05.12.14

BLACK BALL DRESSES

Dnes se vrátíme k plesovým šatům. Plesů je teď všude kolem spousta. Uvažujete stále o koupi nových šatů, ve kterých vyrazíte na ples? A nemůžete si vybrat? Třeba vám dnešní článek pomůže při výběru. Ráda bych dnes zavedla debatu o základní barvě - černé. Oblečení v této barvě je zaručeně vždy nejlepší volbou. Hodí se ke všemu, na jakoukoli akci a především sluší každé slečně. 


Plesové šaty se nabízejí v různých střizích a barvách. Ples je společenská událost, na které se cení vkus, luxus i kvalita. Tudíž je nejlepší volbou být za dámu. Nehledě na slušné chování, které se na dámu sluší, musíte dbát i o svůj vzhled. Pokud si nepotrpíte na šaty s různými aplikacemi, doplňky apod., sázejte na jednoduchost. Na černou. Černá je prostě klasika, která nikde nevyjde z módy. Tato barva se zkrátka nikdy nikomu neokouká. Černá (a bílá) s sebou přináší i jistotu, že v ní nebudete out, narozdíl od jiných barev. Jeden rok letí mentolová barva, další rok meruňková, později je módní barvou rudá a další roky je trendy žlutá. Zato černá nebude out nikdy, tudíž s ní nikdy nic nepokazíte!


1 | 2 | 3
4 | 5 | 6
7 | 8 | 9

Prvním krokem k úspěchu a přitáhnutí pozornosti je volba správného střihu. Snad nemusím zmiňovat, že by každá slečna měla volit šaty dle své postavy. Každá bychom měla vědět, jaké máme nedostatky a co naopak můžeme zvýraznit. Některé šaty nám ke zdokonalení pomohou, jiné nás naopak mohou zohavit. Slečny s bujnějšími tvary by se rozhodně měli vyhnout úzkým šatům, které rýsují postavu. Navíc je možné odvést pozornost různými doplňky. Máte-li silnější stehna, zdůrazněte vršek těla a stehen si nikdo ani nevšimne :-). Naopak hubené slečny by svou postavu měli zvýraznit a neschovávat ji do rozevlátých rób.
Vzhledem k tomu, že černá působí jednoduše, můžete si pohrávat s doplňky. Hledejte netradiční a zajímavé náhrdelníky, které rozzáří krk. Poohlédněte se po výrazných a velkých náušnicích, které svou délkou protáhnou ženský krk. K černým šatům budou vypadat dobře i doplňky jako jsou rukavice anebo menší závoje či doplňky do vlasů. Můžete si pohrát i s brožemi.
A co psaníčka? K černé se bude hodit všechno. Ať už si vezmete psaníčko stejné barvy jako šaty, či rudé, zlaté anebo modré. Myslím si, že skvělé bude sladit barvu psaníčka nebo kabelky s botami.
Ze stránky www.pickedlooks.com jsem vybrala pro ukázku pár černých šatů, z nichž se můžete inspirovat.
Jaký máte názor na černé šaty? Vidíte v nich klasiku, která nikdy nezklame anebo vás svou jednoduchostí nudí?

EN: Today we go back to the dress ball events. Balls is now all over the lot. Still thinking about buying new clothes in which you go to the prom? And you can't choose? Today's article will help you in the selection. I would like today, introduced a debate on the basic color-black. The clothes in this color is guaranteed to always be the best choice. Fits to everything, to any action and in particular every Miss.
Ball gowns are offered in various designs and colours. The ball is a social event, which is appreciated taste, luxury and quality. Therefore, it is the best choice for the Lady. Apart from decent conduct, which the Lady look beautiful, you must take care of your appearance. If you nepotrpíte on clothes with various applications, add-ons, etc., bet on simplicity. On black. Black is just a classic that never goes out of fashion. This color is simply never looking fresh. Black (and white) brings with it the certainty that you will not be out in it, unlike the other colors. One year flies menthol next year, apricot color, later is a fashion color is red and the other years is the trends of the yellow. But black never, therefore, will be out with it never looks bad!

The first step to success and draw attention to is the choice of the correct cut. Perhaps I need to mention, that would each Miss should vote according to dress their characters. We each should know what our shortcomings and what on the contrary we can highlight. Some of the dresses are to improve the help, other us on the contrary can mutilate her. Girls with bujnějšími shapes would definitely should avoid tight clothes, which backed figure. In addition, it is possible to divert the attention of the various accessories. If you have thicker thighs, highlight the top body and thighs, no one even notice). In contrast, skinny girls, your character should highlight and don't hide it to the FL ared gowns.
Due to the fact that the black acts, you can simply toying with the accessories. Search for unusual and interesting necklaces that brighten up the neck. Look for significant and large earrings, which a lot of feminine neck length. The black dress will look good as well supplements such as gloves or less veils or hair accessories. You can play around with the brooch.
And what letters? The black will throw everything. Whether you take a note of the same color as the dress, or the red, gold or blue. I think that the great will reconcile the color of fruits or handbags shoes.  I chose the www.pickedlooks.com from the page for a sample of a pair of black dress, from which you can inspire. What is your opinion on the black dress? You can see in them the classics that never disappoint you with its simplicity or bored?

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Černá je nestárnoucí klasika, která nikdy nezklame :-). Já mám doma jedny černé a cítím se v nich nejlíp :-).
  Lenka.

  OdpovědětSmazat
 2. Ty poslední troje se mi moc líbí :)

  OdpovědětSmazat
 3. Wow cerne saty mam rada a tyhle vsechny jsou velmi pekne.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 4. Ty uprostřed jsou božské.. a pak ty na úplně první fotce :)

  OdpovědětSmazat
 5. Nadhera, chtela bych vsechny :-D

  OdpovědětSmazat
 6. Krásné šaty! :)
  Černá (a vlastně všechny tmavé barvy) opticky zužují postavu, což beru jako další výhodu.
  Líbí se mi tvůj styl psaní a určitě se na tenhle blog ještě někdy kouknu. :) Budu ráda, když se i ty koukneš na můj... :D
  vickysarah-fashion.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 7. Nikdy neni dost cernych satu! Mas skvely blog, sledujeme!

  www.curyinthecity.blogspot.com
  Fashion&Lifestyle PARIS

  OdpovědětSmazat
 8. wow!! beautiful dresses!

  OdpovědětSmazat
 9. These dresses are really pretty :-D

  OdpovědětSmazat