28.04.15

COSMOBLOGGERS MEETING

Stejně jako Adela & Tessie chci v první řadě poděkovat všem svým čtenářům za veškerou podporu, kterou mi projevujete skrze sledování zde na blogu, na Facebooku či Instagramu. Především díky vám jsem se dostala tam, kde teď jsem. Oslovil mě Cosmopolitan za účelem vytvoření jednoho projektu, který byl nazván COSMObloggerscz. O projektu zatím nemohu nic prozradit, ale určitě bude super jak pro nás bloggerky, tak i pro vás, čtenáře. Rozhodně je, na co se těšit! Vše se brzy rozjede, hurá!

Minulou středu jsem v hotelu Popovičky zažila skvělý den ve společnosti několika bloggerek a důležitých lidí z Cosmopolitanu. Pro tento (zatím tajný) projekt nám Jan Vajda vytvořil skvělá bílá trička s názvem projektu. Program dne byl opravdu zajímavý, zábavný a já musela potlačovat svoje vesnické pudy, abych nezírala s pusou dokořán. Zúčastnily jsme se dvou přednášek. Jednou z nich bylo představení značky Urban Decay, kterou jsem do té doby znala jen díky paletce NAKED. Díky přednášce jsem se dozvěděla mnohem víc a velmi mě tato značka láká. Druhá přednáška byla zaměřena na módu a postarala se o ni módní redaktorka Harpers Bazaaru, Lucie Janotová. Ke konci dne za námi zavítala i samotná šéfredaktorka Cosmopolitanu, Sabrina Karasová.

Díky příjemné středě v Praze s Cosmopolitanem jsem poznala spoustu skvělých bloggerek, se kterými jsem se výborně bavila. Za takové známosti jsem moc vděčná a mrzí mě, že nebydlím blíž u Prahy, abych se se slečnami mohla vídat.
ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Musela to byt super akce.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/2015/04/giveaway-3.html

  OdpovědětSmazat
 2. Mohlo byť super !! :)

  Musím uznať, že sa práve pozerám na jeden krásny príspevok, ktorý má niečo do seba. Len tak ďalej. Keep going!!

  SSLEEK

  OdpovědětSmazat
 3. Zajímavá akce, krásný fotky :-)

  http://wormake.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 4. už podľa fotiek to vyzerá, že to bola skvelá akcia :)
  http://janesworldblog.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
 5. Tak to muselo být super :)

  OdpovědětSmazat
 6. Taky by se mi tam líbilo. :-))
  giveaway

  OdpovědětSmazat
 7. Super akce, těším se na ten záhadný projekt :D

  OdpovědětSmazat