09.04.15

PANTENE PRO-V | AQUA LIGHT & INTENSIVE REPAIR

Značka Pantene Pro-V představila první řadu šamponů s antioxidanty, které napomáhají bránit poškození vlasů způsobenému oxidačními minerály obsaženými ve vodě. Ve všech vlasech bez ohledu na jejich tvar, sílu nebo etnickou příslušnost člověka se hromadí oxidační minerály, obzvláště měď, které je vystavují negativnímu působení volných radikálů. Časem struktura vlasů slábne a ty jsou pak náchylnější k poškození, třepení konečků, lámání a krepatosti. Nové klinicky ověřené složení šamponů Pantene Pro-V s antioxidanty a účinnou látkou EDDS - důmyslný magnet na minerály - aktivně vyhledává, váže a pomáhá neutralizovat nadměrné množství mědi ve vlasech, aby k poškození vůbec nedošlo. Vaše vlasy tak budou po každém umytí viditelně zdravější a krásnější.

Doporučená maloobchodní cena šamponu Pantene Pro-V 250ml je 74,90 Kč a 400ml je 109,90 Kč.

Kolekce:

 • Intensive Repair na oslabené a poškozené vlasy
 • Color Protect & Shine na barvené, matné vlasy
 • Aqua Light na jemné vlasy se sklonem mastit se
Můj názor: To bylo tak obecně od výrobců šamponů Pro-V. A teď je na řadě můj kritický názor. Vzhledem k tomu, že nemám barvené vlasy, ani jsem neuvažovala nad kolekcí Color Protect & Shine a raději zvolila Aqua Light, protože se s problémem mastných vlasů potýkám denně, a také Intensive Repair. Mastné vlasy jsou pro mě tím nejhorším. Opravdu nesnáším ten pohled na mastné vlasy, kdy vypadají jako polité olejem... Občas si ze mě (a teď už i ze sestřičky, která přichází do puberty) dělá táta legraci, že by na mně mohla mamka smažit řízky. Myji si vlasy každý druhý den, takže jsem svůj zvyk neměnila a zpočátku si se šamponem Aqua Light myla vlasy v tomto časovém intervalu. Zhruba po týdnu jsem zaznamenala, že druhý den vlasy mýt nemusím, že stačí je omýt až den třetí. Tudíž jsem byla šťastnější, že mi šampon pomáhá bojovat s mastnou kšticí. Co se týče kolekce Intensive Repair, ani ji nemohu vhodit do koše. Sice jsem opět snížila počet dnů nemytí vlasů na dva, ale očekávala jsem to, protože hydratující šampony určené pro poškozené vlasy potřebují dodat více potřebných látek, aby byly zdravé a vyživené. Od Intensive Repair používám i masku a stále si ji chválím. Stejně jako šampon splňuje, co výrobci slibují - hydrataci, výživu, lesk a zdravý vzhled.


 

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Ty poslední 2 fotky jsou s těmi lístečky krásné :)

  OdpovědětSmazat
 2. Tyto šampony jsem ještě nezkoušela. Teď používám baleu a mám objednaný šampon z Yves Rocher, tak jsem zvědavá jaký bude. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
 3. Taky mám problém s mastnýma vlasama, tak asi zkusím to aqua light :) navíc mi na ně domů přišla slevička :)
  One blondie life

  OdpovědětSmazat
 4. Tenhle typ samponu bych také rada vyzkoušela :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětSmazat
 5. Šampóny Pantene Aqua light patria k mojim najobľúbenejším, takže určite budem musieť vyskúšať aj túto vynovenú variantu. :-)
  The city of fashion

  OdpovědětSmazat
 6. Aqua light mám šampon i kondicionér a jsem s nimi docela spokojená, jsou to takové šamponky, které neurazí a mým vlasům je s nimi docela dobře :)
  Primadonna Realness

  OdpovědětSmazat