04.03.15

MY HOME DECOR - FLOWERPOT


Poslední dekorace konečně dorazila! Článek s inspirací, který jsem psala někdy v lednu, si určitě pamatujete. Pokud ne - zde - je k dispozici. Později jsem načerpala spoustu inspirace a dala si za úkol nakoupit pár věcí, které by můj pokoj zvelebily a zkrášlily. Přes všechny možné internetové e-shopy i kamenné obchody jsem nakoupila. Nakoupené bytové dekorace jste mohli vidět v článku MY HOME DECOR. K těmto všem doplňkům přibyl konečně i květináč. Dlouho jsem si na něj dělala zálusk. Jak jsem psala už dříve, měla jsem v plánu sladit pokoj do růžovo-černo-bílé. A tak jsem zvolila květináč v růžové barvě. Oběhala jsem několik květinářství, ale žádný nebyl ideální, žádný nebyl podle mých představ (jak barevně, tak i tvarově). Nakonec jsem opět zavítala na Poštovné zdarma. Vždy když už si nevím rady, tento e-shop pomůže. Od oblečení přes hodinky a elektroniku až po zahrádkaření či dekorace. Ve velmi rozsáhlém sortimentu s dobrými cenami díky odečtení poštovních služeb si vždy vyberu. A proto když jsem už byla v koncích při vybírání květináče, zavítala jsem sem. Mezi různými barvami jsem si vybrala tu svou vyvolenou a nedočkavě čekala na zásilku. Jakmile mi květináč dorazil domů, byla jsem v první chvíli překvapená z jeho velikosti. Čekala jsem menší, ale to vůbec nevadí :-). V den, kdy mě doma čekal balíček, jsem přijela z Prahy a přišla na nefunkčnost svého notebooku, a tak jsem si ihned šla zlepšit náladu do květinářství a koupila si kytičku. Musím se přiznat, že nejsem žádný velký zahradník a o květiny jsem se nikdy moc nestarala. Matně si vzpomínám na ničení malých kaktusů, jež jsem v dětství nutně musela mít. Teď jsem zvolila rostlinku, která se mi bude barevně hodit k novému květináči. Maminka mi poradila bílý brambořík. Už je pěkně vystavený na okně a uvidíme, jak se o něj budu starat. Snad jej hned nezahubím :-)... Staráte se o nějaké rostlinky?


ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Ten květináč působí super vesele :)

  OdpovědětSmazat
 2. Květináč vypadá pěkně. Já mám doma spousty kaktusů. Potřebuju mít nějakou nenáročnou rostlinku. :-D
  http://www.vmemzivote.blogspot.sk/

  OdpovědětSmazat
 3. Kaktus je tak to jedine, co si s mou moralkou zalevani mohu poridit :-D Ale kyticka i kvetinac vypadaji moc hezky :-)

  OdpovědětSmazat
 4. To je super! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětSmazat
 5. Vypadá to moc pěkně. :)
  Jinak zkus kamenný obchod Buttlers, mají tam úžasné a ne příliš drahé věci do nejrůznějších částí bytu/domu, ať už se jedná o dekoraci do pokoje, kuchyně či koupelny, já jako milovník retro stylu a podobných věciček jsem si tento obchod opravdu zamilovala. Ale nemysli si, nejsou to věci nikterak zastaralé, naopak. :)
  Osobně taky nedokážu moc květinky uhlídat a udržet při životě a je mi to moc líto, ale nemám čas, většinu času nejsem doma a nemůžu jim tudíž věnovat dost potřebné péče. Doufám, že se to jednou změní. :(

  OdpovědětSmazat