13.02.15

DOVE | PURE CARE DRY OIL


Charakteristika: Pure Care Dry Oil suchý olej. Suchý olej pro všechny typy vlasů. Mimořádná péče zanechávající vaše vlasy krásné, jemné a hedvábně hladké. Použití: Pro dosažení nejlepšího výsledku rozetřete 3 až 4 pumpičky mezi dlaněmi a naneste na umyté, ještě vlhké vlasy od poloviny jejich délky ke konečkům. Vlasy vyfénujte nebo nechte volně uschnout. Na výživu vlasů můžete olej použít také před mytím.
Můj názor: Moje dosavadní zkušenosti s oleji na vlasy jsou malé. Za svůj život, za svou posedlost vlasy, za svou touhu mít je zdravé, jsem vyzkoušela pouze a jen jeden olej. Kdybych si jej aspoň někde vyhledala a chtěla jej mít díky svým účinkům. To ne! Já jej dostala jako dárek v podobě pár kapek od mé drahé kadeřnice, která by ho stejně po pár použití už vyhodila do koše. Bylo tam opravdu jen trochu na dně, a tak mi ho nechala, když jsem projevila zájem o zdravé vlasy. Už ani nevím, jaký to byl olejíček, ale vím, že jsem z něj byla nadšená. Nedávno jsem si na něj vzpomněla a v souvislosti s novými produkty od značky Dove jsem si řekla, že vyzkouším ten jejich. V prvním momentě, kdy jsem rozetřela olej do vlasů, jsem cítila jeho jemnou vůni. Pak mě ale málem chytl amok, když jsem jej nemohla smýt z rukou. Olej se prostě smývá velmi těžko, to určitě víte. Ale po druhém umytí jsem se jej zbavila. Bála jsem se, že ten samý mastný pocit budu mít i ve vlasech. Ale neměla! Perfektně se do vlasů vsákl, zjemnil je a já si celý zbytek dne musela hladit vlasy, protože jsem se nemohla té jemnosti nabažit. Hlavní výhodou tohoto oleje je jeho vlastnost, že je suchý. Hodně se mi mastí vlasy a musím je mýt obden, a tak bych nechtěla mít po vyživovacím oleji hlavu mastnější ještě víc. U Pure Care Dry Oil se mi na hlavě žádná mastnota nevytvořila. Zkrátka a jednoduše se tenhle olejíček stal mým dobrým kámošem :-).
Cena: 230 KčZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Suchý olej, to zní hodně zajímavě :) Mám vlasy ještě pořád docela zničené, tak by se mi určitě hodil :)
  http://everythin-kate.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 2. Vypadá pěkně :) já mám teď suchý olej od kosmetiky -417, který je jak na vlasy, tak pleť i tělo a s tím jsem moc spokojená
  Blog by Veru

  OdpovědětSmazat
 3. Ano, vypadá opravdu slibně! :) http://corculum.blogspot.cz/2015/01/soutez-o-mobil-giveaway-n-2.html

  OdpovědětSmazat
 4. Mám taky takový suchý olej L'oreal Mythic oil a funguje úplně stejně jako píšeš o Dove. I cena je stejná :D akorát ten L'oreal je asi méně mastný ;)

  OdpovědětSmazat
 5. Laka me.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 6. Vypada moc dobre, taky se mi rychle masti vlasy, tak oleje moc nepouzivam :-)

  OdpovědětSmazat
 7. Ten vypadá skvěle, já teď používám jiný se kterým jsem hrozně spokojená, ale někdy v budoucnu bych možná ráda vyzkoušela i tenhle :))

  Lucieswlife

  OdpovědětSmazat
 8. Ak by som nemala doma 8 inych olejov vyskusala by som asi aj tento :) ved prijde na neho cas :)

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat