21.11.14

BEACH WEDDING DRESSES

Ráda bych pokračovala v článcích o svatebních šatech. Je mi jasné, že mezi mými čtenářkami a čtenáři nejsou žádní adepti na vdávání. A nebo vás bude pomálu. Ale i tak si myslím, že si o svatbě spolu můžeme povídat a dávat si různé tipy do budoucna. Přeci jen určitě doufáte, že ten slavný den se nevyhne ani vám. Dnes bych vám chtěla ukázat takzvané Beach Wedding Dresses. Všichni víme, co "beach" znamená. Při prvním kontaktu s tím slovem ve spojení se šaty jsem byla překvapená. Říkala jsem si, co asi tak pod těmito názvy očekávat za šaty. Myslím si, že nebudu jediná, kdo z toho bude maličko zmatený. Víte, jak takové šaty vypadají? :-)

Abych řekla pravdu, očekávala jsem šaty v hawaiském stylu. Možná to zní vtipně až komicky. Ale vážně jsem si při kliknutí na odkaz "Beach Wedding Dresses" vybavila různé hawaiské věnce, pláž s jemným pískem, teplé počasí, žhnoucí slunce a studené drinky. Dokonce jsem si představila šaty v různých barvách s obrovskými květinami. Svatba na pláži pro nás Čechy, případně i Slováky, je nepříliš vídaným jevem. Zkrátka lidé, kteří si chtějí užít svatbu na pláži, musí mít doma tučný balík peněz. V některých filmech takové svatby vídáme a určitě se shodneme na tom, že vypadají nádherně. 

1 | 2 | 3
4 | 5 | 6
7 | 8 | 9

Ale teď vás hodlám vyvést z omylu. Z omylu, ve kterém jsem se ocitla i já. Pod pojmem Beach Wedding Dresses se tak úplně nerozumí šaty na svatbu na pláži. Mluvíme o šatech, které jsou lehké a prodyšné. Takže je mezi tím úzké spojení. Samozřejmě, pokud chcete svatbu na pláži, musíte počítat s teplem, možná až horkem. Představa, že byste musely vydržet v nadýchaných šatech v parném dni, není moc příjemná. Nejedna z nás by v duchu ty šaty proklínala a chtěla je ze sebe servat a místo vdávání se smočit v moři. 
K typické svatbě si asi každý z nás představí dlouhé šaty. S tím musím jen souhlasit. I já si myslím, že k svatbě délka šatů až na zem zkrátka patří. Ale zamysleme se nad tím, jak bychom se cítily v dlouhých šatech v místech, kde je neskutečné horko. Myslím si, že pro svatbu na takovém místě by se mohla udělat výjimka a zvolit kratší délku šatů by nebyl takový hřích. Na to, jak takové lehčí šaty vypadají, se můžete podívat výše. Použila jsem některé šatičky ze stránky www.pickeddresses.com.
Co si myslíte vy o svatbách na pláži?

EN: I'd like to continue in the articles about the wedding dress. It is clear to me that among my čtenářkami and readers are no adepts of marriageable age. Or you will be scarce. But even so, I think that we can talk together about marriage and giving you various tips in the future. I certainly hope that the day will not occur. Today I wanted to show the so-called Beach Wedding Dresses. We all know what "beach" means. At first contact with that word in connection with the dress I was surprised. I was wondering what to expect under these names for the dress. I think that I'm not the only one who's going to be a little confused. Do you know how a dress look like? :-)
To tell you the truth, I was expecting the dress in a hawai style. Maybe it sounds funny and comical. But I really think when you click on the link "Beach Wedding Dresses" with a variety of wreaths, hawai beach with fine sand, warm weather, the glowing Sun and cold drinks. So I think i dress in a different color to the mad creations, or with flowers. Wedding on the beach for us, Czechs, Slovaks, and possibly is not very vídaným phenomenon. In short, people who want to enjoy the wedding on the beach, the home must have a bold package of money. In certain films such weddings we see and I'm sure we can all agree on the fact that they look beautiful.
But now I'm going to disabuse you. Of the error, in which I found myself. Under the concept of Beach Wedding Dresses are so totally does not understand the dress to a wedding on the beach. We're talking about clothes that are light and breathable. So there is a close connection between. Of course, if you want a wedding on the beach, you have to reckon with the heat, maybe up to the heat. The idea that you had to endure in a few clothes in a sweltering day, not very pleasant. Many of us would be in the spirit of the dress, damning and wanted to scrape it off of himself and is instead nubile dip in the sea.
To the typical wedding, probably every one of us will present a long dress. I just have to agree with it. I also think that the length of the wedding dress to the floor simply to belong. But consider how we feel in a long gown in places where it is unreal hot. I think that for the wedding in such a place might make an exception and to choose a shorter length dresses would not be such a sin. On how such lighter clothes look, you can see above. I used a couple of dresses from the page www.pickeddresses.com.  
What do you think about weddings on the beach are you?

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Pekné, ale na svadbu mám ešte čas a ani po nej veľmi netúžim. :) Keď už by som mala mať svadbu, tak to spravím trocha originálnejšie, napríklad na koňoch, skokom s padáku atd a tam sa asi takéto šaty nehodia. :D

  OdpovědětSmazat
 2. Šaty jsou nádherné, ale taky bych si na pláž představovala trochu něco jiného:)

  OdpovědětSmazat
 3. Moc se mi libi ty druhe saty :) Jinak co se tyce mista svatby, kdyz uz jsi psala o tom, co vidame ve filmech, tak me vzdycky typicka americka filmova svatba napadne v tech bilych altancich, nezlobila bych se mit ji takovovu taky :)

  OdpovědětSmazat
 4. :) Krásné šaty.Nejvíce se mi líbí ty poslední :) Svatba na pláži mi přijde strašně krásná a romantická :) A musím říct, že jsem si také představila něco v hawaiském stylu při tom nadpisu :)

  OdpovědětSmazat
 5. Lovely and great, dear, thank you for visiting my blog. Pls, keep in touch, dear.

  OdpovědětSmazat
 6. mg the first dress is sooo pretty :)

  OdpovědětSmazat