22.12.14

CHRISTMAS WISHLIST

Štědrý den už klepe na dveře a já ještě nenapsala svůj elektronický dopis Ježíškovi. Při psaní tohoto článku jsem zavzpomínala, jak jsem nadšeně psala dopisy, které hýřily všemi možnými barvami a obsahovaly spoustu gramatických chyb. Zhruba před dvěma lety mi maminka jeden z těchto dopisů ukazovala. Nad jeho chybami a kresbami jsme se opravdu nasmály. Teď už jsem velká holka a moje přání Ježíškovi předávám jen skrze blog (je to můj věrný čtenář). Letos nejvíc sním o rudých teniskách. Nechci air maxy nebo něco podobného, protože je ze srdce nenávidím. Chci nějaké obyčejné a pohodlné tenisky. Dál bych uvítala jakýkoli jednoduchý kousek do šatníků, světle růžovoučkou šálu anebo šátek. Vysněný dárek víceméně pro celou rodinu, který budu ale jednoznačně nejvíc využívat já, je tiskárna. Dalším přáníčkem je kosmetická taška, protože ta moje už pomalu vypovídá službu. Když už jsme u kosmetiky, ocenila bych kartáč na čištění pleti. A nakonec taková drobnost - samolepky do diáře pro rok 2015. Co si přejete vy? :-)

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Kartáč na čištění pleti bych brala též! :))

  OdpovědětSmazat
 2. Tak to jsme na tom stejně :D Také nesnáším tu letošní módu, všude jen stejné Air maxi až je mi z toho špatně:D Kartáč na pleť by se mi také hodil, ale je moc drahý. Viděla jsem v avonu levnější verzi za 400,- tak snad si jej objednám:) Jinak hezký seznam přání, doufám že pod stromečkem najdeš vše co si přeješ!:)
  Já si přeji jen nutnosti jako nové mikiny, knížky a nesmí chybět kosmetika:)
  Přeji ti krásné Vánoce:)

  OdpovědětSmazat
 3. Nové tenisky i batůžek bych taky brala :)
  Blog by Veru

  OdpovědětSmazat
 4. Ten batůžek je úžasný :) I ostatní věci jsou moc pěkné :)
  Já si letos přeji nějakou tu kosmetiku a hlavně knížky :)

  OdpovědětSmazat
 5. Pěkný wishlist, konečně si někdo přeje taky něco jiného než telefony a foťáky :)

  OdpovědětSmazat
 6. Nové tenisky si taky přeju, tak snad nám je Ježíšek přinese :)
  http://chickflickcherry.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 7. Batůžek vypadá moc krásně :))
  S dopisy Ježíškovi máš pravdu.. když si vzpomenu, co jsem tam všechno psala a malovala, nevím, jestli se mam dřív smát, nebo propadnout hanbou ;)

  dominikasart.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 8. Zrovna dneska jsem si koupila takovou světle růžovou šálu s puntíky v F&F :))

  OdpovědětSmazat
 9. Ten baťůůůůůžeček!! :O <3

  Veselé Vánoce!

  OdpovědětSmazat