27.12.14

HAPPY THIRD BIRTHDAY

Dnes můj blog slaví třetí narozeniny. Tři roky se snažím skrze něj ventilovat svoje názory na módu a kosmetiku. Ráda bych se od nového roku pustila do dvou projektů. Možná splním přání jedné své čtenářce, která mě žádala o recenze knih. Nejprve jsem to zavrhla, protože na to není tolik času. Pak jsem nad tím stále přemýšlela a usoudila, že obohatit blog o knihy není vůbec špatný nápad. Vzhledem k tomu, že jsem vášnivý čtenář, by s tím nemusel být žádný velký problém. Pro začátek jsem si založila profil na Databázi knih, kde mě najdete pod přezdívkou (jak jinak než) tatomymo.


Zhodnotila jsem tam prozatím pár knih, na které jsem si vzpomněla, že jsem někdy četla. Bohužel si nepamatuji úplně celou svou četbu, a tak budu postupem času přidávat nově přečtené knihy. Chci se tedy zeptat, zdali se mezi mými čtenáři najdou i čtenáři knih. Pokud najdou, bude provedení recenzí o to jednodušší. Pokud ale mezi vámi moc čtenářů není, nevadí, třeba vás k četbě inspiruji, což by mi udělalo ohromnou radost :-). A druhým projektem by byly videa. Nějako po novém roce mám v plánu koupit nějaký kompakt na točení videí. Moje zrcadlovka to bohužel neumožňuje a novou si kupovat nemohu, takže se budeme muset spokojit s kvalitou z kompaktu... Už jsem o videích párkrát psala, ale stále jsem se k jejich vytvoření nedostala. Opět chci ale připomenout, že se nebude jednat o mluvená videa. U toho bych se cítila hrozitánský trapně (jak říká Bridget Jonesová) :-). 

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Blogu přeju všechno nejlepší :) A na videa bych se těšila. Dříve jsem hodně četla, ale teď už na to není tolik času, ale ráda si přečtu tipy na knížky
  Blog by Veru

  OdpovědětSmazat
 2. Jee všetko najlepšie! Videá aj recenzie na knihy by boli fajn, v poslednej dobe som sa konečne pustila do čítania, takže nové tipy na knihy by som si určite rada prezrela! :)

  OdpovědětSmazat
 3. Všetko najlepšie tvojmu blogu :)) Dúfam že aj naďalej budeš nás čitateľov prekvapovať novými článkami. Naozaj sa teším hlavne na tie recenzie kníh :)) ešte raz všetko naj :)
  http://withgreywolf.blogspot.sk/

  OdpovědětSmazat
 4. Jé tak blogu přeji všechno nejlepší! :) Jde vidět, že ten čas šíleně letí..
  já čtu velmi ráda, takže recenze knih určitě uvítám :)
  Na videa se těším, také bych je ráda natáčela, ale mám stejný problém jako ty... moje zrcadlovka je natáčet neumí, novou si pořizovat neplánuji... a po nějakém kompaktu se zatím porozhlížím... a svůj hlas, když slyším z videa opravdu nesnáším :D

  OdpovědětSmazat
 5. Myslím, že psani recenzí by bylo super! I když jsem mladsi, tak kolikrat už ani nevím co číst! :)

  OdpovědětSmazat
 6. Přeji Tvému blogu mnoho úspěchů, na všechny novinky na tvém blogu se už teď moc těším ;)
  FASHION & BEAUTY

  OdpovědětSmazat
 7. Všetko najlepšie blogu! :) A knihy milujem, takže sa na to teším! A videa takisto :))
  Fashion Passion by Erika

  OdpovědětSmazat
 8. Všechno nejlepší! Ať se ti s blogem i nadále daří! :) Jinak knižní recenze si ráda přečtu a na videa se taky moc těším ♥

  OdpovědětSmazat
 9. Tak ať se ti další ještě dalších pár let:)

  OdpovědětSmazat
 10. Je preji vsechno nejlepsi.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 11. Přeji tvému blogu všechno nejlepší a spoustu spokojených čtenářů..

  OdpovědětSmazat
 12. Čtu hrozně ráda!!! Ale nemám na to moc času a hlavně nemám moc času na hledání ideálních super knížek, co by mě bavily. Takže taková recenze na knížky by mi hrozně pomohla!!!! Za mě tedy ano!

  A přeji tvému blogu všechno nejlepší! :-*

  OdpovědětSmazat
 13. Všechno nejlepší a spoustu spokojených čtenářů! :)
  http://chickflickcherry.blogspot.cz/2014/12/vanocni-opi-giveaway.html

  OdpovědětSmazat
 14. čtu hodně a ráda, a další tipy uvítám :)

  OdpovědětSmazat
 15. Čtu ráda a hodně a tipy uvítám :-)

  OdpovědětSmazat
 16. ty recenze na knihy jsou výborný nápad :) já miluju čtení, ale bohužel mi na něj nezbývá tolik času, kolik bych si přála. o nových a zajímavých knihách si každopádně moc ráda přečtu! a jsem moc zvědavá, jak pojmeš videa ;)

  OdpovědětSmazat