobrazila, bych si oblékla všechny :). Mě se líbí dlouhé, krátké, na tělo i takový ten cukrový styl - líbí se mi všechny :)
  Blog by Veru

  OdpovědětSmazat
 4. To jsou nádherné šaty :) Líbí se mi šaty dlouhé, ale když jdu jako doprovod beru si šaty né moc dlouhé, ale zase né úplně krátké :) Příští rok až budu maturovat budu mít samozřejmě šaty dlouhé :)

  OdpovědětSmazat
 5. Tvůj výběr je nádherný! Já mám radši dlouhé a taky se mi líbí bledě růžové, ale nejsem na to ten správný typ, tak zůstanu u tmavších barev :)

  fashion-lists.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 6. Wow. Every dresses look so elegant. I like number 1 and 3.

  OdpovědětSmazat
 7. these dresses are so cute. I love all of them

  OdpovědětSmazat