16.11.14

SALES

Před pár dny jsem zjistila, že se spousta mých přátel na Facebooku přidala ke stránce e-shopu Tidestore. Všimla jsem si, že se jim líbila spousta fotek jejich sortimentu. A tak mě napadlo, že bych vás i je, kteří můj blog sledují, seznámila s přicházejícími slevami tohoto e-shopu. 


První slevou je sleva nazvaná Cyber Monday. Cyber Monday je termín, který se používá ve Spojených státech pro pondělí po Díkuvzdání. 1.12.2014 tu nakoupíte s 90% slevou cokoli. Od dámským topů a triček přes šaty až po doplňky a sexy spodní prádlo. Pokud by vás tato sleva lákala, můžete si více přečíst tady


Druhá sleva se týká černého pátku. Black Friday je pátek po Díkuvzdání. Pochopitelně opět v USA. Tento den připadá na 28.12.2014. A opět zde nakoupíte s obrovskou slevou, tentokrát 80%. Výběr máte z šatů, bund, teplých bot anebo kalhot. Opět více informací zde.


A nakonec pár lahůdek do zimní výbavy. Já letos oblékám bundy, které jsem nosila už loni. Nemám v plánu si kupovat nic nového, protože jsem s nimi stále spokojená. Mám doma svou milovanou parku a pak ještě jednu obyčejnou černou bundu. Tu bych sice ráda vyměnila za jinou, ale ani nemám představu o tom, co bych si měla koupit jiného. Říkala jsem si, že by se mi líbil nějaký kabátek, ale bohužel se mi za něj nechtějí dávat třeba 2 000 Kč... Navíc ty pěkné kabátky jsou vždy slabé a v zimě bych se v nich klepala zimou a akorát bych nastydla. 

1 | 2 | 3
4 | 5 | 6
7 | 8 | 9

Co vy a zimní období? Co nejradši oblékáte? Jste milovníky kabátů nebo dáváte přednost pořádně teplé bundě?

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Nejraději oblékám teplé svetry :) Nutností je pořádná šála a rukavice :) Miluji kabáty, ale častěji nosím super teplé bundy :)

  OdpovědětSmazat
 2. A nevíš, jak je to tam s poštovným? :)

  OdpovědětSmazat
 3. Také bych mě zajímala cena a dodací lhůta poštovného :-)) Je to super akce a ráda bych ji využila :)) Jinak, u mě už pět let vede kabát! :-)

  Skills of Art

  OdpovědětSmazat
 4. Ja jsem zamilovana do techto cernych krasek http://www.tidestore.com/product/Sweet-Knot-Bows-Platform-High-Heel-Pumps-10705088.html ale tady jsou dost drahe, na dresslink.com je maji jen za necelych $ 14. Ale maji tam krasne veci, urcite se tam v to pondeli podivam :)

  OdpovědětSmazat