31.12.14

XEN-TAN | SAMOOPALOVACÍ MLÉKO DARK


Charakteristika: Značka XEN-TAN je původem z USA a byla vytvořena za účelem zbourat veškeré bariéry a předsudky, které jsou spojovány se samoopalovacími přípravky. 
Produkty XEN-TAN jsou oproti konkurenci jedinečné v tom, že:

·         Výsledná barva opálení je velmi přirozená na všech typech pokožky (žádné oranžové zbarvení)
·         Díky obsahu látek blokujících typický samoopalovací zápach přípravky Xen Tan krásně voní
·         Obsahují hydratační látky, takže před jejich aplikací není nutné použít tělové mléko
·         Nevytváří skvrny
·         Na pokožce dlouho vydrží (až 10 dní) a opálení mizí velmi postupně a přirozeně
Jedinečnost XEN-TAN kosmetiky dokládá i řada zahraničních ocenění v lifestylových časopisech (ELLE, Cosmopolitan, Glamour aj.) a velký počet spokojených uživatelek, mezi které se řadí i mnoho celebrit (Cameron Diaz, Lady GaGa, Amber Heard, Kateřina Kristelová atd.) V České republice získala ocenění Kosmetika roku 2013 časopisu InStyle.  Opálená nástřikem Xen-Tan byla i princezna Kate na své svatbě.
TVÁŘÍ KOSMETIKY XEN-TAN V ČR JE ELIŠKA BUČKOVÁ.

Xen Tan Dark Lotion
Pro nádherně přirozené a intenzivní opálení si vyberte náš nejprodávanější produkt Dark Lotion. Milují ho experti i naše zákaznice, zamilujete si ho i Vy!
- Tmavě zbarvené mléko usnadňuje aplikaci a okamžitě zbarvuje pokožku
- Pro intenzivní, přirozené opálení trvající až 10 dní
- Obsahuje hydratační látky usnadňující aplikaci a zanechávající pokožku hedvábnou a vyživenou
- Opálení se vytrácí postupně a rovnoměrně
- Obohacen o kokosový a ořechový olej
- Pumpička pro snadnou aplikaci
- Vhodný pro tělo i obličej
Nejprodávanější výrobek značky XEN-TAN Vám dodá bohaté opálení s přirozeným olivovým odstínem, trvající až deset dní. Snadno se aplikuje, má příjemnou mandlovo-třešňovou vůni a okamžitě vytváří opálení bez šmouh. Obsahuje hydratační přísadu, díky které bude Vaše pokožka vyživená a hedvábně hladká. Lotion je obohaceno kokosovým a lískovým olejem, které pomáhají získat úžasně přirozený olivový odstín dlouhotrvajícího opálení. Opálení je vyvážené, neshromažďuje se na kotnícíchh a loktech a rovnoměrně mizí. S XEN-TANem je jen na Vás, jakou sílu opálení chcete. Jednoduše aplikujte tenkou vrstvu pro lehčí opálení nebo druhou vrstvu pro hlubší olivový finiš. Snadná aplikace díky ruční pumpičce. Jedno balení vystačí na průměrně 10-15 aplikací na celé tělo a obličej. Výrobek obsahuje ořechy.

Můj názor: Se samoopalovacími mléky a krémy nemám bohaté zkušenosti. Jednou jsem vyzkoušela, přibližně před pěti lety, nějaký od Avonu. Už si nejsem zcela jistá, o jaký výrobek se jednalo, a tak tu nechci hanit nějaký produkt, který by se nakonec ukázal jako úplně odlišný od toho, který jsem měla na mysli. Tudíž jej zachováme v anonymitě. Takže ten anonymní samoopalovák koupila maminka. Měla chuť něco takového vyzkoušet a zájem se projevil i u mě. Při první aplikaci jsem se radovala, že vypadám hezky opáleně, avšak po pár dnech se má pokožka začala vyloženě drolit a samoopalovák se ztrácel. Bohužel jsem díky tomuto drolení měla všechno oblečení špinavé. Spousta věcí skončila v koši, protože se nepodařilo vzniklé oranžové skvrny vyprat. Totožná reakce proběhla i u mamky. Takže s tímto samoopalovacím krémem od Avonu jsme v tu ránu skončily a vyhodily jej do koše.
Před několika dny jsem se rozhodla k samoopalovákům vrátit. Ovšem už ne těm z Avonu! Chtěla jsem něco kvalitního, abych nedopadlo jako minule. Narazila jsem na značku XEN-TAN a rozhodla se ji zkusit. Při aplikaci mi pomáhal Martin (protože bych si nezvládla perfektně natřít celé tělo). V první chvíli jsme se trochu polekali, protože se nám odstín Dark  jevil na mě až moc tmavý. Nakonec jsme ale použili menší množství a efekt opálení byl přirozenější. V době aplikace se Martin ozval se slovy, že mléko nádherně voní. Musela jsem přikývnout a potvrdit, protože jeho vůně je jemná a krásná. Musím se tedy vrátit k tomu z Avonu, abych je mohla srovnat, co se týče vůně. Ten z Avonu vyloženě páchl... Zpět ale XEN-TANU. Když jsem měla mléko rozetřené po celém těle, oblékla jsem se do staršího oblečení, u něhož mi zašpinění nijak nevadilo. V příbalovém letáku upozorňovali na špinění v den aplikace. Díky tomu, že o tom tedy výrobce sám informoval, mohla jsem se na to připravit. Koupel byla možná až nejméně po třech hodinách od aplikace mléka. Přesně po těch třech hodinách jsem se šla umýt. Když jsem vlezla do vany, zhrozila jsem se, protože se barva vody proměnila v oranžovou. Myslela jsem si, že se mléko tedy zcela smylo a žádného opálení se nedočkám. Umyla jsem se a čekala na výsledek. Následovalo další překvapení - byla jsem opravdu opálená! Nějaká vrstva, kterou bych nazvala jakousi vnější vrstvou, se smyla. A vnitřní, která se vsákla do pokožky, zůstala. Takže přirozené opálení tento výrobek splnil. Pokud bych nanesla silnější více mléka, byla bych logicky tmavší, ale bála jsem se, abych nevypadala jako černoška :-). V přiložených fotkách můžete vidět části těla před a po aplikaci. Nejlépe je to vidět na obličeji, k němuž chci říct pár slov. Omlouvám se za neupravené obočí, nelekněte se :-).
Cena: 887 Kč
ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Páni! Vypadá to skvěle! Už se těším až bude léto a nebudeme všichni vypadat jako běloby :D  blog.jana-mei.cz
  www.instagram.com/randomm_beauty

  OdpovědětSmazat
 2. No vidim rozdil je to velmi pekny.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Takove opaleni vypada moc hezky :)

  OdpovědětSmazat
 4. je to znát a vypadá to opravdu přirozeně :)

  OdpovědětSmazat