08.03.15

ONE LAST TIME


Dnes je tak krásně, sluníčko svítí a příjemná teplota mi zlepšuje náladu. Je tu ale další věc, která mé náladě napomáhá. Minulé pondělí jsem odeslala rozbitý notebook na reklamaci, už ve středu mi psali, že jej v Německu převzali, a v pátek mi dorazil e-mail upozorňující na odeslání zásilky zpět ke mně. Jsem překvapená, že společnost problém ihned vyřešila a v této chvíli se jen modlím, aby se notebook v pořádku vrátil domů a bez problémů fungoval. 
Kromě této skvělé zprávy bych vás chtěla požádat o radu. Je mezi vámi někdo, kdo vyzkoušel detoxikaci organismu? Vzhledem k tomu, jak se stravuji (ne příliš zdravě...), bych ráda vyčistila své tělo. Kamarádka jednu dobu pila chlorelu a já ze zvědavosti ochutnala. Musím říct, že jsem měla pocit, jako by se mi obrátil celý žaludek... Víte o nějakých metodách, které jsou příjemnější? Vím, že existují i tablety, ale nejsem si jistá, zdali to má stejný účinek jako bio. Nejradši bych si koupila nějaký set, který už je předem připravený a jen bych pila. Našla jsem Neera detox. Ten mě velmi zaujal. Nemáte s ním zkušenosti?

bunda, tričko - New Yorker • kalhoty - H&M • boty - Nike • čepice - Adidas NEO • kabelka - JEJhodinky - Aliexpress


 Ariana Grande - One last time 

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Krásný outfit! :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětSmazat
 2. ta kabelka je moc krásná:)

  OdpovědětSmazat
 3. Ahoj! Teší ma, že sa problém s počítačom tak rýchlo vyriešil :) k tej detoxikácii... ja som min. rok vydržala stravovať sa mesiac podľa knižky Antonie Mačingovej: Najedzte sa do štihlosti (je celkom populárna) a bol to taký môj detox pričom fungoval vynikajúco.. netvrdím, že to bolo jednoduché lebo skoro stále si musíš niečo variť ale ak by si si na to našla čas stojí to za to a výsledky boli vynikajúce :) cítila som sa úžasne a tento rok sa chystám na niečo podobné.. len si to asi trošičku upravím

  LadyinBlack

  OdpovědětSmazat
 4. S Neerou zkušenost mám a říkám: jdi do toho! Je to neuvěřitelný :) sama tu mám doma ještě jednu třídenní kúru a plánuju do toho zase praštit :D

  OdpovědětSmazat
 5. Moc ti to slusi :-) S detoxem zkusenosti nemam, ale taky o tom premyslim, jelikoz moje strava taky nebyva nejzdravejsi :-)

  OdpovědětSmazat
 6. Taky bych ráda najela na nějaký pořádný detox, zatím jsem jenom na kosmetickém (tzn. že se nelíčím :D). Četla jsem o nějakých speciálních čajích, nebo o detoxu, kdy se jí 7 dní nějaký přesně rozepsaný jídelníček, ale pořád tomu ěnjak nevěřím...Já prostě musím jíst sladké i slané, mastné i nemastné...ale faktem je, že takové pročištění určitě nemůže ublížit. Podle mě by kldině mohlo stačit, když ten týden budeš jíst jen zeleninu, ovoce, všechno bez lepku atd. a hodně pít čistou vodu ;).

  OdpovědětSmazat
 7. Nejprve Ti musím pochválit fotky a outfit, ačkoliv na tyhle věci moc nejsem, tak tento styl se mi moc líbí. V jednoduchosti je krása! :) A taky si myslím, že na Tobě vůbec není vidět, že by ses stravovala nějak nezdravě, jsi krásně štíhlounká, takovou postavu bych také chtěla mít. :) Jinak já osobně jsem detox organismu ještě nezkoušela, nicméně se na to také chystám a ten nejjednodušší, o kterém jsem slyšela, je prostě pít jen vodu. Nic víc a nic míň, jenom čistá voda. :)

  OdpovědětSmazat
 8. Super outfit! :) A upřímně, detox bych taky určitě potřebovala, poslední dobou se strašně stravuji :D S tou chlorelou jsem ale problém neměla, docela mi to chutnalo :D Jinak se kolem této problematiky moc neorientuji, tak nemůžu poradit..

  OdpovědětSmazat
 9. Niki, outfit je skvělej, hrozně Ti to sluší :).
  S čištěním organismu žádné zkušenosti nemám, ale vím, že na ten Neera Detox natáčela video Terezka z MamaLifestyle, Týna Třešničková a pak ještě Shopaholic Nicol, tak se kdyžtak podívej na youtube na jejich názory :).
  Blog by Veru

  OdpovědětSmazat
 10. Jestli nesleduješ Shopaholic Nicol, tak se rozhodně mrkni. Nicol v tomhle videu mluví o Neera Detoxu a hlavně o svých zkušenostech s ním :) https://www.youtube.com/watch?v=tg73tPnAjIg

  OdpovědětSmazat