03.01.15

DECEMBER

Měsíc prosinec, poslední měsíc roku 2014, je pryč. Každému z nás něco dal a něco vzal. V dnešním shrnutí vám ukáži, co se stalo v mém prosinci. Opět tu bude shrnutí outfitů, seznam přečtených knih, oblíbený kosmetický výrobek a pár dárečků, které jsem našla pod stromečkem. Určitě mě zajímá, jak jste prožili prosinec i vy, takže pokud se chcete o něco podělit, budu ráda. Brzy se můžete těšit i na článek o dárcích pro přítele. Takže si pěkně uvařte teplý čaj a klidně nechte rozvášnit vaše chuťové buňky a sáhněte po posledních kouscích cukroví, protože článek bude delší a už jdeme na to :-)!


 První kategorií, kterou se budeme zabývat, jsou tradičně outfity. Za měsíc prosinec nebyl blog na outfity zrovna bohatý. Například minulý měsíc se jich tu objevilo víc. To ale nemění nic na tom, že jsem si přečetla krásné komentáře, za které vám z celého svého srdce moc děkuji.


První outfit v této koláži, CAMO, je zároveň prvním outfitem měsíce. Základem tohoto looku byla pohodlná oversize mikina s vojenským vzorem. Druhý look, WHEN THE BEAT DROPS OUT, byl poněkud ženštější a jemnější než ten minulý. Článek BREAK THE RULES vám předvedl, jak jsem vyrazila na módní party pro blogerky od Adidas NEO. Jeden z úlovků právě od Adidas NEO, vínovou parku, jste si mohli prohlédnout pod názvem SPORTY BURGUNDY. Láska k velkým a vzorovaným šálám byla patrná v článku LOVE ME HARDER, pojmenovaném po písničce od Ariany Grande. A pro poslední outfit měsíce se stala dominantou kostkovaná košile, MASTERPIECE.


Přejdeme tedy ke knihám, jež jsem v prosinci přečetla. Minulé měsíce jsem vytvářela koláže z fotek knih, ale změnila jsem na ně názor. Tolik se mi nelíbily a především jejich focení bylo zdlouhavé. A tak jsem se rozhodla vytvořit prostě a jednoduše seznam. Tento měsíc jsem přišla s novinkou týkající se knih, o které jste mohli číst v narozeninovém článku. Snad plán o recenzi knih bude možné provést a snad vám tím udělám radost a třeba se můj okruh čtenářů rozroste o další skvělé lidičky. Než tento plán uskutečním, můžete mě prozatím sledovat na Databázi knih pod jménem tatomymo.
Chci začít knížkou, kterou jsem přečetla za tři večery. Byla bych schopná ji přečíst jedním dechem, protože je opravdu nádherná. Ihned se stala mou nejoblíbenější. O jakou jde? O knížku od francouzského spisovatele Guillaume Musso - Protože tě miluji. Další zajímavou knížkou byla studie o Zjevení, kterou napsal Jacques Douckhan a jmenuje se Křik nebes. A několik knih do školy: Jaroslav Vrchlický - Zlomky epopeje, Svatopluk Čech - Lešetínský kovář, Karel Václav Rais - Kalibův zločin, Karel Matěj Čapek-Chod - Kašpar Lén mstitel,.


Prosinec je pro můj blog významným měsícem v roce, protože 27.dne slaví své narozeniny. Letos oslavil třetí. To to letí... Sama jsem nemohla uvěřit, že už má za sebou tři roky. Myslím, že se mi každý rok daří víc, a tak doufám, že příští rok nebude výjimkou. A především doufám a modlím se za to, abych vás i nadále bavila a abyste ke mně chodili rádi a s úsměvem :-).


Synonymum pro prosinec jsou Vánoce. Ráda bych se s vám podělila o své dojmy z několika dárků, které mi Ježíšek přinesl. Nedala jsem sem všechny. Ostatní uvidíte třeba v outfitech. Začnu dárky, kterými mě obdaroval Martin. Jedná se o ten nejkrásnější hrníček se sovičkami a voňavku Celine Dion. Martin moc dobře ví, jak mám ráda kreslené sovy, a tak mi s nimi udělal největší radost :-).


Další dárek, který mi udělal ohromnou radost, je kniha Protože tě miluji, již jsem dostala od Martinovy maminky. Jednou jsem se o ní zmínila a řekla, že bych si ji ráda přečetla a tradá, našla jsem ji pod stromečkem. Zůstanu ještě u Martinovy rodiny. Babička s dědou mě obdarovali krásným decentním náhrdelníkem s kamínky.


A nedostala jsem od nich jen krásný náhrdelník, ale i pečené čaje. Jsem velký milovník čajů, a tak jsem měla v plánu někdy pečený čaj vyzkoušet, takže když jsem 4 druhy tohoto čaje rozbalila, měla jsem ohromnou radost. Na fotce můžete vidět i světle růžovou šálku, po níž jsem také toužila.


Nejlepší kamarádka mi udělala radost rozkošnými sytě červenými ponožkami se soby. Máme doma hroznou zimu, takže jsou ponožky nedílnou součástí pobytu u nás. A takové roztomilé a teploučké budou pro mě skvělými kamarádkami do zimy.


Ze všeho nejvíc jsem snila o červených Nike teniskách. Jako spousta dalších věcí jste je mohli vidět ve wishlistu. Už se těším, až se oteplí a budu je moci nosit.


Tetička se strýčkem mi darovali džínový batůžek s puntíky. Nejradši bych ho snědla, protože mi přijde strašně roztomiloučký :-).


A nakonec tiskárna. Jednu jsme už doma měli, ale nikdo nebyl schopný do ní koupit novou barvu... Roky plynuly, tiskárna stála osaměle na stole a nikdo se jí nevěnoval. Po čtyřech letech jsme se rozhodli, že bychom využívali i scanner, a tak jsme usoudili, že nová bude vhodnější.


Nejoblíbenějším a nejpoužívanějším kosmetickým produktem za uplynulý měsíc je tělové mléko od značky Dove. Do chladných zimních dnů, kdy se pokožka stává suchou, je ideální. Víc o něm si můžete přečíst v recenzi na vánoční balíček.


V posledních dnech prosince jsme byli s Martinem v Praze. Jeli jsme tam, aby Martin úspěšně složil zkoušku z mikroekonomie. Vzhledem k tomu, že jsem si chtěla v povánočních výprodejích koupit čtečku knih, usoudila jsem, že osobně ji převzít v Praze vyjde pro mou peněženku nejlépe. A tak jsem si ještě udělala radost touto krásnou čtečkou Basic 2 614 značky Pocketbook.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Tak ty ponožky u mě rozhodně vyhrávají, jsou nádherný! Čtečka vypadá super a outfity máš vždycky nejlepší! :) Těším se na další články a hodně úspěchů s blogem, já sem teda určitě chodím ráda! :)
  Young, wild and free

  OdpovědětSmazat
 2. Super shrnuti :) Ta knizka me zaujala, dekuju za tip :) A ten batuzek je opravdu nadherny ♥

  OdpovědětSmazat
 3. Dostala jsi krásné dárky, mě by všechny taky udělaly radost :) Pěkné shrnutí měsíce
  Blog by Veru

  OdpovědětSmazat
 4. Moc krásné dárky :) Ten batůžek je úžasný :)

  OdpovědětSmazat
 5. Tenisky sú skvelé a ruksak je asi najroztomilejší, aký som kedy videla... :-)
  The city of fashion

  OdpovědětSmazat
 6. Super schrnutí měsíce, stihla jsi toho opravdu hodně :))
  Pečené čaje jsou výborné a batůžek je strašně krásný :))

  OdpovědětSmazat
 7. Krásný fotky, pěkné shrnutí:)) Strašně ti to sluší:)
  Jakub Janata fashion blog

  OdpovědětSmazat
 8. Wow krásné fotky a skvěle vytvořený článek! Jsi moc krásná a moc Ti to oblečení sluší! :)

  OdpovědětSmazat
 9. Krásné dárečky :) Ten hrníček by se mi taky líbil :)
  ChickFlickCherryBlog

  OdpovědětSmazat
 10. ten sovový hrneček je přenádherný! a pečené čaje jsou super, moje mamka je v létě poprvé dělala, uchvátily nejen celou rodinu, ale i všechny návštěvy, takže se po nich jen zaprášilo :)

  OdpovědětSmazat
 11. Super souhrn, dostala jsi moc hezké dárečky ! <3
  beautylook.cz

  OdpovědětSmazat
 12. v prosinci se mi moc líbila ta vínová parka a krásné šály :)

  OdpovědětSmazat