27.03.15

MAYBELLINE | LASH SENSATIONAL MASCARA

Charakteristika: Maybelline Řasenka pro dlouhé a plné řasy (Lash Sensational Mascara) 9,6 ml. Řasenka s efektem dlouhých a plných řas. Každá žena získá charisma a sklidí obdiv okolí!
Vlastnosti:
vytvoří dlouhé a plné řasy,nalíčí a prodlouží každou řasu zvlášť,řasy zahustí za pomocí šesti různých štětinek přizpůsobených k tomu, aby dosáhly všude.
Můj názor: Dlouho jsem nezkoušela žádnou novou dekorativní kosmetiku, a tak byl čas si proklepnout nějakou novinku. Velmi často jsem vídávala reklamu na řasenku Lash Sensational od Maybelline. Posléze jsem si skrze recenze zjišťovala názory. Nenašla jsem snad žádnou recenzi, ve které by řasenku někdo kritizoval, a tak jsem se rozhodla to risknout a vyzkoušet ji také. První věc, kterou bych chtěla okomentovat, je kartáček. Hodně lidí má rádo tyto prohnuté kartáčky s hubenými štětinkami, ale zrovna já je moc nemusím a mám raději klasiku. Při první aplikaci jsem jen jednou přejela řasy a hrozně se mi slepily, takže jsem vše pomocí štětečku musela vyčesat. Takže jsem se v první chvíli vyděsila. Ale vzápětí jsem si všimla, že po vyčesání je vzhled řasenky mnohem lepší. Momentálně, když ji používám, si kartáček hodně otírám o víčko, abych předešla tomu slepenému vzhledu. Velké plus, které má, je výraznost. Vzhledem k tomu, že si oči maluji pouze řasenkou, jsem radši, když je výraznější, aby oči vynikly. Za její barvu jí tedy tleskám. Pokud se zaměřím na natočení řas, jsem s její funkcí spokojená. Zhodnotím-li ji celkově, určitě bych ji nevyhodila do koše, je super, jen musím kartáček před aplikací trochu otřít, ale to mi nijak nevadí. Takže na takových 85% bych ji určitě doporučila :-).
Cena: 169 Kč (k zakoupení na Krasa.cz)

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Vypadá pěkně a řasy viditelně natočí. :-)

  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
 2. Řasenka mi zrovna došla, tak možná sáhnu po téhle! :)

  OdpovědětSmazat
 3. Na řasách vypadá pěkně, myslím, že časem trochu vyschne a bude skvělá:)

  OdpovědětSmazat
 4. Já obvykle řasenky od Maybelline moc nemusím, ale tahle vypadá, že by mi sedla. Mrknu na ní v drogérce a asi do ní půjdu.

  Maru Giveaway

  OdpovědětSmazat
 5. Řasenky od Maybelline mám moc ráda. Tuhle mám na testování také, zatím jsem ji ale nezkoušela, tak jsem na ni moc zvědavá a těším se až se na ni vrhnu :)

  Zaměřeno na: Benefit + Giveaway

  OdpovědětSmazat
 6. Přišla mi z krasa.cz tento týden, zatím jsem ji měla dvakrát a taky asi budu mít dost pozitivní recenzi, dělá krásné motýlí řasy :)

  OdpovědětSmazat
 7. Už jsem na ni v dorgerce koukala, ale řasenek mám momentálně dost. Tyhle s prohnutým kartáčkem trochu slepují ale jak říkáš musíš je vyčesat, s tím naprosto souhlasím. Protože jsem pár řasenek s tímto typem kartáčku už měla.. Každopádně nemam k tomu žádné proti

  OdpovědětSmazat
 8. Taky jsem se bála toho kartáčku, spíše mi většinou sedne klasika, ale s tím kartáčkem se pracuje fakt skvěle a nemám rasenku nikde okolo ;)

  OdpovědětSmazat
 9. Řasenky Maybelline jsem dřív hodně kupovala. U této se mi hodně líbí kartáček, myslím, že opravdu umí udělat pěkný efekt.

  OdpovědětSmazat
 10. Moc se mi líbí, hlavně vzhledově! :)

  Life by Peggy

  OdpovědětSmazat
 11. perfektní výsledek, ale Ty máš nádherné a dlouhé řasy už od přírody :)

  OdpovědětSmazat
 12. Ten kartáček vypadá pěkně :)

  OdpovědětSmazat
 13. Vypadá dost dobře, asi do ní půjdu. Díky za recenzi :)
  http://pearlsomyflife.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat