12.12.14

ADIDAS NEO PARTY FOR BLOGGERS

Jak jsem už psala, dostala jsem pozvánku na módní party pro blogerky od Adidas NEO. V úterý jsem tedy tuto akci navštívila a jsem naprosto nadšená. Poprvé jsem se objevila na akci určené pro blogery. Sice jsem už byla zvána na několik takových akcí, ale kvůli tomu, že mám Prahu daleko, jsem nikdy nic nenavštívila. Letos, kdy jsme s Martinem nastoupili na vysokou školu, jsem tuto nabídku mohla přijmout, protože jsem měla k dispozici nocleh u Martina v Praze. 


Módní akce se konala v OC Chodov v Praze od 19:00. Dostavila jsem se tam jako první. Hned k přivítání jsem dostala zajímavý a výborný zelený drink (který jsem si díky své nešikovnosti trochu vylila na boty...). Společně s Martinem jsme čekali na další blogerky a přitom si prohlíželi zimní kolekci Adidasu NEO. Když jsme tam přicházeli, měli jsme za to, že se nám Adidas nebude tolik líbit, protože ty typické sportovní věci od Adidasu nám jsou na běžné nošení cizí. Ale kolekce Adidas NEO nás překvapila a ohromila! Sepíši vám základní info o značce, abyste věděli, jaké jsou její cíle :-).


Co je adidas NEO Label?
Adidas NEO Label je součástí značky adidas Sport Style. adidas NEO Label znamená něco nového; něco, co je nové nejen názvem, ale i pojetím a duchem. adidas NEO je současným příspěvkem k legendární značce.   
Na co se zaměřuje adidas NEO Label?
Jsme především sportovní life-stylovou značkou pro mladé. Umožňujeme mladým žít jejich styl. Prostřednictvím virtuální komunity mladí vytváří a proměňují značku adidas NEO. Mladým lidem nabízíme oblečení od hlavy k patě, které se mohou uzpůsobit k obrazu svému. 
Na jakou cílovou skupinu míří?
Cílovou skupinou, na kterou míříme, jsou mladí lidé od 14 do 19 let, kteří vyhledají sportovní a současně stylovou módu za dostupnou cenu. Naší cílovou skupinou jsou mladí lidé, kteří nacházejí svůj styl v každodennosti a kteří ji ovlivňují. 
V čem je adidas NEO Label jedinečný?

adidas NEO Label ztělesňuje sportovní minulost značky adidas a v jejím duchu vytváří cenově dostupnou módy pro mladé zákazníky. Žádná jiná značka se v tom adidasu svou historií, důvěryhodností a stylem nemůže vyrovnat.
Odkud čerpá adidas NEO Label designovou inspiraci?
Základní inspirací pro adidas NEO Label je životní styl mládeže. 


Příchod ostatních blogerek mě poněkud zaskočil. Proč? Protože jsem skoro žádnou neznala. Všechny jsem si prohlížela a dumala, jestli jsem je někdy viděla a prostě neviděla... Když jsem přišla domů a podívala se na Facebook, zjistila jsem, že se jedná spíše o YouTuberky, a tak není divu, že je neznám, protože videa vůbec nesleduji. Ale také jsem zjistila, že je sledují desetitisíce lidí, takže jsem se cítila trochu trapně...
Jakmile se dostavily ostatní slečny z blogerského světa, začala módní přehlídka. Pět lidí nám předvedlo zimní kolekci přímo v prodejně a k tomu hrál DJ. Po této přehlídce jsme měli možnost si zasoutěžit o tři slevové vouchery v hodnotě 5 000 Kč. Hlavním úkolem soutěže bylo sestrojení outfitu z oblečení na prodejně Adidas NEO. Rozhodla jsem se být v dobrých rukou Martinových a nechala vytvoření outfitu na něm. Hotový outfit jste mohli vidět hned v úterý v době akce na mém Facebooku
Běžně nemám moc štěstí na nějaké výhry a vůbec nic nevyhrávám. Ale Martin je dítě štěstěny. Ten vyhraje, co se dá. V Hradci ve Futuru uspořádali soutěž o spoustu cen a on jednu z nich vyhrál, tablet. Sice z něj není přímo nadšený, ale jde tu spíš o ten fakt, že vyhrál. Tentokrát mi jeho přítomnost zjevně přinesla štěstí, protože jsem vyhrála voucher, díky kterému jsem měla 5 000 Kč slevu. Tuto vysmátou fotku znázorňující mou radost z výhry jste také mohli vidět na Facebooku


V prodejně bylo na plátně spuštěno video se Selenou Gomez. Mám ji hrozně ráda, a tak jsem několik minut stála uprostřed prodejny a zírala na video, které mě velice zaujalo. Přidávám pro zajímavost i profesionální fotografie zimní kolekce Adidas NEO, v níž můžete vidět i jeden z mých úlovků. Uhodnete který? :-)Adidas NEO nabízí skvělou příležitost, jak získat slevu na jejich produkty. Už jste o této akci mohli číst (jak jinak než) na mém Facebooku. Každopádně pokud jej nesledujete, můžete si přilepšit díky čtení tohoto článku. Je to vlastně akce, které jsem se zúčastnila já. Oblečete se do Adidasu NEO a vyfotíte. Jakmile fotku ukážete na pokladně, dostanete 15% slevu. To je super, ne? :-)


Jste zvědaví, co jsme si s Martinem z Adidasu NEO odnesli? Díky tomu, že jsme vyhráli slevový voucher v hodnotě 5 000 Kč, měli jsme opravdu velký výběr. S radostí a úsměvem na tváři jsme obrátili celou prodejnu naruby. Vyzkoušeli jsme spoustu věcí a skutečně si to užívali. Nakonec jsme si oba vybrali pro nás ty nejvhodnější věci a šli spokojeně na Martinovu kolej. O tom, co jsme si pořídili, se rozepíši v dalším článku, který můžete čekat během příštího týdne. Těšíte se? Máte tedy nějaké tipy, co jsem si mohla vybrat? Podělte se se mnou o své nápady :-).

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. jéé..ten á ale štěstí ! :)

  těsím se až nám ukážeš co jste si vybrali :)

  Visit my blog YOKO NGUYEN BLOG

  OdpovědětSmazat
 2. Páni, celá kolekce vypadá naprosto luxusně :) Takovouto kolekci bych od Adidasu opravdu nečekala, je nádherná! :))
  Podle mě sis vybrala vínovou bundu/kabátek, co máš na fotce :))

  OdpovědětSmazat
 3. To mi k Adidasu vůbec nesedí, díky za report :)

  fashion-lists.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 4. Musím říct, že já sportovní oblečení taky moc nenosím, ale tahle kolekce je opravdu skvělá, dokázala bych tam nechat hodně peněz, mají skvělé zimní bundy a boty a spoustu dalších věcí! Přítel má z téhle kolekce hnědé tenisky, taky moc pěkné :) A moc se těším na článek co jste nakoupili! :)

  OdpovědětSmazat
 5. Tu kolekci bych si přála moc vidět :)

  OdpovědětSmazat
 6. Jee odkud jsi, že jsi byla v HK? :) Je super, že jsi vyhrála, protože podle výrazu, jsi byla vážně šťastná!

  OdpovědětSmazat
 7. Gratuluji mco k výhře :) Kolekce vypadá moc dobře :)

  OdpovědětSmazat
 8. Musím říct, že kolekce Adidas neo se mi líbí moc :). K výhře gratuluju, na té fotce seš tak krásně šťastná :). Jsem zvědavá, co sis pořídila
  Blog by Veru

  OdpovědětSmazat
 9. koukám, že v NEO mají úžasné kousky :)

  OdpovědětSmazat