30.11.14

NOVEMBER

Jako každý měsíc přidávám shrnutí, nemůžu vynechat ani tento. Měsíc listopad mám spojený se svátky všech blízkých. Začíná to tatínkem, který má svátek 4.11., následuje Martin 11.11., 19.11. má svátek má spolužačka z gymnázia Alžběta, 20.11. slavím svátek já, 24.11. slaví Emílie, tedy moje babička, a 25.11. má nejlepší kamarádka Kateřina. Takže listopad je vždy plný a já se modlím, abych na někoho nezapomněla.


Klasicky začneme dnešní shrnutí outfity, které jsem vám za listopad představila. Tentokrát mám pro vás osm outfitů. Doufám, že vás aspoň nějaký zaujal a třeba i inspiroval. Tak jdeme na to!


Pro outfit v článku OUTSIDE jsem chtěla klást důraz na obrovskou vzorovanou šálu. Velmi jsem si ji oblíbila, je v ní teplíčko. Článek NOT ON DRUGS pojmenovaný po písničce od Tove Lo předvedl mou druhou vzorovanou šálu. I tu jsem si moc oblíbila, ale k oběma postrádám kabát. V článku CRAVE jste tuto šálu mohli vidět zase v jiné kombinaci. ...


Outfit z článku PARADISE měl nádech jednoduchosti, který jsem se pokusila rozbít hořčicovou šálou. TIMEBOMB byl článek, kde jsem vám předvedla oblíbenou kabelku. Bohužel se mi stále daří tuto kabelku fotit obráceně :-)... Pro TALKING BODY je opět typická jednoduchost. V tomto případě jsem se snažila outfit oživit květinkovou čelenkou. A poslední, BLANK SPACE, byl outfit se sukní.


Co se týče kosmetiky za uplynulý měsíc, objednala jsem si sérum na řasy. Za poslední dobu se mi z neznámého důvodu řasy polámaly. Opravdu nevím, čím by to mohlo být způsobené, protože kleštičky na řasy, které mi řasy dříve ničily, už nepoužívám. Mám teď každou řasu jinak dlouhou... A tak jsem se rozhodla si koupit sérum na řasy, jež by mi mělo řasy prodloužit a zhustit. Uvidíme, jaké výsledky přinese sérum Realash. Určitě o něm sepíši článek, tak se máte na co těšit :-).


Za listopad jsem přečetla další knížky, které potřebuji ke studiu. Začala jsem skvělými pohádkami od Erbena. Pak jsem se věnovala četbě o Karlu Havlíčkovi, protože jsem na něj vypracovávala referát. Následně na to jsem četla Máchův Máj a Cikány, korespondenci Boženy Němcové v knize Lamentace, jednu teoretickou Jak rozumět komiksu a spoustu dalších, které jsem četla jen v knihovně. V minulém shrnutí měsíce jsem četla dotaz od jedné slečny, zdali bych knížky nerozepsala. Je mi to moc líto, ale mám toho do školy strašně moc, na blog mám taky spoustu věcí, a tak už nevím, kde bych na to měla vzít čas. Každopádně pokud by tato slečna stále měla zájem, určitě mě může kontaktovat na můj mail tatomymo@seznam.cz a ráda jí zodpovím otázky ke knížkám. V mailu s tím nemám problém, ale dělat kvůli tomu další článek by mě stálo opravdu moc času, který ani nemám.


Jedna zajímavost. Během tohoto měsíce jsem si z Aliexpressu objednala malý diářek, který chci využít na umění. Chci si do něj zapisovat úryvky z knih, citáty apod., zkrátka vše, co mě zaujme. Více si můžete přečíst na Facebooku, kde jsem tuto fotku zveřejnila - zde. K vidění byl i na mém Instagramu.


Rozhodla jsem se ještě přidat pár písniček, které mi za listopad hrály stále dokola a dokola :-). Snad bude některá z nich líbezná vašim uším.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Moc pekny clanek, outfity jsou vsechny moc pekne :)

  OdpovědětSmazat
 2. Mám veľmi rada tieto tvoje zhrnutia, keď si náhodou nejaký článok nevšimnem počas mesiaca, tu ho prehľadne nájdem a prečítam. S tým diárikom si ma motivovala a ani som nepridala komentár a už som si ho objednala, dlho som hľadala nejaký malý a pekný na moje qoutes , ktoré mám zatiaľ iba v poznámkach v mobile. #nothingspecial

  OdpovědětSmazat
 3. Krásné outfity, jeden hezčí než druhý :)

  Radu Konad Nail Care giveaway

  OdpovědětSmazat
 4. jé ten drdol ti moc sluší!! :))

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/2014/11/vanocni-giveaway.html

  OdpovědětSmazat
 5. najviac sa mi páči ten so žltým šálom a ešte so suknickou. v novembri majú narodeniny aj obaja moji rodičia a sestra. :) a ten diarik vyzerá super, tiež mám taký ako denník, na citaty a tak.

  OdpovědětSmazat
 6. Outfity jsou nádherný a taky miluju Thinking out loud :)
  Young, wild and free

  OdpovědětSmazat
 7. Naozaj nádherne fotky :O Aj cely post všeobecne je nádherný:) Aj tvoj blog vážne! :D Preto som ťa nominovala do LBA Tagu :3 http://stellamellar.blogspot.sk/. Účasť nieje povinná :)

  OdpovědětSmazat
 8. Outfity jsou nadherne.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 9. Obdivujem Tvoj krásny šál, ktorý je hneď na prvej fotke! :-)
  Katharine-fashionisbeautiful

  OdpovědětSmazat
 10. Všechny outfity se ti moc povedly:)

  OdpovědětSmazat
 11. Měsíc ve znamení obřích šál :D moc ti to sluší :)

  fashion-lists.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 12. Moc ti to slusi.
  Ale neni skoda, ze nosis v podstate jen jedny boty? :(

  OdpovědětSmazat
 13. Podzim je nejlepsi doba pro looks, kvuli tomu backgroundu ve zlute barve na a pod stromem!

  OdpovědětSmazat
 14. máš krásné šály! moc se líbí ta první a druhá!

  OdpovědětSmazat