04.12.14

SIGNAL WHITE NOW

Když jsem byla malá, nechtěla jsem si čistit zuby (asi jako spousta dětí). Stále jsem se tomu vyhýbala a neposlouchala maminku, když mi říkala, že se nebudu líbit klukům. V té době jsem o to pochopitelně neměla zájem. Ale pak jsem postupem času pochopila, jak důležitou součástí nás všech zuby jsou. Díkybohu jsem nikdy s nimi neměla nijak velký problém, co se kazů a bolesti týče, a tak se u mě nevyvinula fobie ze zubařů, kterou má řada lidí. Jediný problém, který mě postihl, bylo jejich uspořádání, které mě dovedlo k nutnosti mít rovnátka. To období už mám za sebou a teď jsem naprosto spokojená. Vyzkoušela jsem spousty značek zubních past. Momentálně používám bělící pastu od Signal, která se jmenuje White Now Gold. Nejvíc mě na ni fascinuje její modrá barva :-). Hodně jsem si ji oblíbila, a tak jsem se rozhodla se s ní přihlásit do soutěže, jejíž úkolem bylo vytvořit koláž fotek s touto pastou. Jakou zubní pastu máte rádi vy a jak o své perličky pečujete? :-)

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Na Signal White Now ale pro muže jsem dělal před několika měsíci malou recenzi. Moc dobrá zubní pasta :)

  OdpovědětSmazat
 2. Anonymní05.12.14 7:19

  Ten psík mě opravdu pobavil :-D. Koláž se ti povedla, líbí se mi. Když jsem byla malá, měla jsem nejoblíbenější pastu Perličku :-D. Teď je to právě Signal :-).
  Lenka.

  OdpovědětSmazat
 3. Ty jsi ale kočka! Díky tvému odkazu na mém blogu jsem objevila ten tvůj a musím ti ho pochválit, moc pěkný design a články!:) Alex

  www.taleofmissa.wordpress.com

  OdpovědětSmazat
 4. Já si jako malá zuby čistila ráda, protože jsem měla Perličku a ta mi tak chutnala, ale mamka mě vždycky vynadala, když jsem tu pasta jedla :D Po tomhle Signalu už jsem pokukovala v drogerce, zrovna je na ní sleva, takže si jí asi koupím :) Fotky jsou super :)

  OdpovědětSmazat
 5. :D Ten pejsek je na té fotce naprostá bomba.. :D

  OdpovědětSmazat
 6. o zubařích jen slyším a mám osypky :x :D pasty střídám, nepreferuji určitou značku a na tuhle už jsem párkrát v obchodech koukala :)

  OdpovědětSmazat