13.11.14

BECONFIDENT ČISTÍCÍ A BĚLÍCÍ PĚNACharakteristika: Profesionální sada čistící a bělící pěny. Vaše zuby budou výrazně bělejší za 1-3 týdny s trvalým efektem. Pěna odstraňuje skvrny ze zubů, její pěnová konzistence zvyšuje účinnost čištění a bělení tím, že se dostane mezi zuby a k dalším těžko dosažitelným místům kolem dásní.
Výhody: profesionálně čistí a bělí zuby, zuby bělí postupně, bez peroxidu s Ph šetrným k ústům a zubům, neobsahuje žádné kyseliny poškozující sklovinu, klinicky testována pro orální použití, pro citlivé dásně anebo pokud chcete mít svěží bílý úsměv.

Jak používat: Aplikujte dle návodu ráno a večer po dobu 3 týdnů.

Můj názor: BeconfiDent není první bělič na zuby, se kterým jsem se setkala, a tak mám jisté porovnání. Spousta lidí se určitě nejprve podívá na fotky a pak teprve začnou číst, a proto se chci na začátku o nich zmínit, aby bylo jasno. Fotky nejsou kromě výřezu a písma nijak upravované. Snažila jsem se je fotit na stejném místě, ve stejném světle a stejným programem na fotoaparátu. Bohužel stejné světlo není vždy, a tak je každá, jak je vidět na pleti, trochu odlišnějšího odstínu. I tak je rozdíl hezky vidět. Teď už tedy konečně k samotnému názoru na výrobek. Jak už jsem psala, vyzkoušela jsem i jiné bělící prostředky a musím říct, že tento ve formě pěny byl nejpohodlnější. Jednou k Vánocům jsem dostala sadu s bělícím gelem a tvarovatelnou formou na zuby. Gel v ní měl příšernou chuť, a tak když jsem jej omylem ochutnala (když například trochu vytekl z formy), nebylo mi nejlépe. Takové bělení trvalo nejméně 10 minut. Co se týče pěny od BeconfiDent, bylo to opravdu mnohem příjemnější, protože má mentolovou příchuť a vůni. První, čistící pěna, je krásně voňavá a stačí s ní zuby jen vyčisti po dobu jedné minuty. Druhá, pěna bělící, je trošku štiplavější, což mě v první chvíli hodně překvapilo. Ale není to nic, co by se nedalo vydržet. Pomoci ní se bělí zuby po dobu dvou minut. Tudíž suma sumárum máte za tři minuty hotovo. Takto stačí věnovat 3 minuty ráno a 3 večer po dobou tří týdnů a výsledek se dostaví. Ještě hodně pěny mi zbylo a bojím se je používat delší dobu než tři týdny, a tak nechám zuby odpočnout a za měsíc si dám tento tří měsíční maraton znovu.


ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Téda, výsledek je opravdu znát :-)

  Thoughts by Lucys

  OdpovědětSmazat
 2. Výsledek jde vidět, super! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Máš krásné zoubky :) Děkuji za tip, tohle mě moc zaujalo
  Blog by Veru

  OdpovědětSmazat
 4. Od Beconfidentu jsem testovala jejich základní sadu a vůbec mi to nepomohlo.. Takže jsem k tomu trošku skeptická, nicméně po přečtení tvé recenze téhle pěně dám možná šanci. Vypadá to, že to je účinné a rozhodně hooodně pohodlné a rychlé :)

  OdpovědětSmazat