16.01.15

SOON ON THE BLOG | BOOK REVIEW

Do menu jsem přidala gadgetu s názvem news. V této nejspodnější oblasti menu se budou objevoval aktuality související s blogem. Momentálně tam najdete informace o probíhající giveaway o výrobky Yves Rocher a info o nové rubrice. O tom chci dnes mluvit (respektive psát). Už jsem párkrát nakousla, že bych ráda začala s recenzemi knih. Jsem milovník knih a ráda bych tuto lásku rozdávala dál. Myslím si, že knihy jsou pro život důležité. Skrývají v sobě spoustu moudrých a krásných slov a odkrývají ty nejzajímavější, nejtajemnější, nejveselejší či naopak nejtragičtější příběhy. 


Už vybírám knížky, které využiji k recenzi, a brzy se tu první hodnocení objeví. Prozatím můžete vidět některá má hodnocení na Databázi knih. Tak lehce vám nastíním, jak recenze budou vypadat. Na začátku článku bude umístěna obálka knihy + bibliografické údaje. Následovat bude anotace knihy, ve které bude osvětleno, o čem autor píše. Po tom vyjádřím svůj názor a nakonec přidám hodnocení + obrázek. Obrázky hodnocení budou celkem 3. Zde si je můžete prohlédnout:
 Každý bude značit určité hodnocení. Knížce, která mě absolutně omráčí a ráda ji doporučím, bude přiděleno srdíčko. Pro průměrné knížky bude typický palec nahoru. A knížky, jež jsou dle mého mínění odpadem, dostanou palec dolů. Trochu toho Facebooku :-)... V menu se nejspíše budou i objevovat obálky knížek, jež momentálně čtu a na něž se budete moci těšit.
 A nakonec přidávám mé druhé video. Nejedná se o outfit, ale o takovou upoutávku na tuto novinku. Snažím se točit všelijaká videa, abych se naučila pracovat s YouTube a hlavně s programy na úpravu.


Přeji vám krásný zbytek dne,

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Už se těším na první recenze :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 2. Taky se moc těším, potřebuji inspiraci! :)

  http://fashion-lists.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Super :) knížky mám moc ráda, tak snad mě u Tebe něco zaujme :)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 4. Těším se, na databázi knih trávím spoustu času, ale chvíli mi bude trvat než dojdu k jiným knihám, toho "těžšího rázu" zatím potřebuju v životě spíš jednoduché čtení, na oddych (pohádky ;)... Ale moc se těším na Tvoje recenze, dala jsem si Tě do oblíbených! ;)
  A video máš skvělý!

  OdpovědětVymazat
 5. Téda, tak to se moc těšíme♥

  OdpovědětVymazat
 6. těším se - knihy miluju a ráda se dozvím o tvých oblíbených :)

  OdpovědětVymazat
 7. Zajímavé, jsem zvědavá na recenze :) Také jsem přemýšlela o točení videií, můžu se zeptat, jaký program používáš?:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stáhla jsem si jich několik. Třeba Windows Movie Maker a Freemake Video. Jsou zcela zdarma a ke stažení všude možně. A také to podle toho vypadá. Je to pak takové suché, mdlé a nebyla jsem s výsledky spokojená. Tak jsem hledala dál a našla Wondershare Video Editor. Ten mi naprosto vyhovuje :-). Akorát je placený... A nebo ho platit nemusíš a máš free verzi, jenže u ní se ti ve videu zobrazuje jejich logo a adresa, což není pěkné. A navíc když není zaplacený, tak nejde převést do normální formátů, která se nahrávají na YouTube.

   Vymazat
 8. Už sa teším na tvoje recenzie. :)

  OdpovědětVymazat
 9. Nejen, že se jmenuješ stejně jako já, ale především si strašně krásná a zajímavá osobnost vlastnící tak pěkný blog. Úplně se tu oplývám nad jeho designem mimochodem.
  Další věc, kterou obdivuji je, že sis dala práci s editací a přidání toho krátkého sneak peaku na to, co nás na tvém blogu čeká. Jo, získala sis novou čtenářku, už teď se tak hodlám přezdívat.
  Těším se na recenze knih neboť nejež, že jsem taky milovnice a i občasný fanatik do knižní tvorby, dokonce se ji snažím i vytvářet. Těším se na další články. A na knížky, které od tebe dostanou srdíčko, protože už teď mi dochází seznam knih, které si chci přečíst, takže pro inspiraci k tobě určitě budu chodit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvůj komentář mě velice potěšil a zahřál u srdce :-). Takových upřímných čtenářů, na kterých je jejich zájem o můj blog vidět, si nesmírně vážím :-). Vítám tě tedy na mém blogu a doufám, že s jeho obsahem budeš spokojená.

   Vymazat
 10. Tak to se už moc těším :)

  OdpovědětVymazat
 11. Už se těším na recenze knih, knihy mám velice ráda a třeba mě nějaká z tvých recenzovaných knih zaujme :)

  OdpovědětVymazat
 12. Recenze knih je určitě skvělý nápad, jen do toho! :-)

  OdpovědětVymazat
 13. Na Databázi knih tě už sleduji a na tvé recenze se moc těším, knihy rozhodně patří i do mého života :)

  OdpovědětVymazat
 14. Na tie recenzie o knihách som veľmi zvedavá :) Je to super nápad :) Držím ti prsty aby sa ti darilo :))
  BellesFleurs

  OdpovědětVymazat
 15. Na kapitolu o knížkách se určitě těším. Sama ráda čtu a přívítám nějaké tipy.

  OdpovědětVymazat