11.03.15

AUSSIE | 3 MINUTE MIRACLE: COLOUR & FRIZZ REMEDY


Dnes mi konečně dorazil notebook z reklamace. Jsem překvapená, že Lenovo potíže vyřešilo tak rychle. Abych byla upřímná, nečekala jsem, že to bude taková rychlovka. Vše už v pořádku běží, a tak jsem ihned zasedla za počítač a snažím se minimalizovat škody, které rozbití notebooku napáchalo. V pátek se jej ale opět budu muset vzdát, aby mi do něj vložili všechna zálohovaná data. Netuším, jaký budou mít na servisu frmol, takže je možné, že se ještě chvíli nevrátím do zaběhnutých kolejí. Ale už jsme v koncové rovince, brzy vše zase bude super, super, super!

A když už mám notebook k dispozici (aspoň na jeden nebo dva večery), vsadila jsem na kosmetickou recenzi. O Aussie tříminutových maskách na vlasy jste mohli číst už dříve. Nyní vám představím zbývající dva miláčky této skvělé sestavy.

3 Minute Miracle Colour

Charakteristika: Hloubková maska na barvené vlasy, toužící po lásce. S výtažkem z australské divoké broskve. Naše složení s výtažkem z australské divoké broskve hloubkově a obnovujícně působí na barevné vlasy. Revitalizuje a obnovuje. Po umytí vlasů šampon naneste do vlhkých vlasů malé množství masky a nechte 1-3 minuty působit.
Můj názor: Já osobně na hlavě nemám žádnou barvu, mám jen odbarvené konce. Tudíž je těžké posuzovat, zdali tato maska barvu udrží. Tak jsem ji věnovala mamince, která má ve vlasech červený melír a zároveň tmavě hnědou barvičku. Pochopitelně jsem jej vyzkoušela i já. Moje názory se utvořily však jen v oblasti regenerace, hydratace a vyživení. Stejně jako u ostatních masek od značky Aussie, jsem i s touto nadmíru spokojená. Mimo vyživení a nádherného vyhlazení je dalším účinkem krásný lesk. Řekla bych, že po této masce se mé vlasy lesknou nejvíce (myšleno ve srovnání s těmito 4 tříminutovými maskami od Aussie - dvě předchozí zde). Maminka masku používá zhruba jednou nebo dvakrát do týdne (myje si vlasy vždy ráno ve spěchu, většinou nestíhá - a na to jsou právě dobré tyto tříminutové zázraky, které dokáží divy i za pár minutek). Vychvaluje, jak maska perfektně vlasy vyhladí. A abych se konečně dostala k barvě - zastává názor, že maska vlasy vyživuje a tím i dodává lesk, který je na barvených vlasech více viditelný. Má možnost porovnat výsledky na hnědé a červené. Dospěla k výsledku, že červená je po použití masky výraznější. A je spokojená!
Cena: 179 Kč

3 Minute Miracle Frizz Remedy

Charakteristika: Hloubková maska na roztřepené a neposlušné vlasy. S aloe vera a australským jojobovým olejem. Pomáhá dodat vlasům vlhkost a vyhladit roztřepené prameny, zanechávajíc vlasy půvabné a lesklé. Vyhlazuje roztřepené vlasy. 
Můj názor: Která slečna/žena se nikdy nesetkala s roztřepenými konečky? Rozhodně bych se prala za názor, že žádná. I kdybyste mě hodlali upálit na hranici, stále bych tvrdila, že každé se vlasy třepí (v určité délce). Já díky krátkým vlasům zjistila, v jaké délce se mé vlasy začnou zatěžovat a následně i třepit. A jak s tím bojovat? Snad je všem jasné, že neexistuje žádný kouzelný proutek, který by vlasy opět slepil k sobě a vytvořil pevný základ. I když by to bylo moc pěkné a spousta z nás by to uvítala. Mám pro vás tedy dvě rady. První rada - i přestože třeba máte rádi své dlouhé vlasy, překousněte to a nechte si je zkrátit tak, jak je potřeba. Vlasy se odlehčí, oddechnou si a především po ostříhání už nebudou roztřepené. S tím nastupuje druhá rada - základem všeho je prevence (jako u spousty problémů). S prevencí souvisí poslední kouzelník z řady tříminutových masek. Pokud ji budete používat hned od ostříhání, můžete si být jisti, že vám velmi pomůže a jeho pravidelným používáním předejdete tomu nepříjemnému roztřepenému vzhledu. Chcete-li ji vyzkoušet na již roztřepených konečcích, výsledek bude následující. Vlas bude hezky vyhlazen, vyživen a roztřepeným konečkům rozhodně neuškodí. Napomáhá dodávat potřebné vitaminy, které vlas zpevní, aby se dál netřepil. Ale jak jsem již psala, myslete na PREVENCI!
Cena: 179 Kč

Aussie masky k zakoupení v drogérii DM

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. aussie miluju,mám pocit,že to jediné mi opravdu pomáhá na vlasy! :)

  OdpovědětSmazat
 2. Musím tuto značku už konečně vyzkoušet! :))

  OdpovědětSmazat
 3. Ja som to chcela strasne dlho vyskúšať ale bála som sa ze to bude len další obyčajný šampón ale pred pár týždňami moje vlasy no šťastne nevyzerali tak som si kúpila šampón na zničené vlasy a tiez tu ich 3 minútovú masku a je to asi najlepši šampón z drogérie ktorý som kedy vyskúšala <3
  Fashionworldbyterez.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 4. Aussie mám moc ráda, ale ten 3 minute miracle Frizz Remedy jsem ještě nezkoušela a šíleně mě láká :)

  New in: February 2015 + Giveaway

  OdpovědětSmazat
 5. Aussie je skvělá věc, používám a jsem spokojen ^_^..a ta vůně, co vydrží téměř celý den, to už je jen příjemný bonus =)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětSmazat