05.04.15

REALASH | EYELASH ENHANCER

Snad každá dívka, žena si přeje dlouhé, husté a natočené řasy. Já s těmi svými už dlouho bojuji. Nemůžu se spokojit s rovnými řasami. Nějaký čas jsem používala kleštičky na řasy, ale postupem času jsem je vyřadila ze svých líčidel, protože mi řasy akorát trhaly a nebo lámaly. Díky tomu vypadaly ještě hůř, jelikož každá byla jinak dlouhá a občas se mi dokonce vytvořila mezi řasami díra... A tak jsem si na pomoc přivolala podpůrná séra. 


Charakteristika: REALASH je vyživující sérum na růst řas. Jeho revoluční receptura útočí na svět kosmetiky. Náš patentovaný přípravek byl objektivně testován skutečnými ženami, prověřen klinickými testy a je doporučen mnohými blogery. REALASH vám dodá vzhled celebrity: luxusně husté řasy, prodloužené a svůdně zvlněné na maximum. REALASH je výsledkem nesčetných hodin výzkumu v nejmodernějších laboratořích v Evropě. Naše oceněná přísada je splněným snem každé ženy a to z mnohých důvodů. Ale co ji dělá revoluční, je fakt, že nejde jen o kosmetické, nebo dočasné řešení. REALASH pomáhá v tvorbě skutečných řas úžasné hustoty, délky a pevnosti, takže budete pořád okouzlující. REALASH navíc nedráždí oči ani nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.Díky němu budete navždy krásná a sebevědomá. REALASH je produktem pečlivého vědeckého výzkumu v nezávislých laboratořích, který potvrzuje jeho efektivitu. Aktivní složky v tomto produktu prodlužují řasy a zabraňují jim ve vypadávání. Ve studii kontrolované placebem, které se zúčastnily ženy ve věku od 18 do 75 let, byly výsledky omračující: víc jak 98% žen si všimlo viditelného zlepšení stavu řas po30 dnech používání, víc jak 92% žen si všimlo delší, hustější a silnější řasy po 8 týdnech, víc jak 94% žen si pochvalovalo jednoduché používání REALASH. Více info na jejich stránkách realash.cz
Můj názor: Séra na řasy jsem si opravdu oblíbila. Nejedná se o žádné placebo, jak si někteří mohou myslet. Pokud si člověk vyfotí řasy před aplikací séra a následně po několika měsících, rozhodně uvidí změny. Realash mě ohromil. Aplikovala jsem jej na kořínky řas jednou denně, každý den. Nijak nezapáchá, v očích nepálí a rychle se vstřebává. Stalo se mi totiž, že jsem používala sérum na řasy z lékárny a setkala se s problémem pálení očí (což bych od lékárenských produktů neočekávala, ale i to se může stát). Realash jsem používala čtyři měsíce v kuse a stále je ho v lahvičce ještě spousta, takže si myslím, že vydrží dlouho. Co se tedy týče změny, zpozorovala jsem (i vy můžete pomocí fotek níže) prodloužení, mírné natočení (moje řasy jsou zjevně prokleté a nikdy nebudou krásně a pořádně natočené) a zhuštění. Dobrých výsledků si všimlo i okolí. Například sestřička mi řasy stále chválí a rozplývá se nad jejich délkou. Nedávno moje řasy obdivovala i maminka a jednou mi dokonce i přítel řekl, že jsou krásně dlouhé. Je mi jasné, jak už vás znám, že sérum Realash se vám nebude tolik zamlouvat cenou, ale s tím, jak dlouho vydrží a především díky jeho pozitivním účinkům, mu cenu nemohu vytknout a rozhodně se taková investice pro krátkořasky vyplatí :-).
Cena: 1100 Kč

Před:
Na fotografii před používáním séra jsem nechala jedno oko nenamalované, na němž můžete vidět onu díru mezi řasami, o níž jsem mluvila. Používala jsem ty kleštičky a takhle mi řasy zdevastovaly... Na druhé oko jsem použila řasenku, abyste viděli i rozdíl při namalování.


Po:
Stejně jako na fotografii před, jsem na fotografii po použila řasenku na jedno oko a druhé jsem nechala nenalíčené. Určitě je vidět změna - řasy jsou hustější, delší a celkově krásnější.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Wow, ta změna je skvělá! Je pravda, že cena by mě například odradila, ale asi jen v případě, že bych neviděla rozdíl. Ale on vidět opravdu je! :) Zaujalo mě, že máš takové tmavé řasy i nenalíčené :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, mám řasy od přírody hodně tmavé, a tak musím používat i víc řasenky, protože jedna vrstva není vůbec vidět :-).

   Smazat
 2. No teda, zmena je opravdu videt :-)

  OdpovědětSmazat
 3. Myslím, že postačí jen jedno slovo - wow. Skvělý produkt. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
 4. Takový skvělý efekt bych vůbec nečekala, paráda :)

  OdpovědětSmazat
 5. Změna je teda skvělá! :)

  OdpovědětSmazat
 6. Změna je opravdu vidět :) Máš krásné řasy!

  OdpovědětSmazat
 7. Sérum jsem měla a je skvělé! Nedám na něj dopustit :)

  Jak šetří shopaholici :)

  OdpovědětSmazat
 8. Skvělý rozdíl :) Zatím co jsem viděla články na tohoto pomocníka, tak všude jsem viděla viditelné výsledky :)

  OdpovědětSmazat