21.04.15

WEEK IN PICTURES

V posledním outfitovém článku AMERICAN OXYGEN jsem se zmínila o nápadu na další článek. Tím nápadem je WEEK IN PICTURES. Takovou rubriku nechci zavádět natrvalo, protože ne každý týden je výjimečný a zajímavý, ale občas by se tu takový článek mohl objevit. Během tohoto týdne se toho stalo víc a určitě to stojí za zmínku. Takže dnes je tu jednoduchý komiksový příběh.


Velké a milé překvapení v podání Cosmopolitanu. Pozvali mě na jednu akci a stanu se jejich Cosmobloggerkou, JUPÍ! / V Sixu běžně nenakupuji, ale kdo by tam nechal tenhle super vak se srdíčky za pár korun?! / Během tohoto týdne jsem dosáhla tisícovky čtenářů. Nejraději bych vám líbila nohy a klaněla se vám, jste skvělý, moc a moc děkuji! / A heleme se, kdopak to je? Moje miminečko ^^.


Nejkrásnější akce, jakou jsem kdy zažila, byl projekt Sázejme pro planetu, kterého jsem se zúčastnila ve čtvrtek 16.4. Brzy bude o tomto projektu samostatný článek. / Menší nákup v Takku. / Byť nejsem věřící, ale příběhy Bible mě fascinují, a tak není divu, že mě zaujala kniha Mariina závěť. I o ní brzy budete moci číst. / Ve středu jsem běhala po celých Pardubicích, abych našla jednoduchou a krásnou termosku na čaj nebo kafe. Nakonec jsem za 55 Kč nakoupila v Kiku, ou jé!


Nejspíš jsem špatná bloggerka, když si nekupuji pravidelně módní časopisy. Ale tentokrát díky pozvánce z Cosmopolitanu jsem si nejnovější číslo s chutí koupila. / Klokaní Aussie mi poslalo super pohled. Kdoví co se chystá :-). / To nejlepší pro boj s akné. / Takto vypadá výuka na vysoké škole :-).


Po nákupu zakrslého králíčka jsem se porozhlédla po různých slevových kupónech. Narazila jsem na program iBOD, který spolupracuje s obchodem Super zoo, takže budu moci sbírat bodíky za každý nákup a v konečné fázi dostanu odměnu. Také iBODujete? :-) / Nejskvělejší tričko a taška z nejskvělejší akce. / Sepisování čtenářského deníku... / Juchů, konečně mám Conversky!


No není nádherný? / Ještě jednou vám chci strašně moc poděkovat za tisíc followerů. / S detoxem pomocí Neera detoxu jsem už skončila, ale stále piji detoxikační čaje. Momentálně si dávám tento, z něhož je velmi silně cítit zázvor, mňam. / Velké cestování se spoustou věcí do Prahy a s ještě větší spoustu zpět z Prahy.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Super článek, takové milé nahlédnutí do života a do toho, co ti dělá radost :) těším se na další!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jé, Domčo, děkuji za pochvalu :-). Snad Tě příště nezklamu :-).

   Smazat
 2. Dobry napd,ibod se neoplati :-)

  OdpovědětSmazat
 3. Tenhle typ článků miluju.... super fotky! :)

  OdpovědětSmazat
 4. Ke cosmoblogerce gratuluji. :-) Zázvorový čaj by mi asi nechutnal, ale pěkné fotky. :-)
  giveaway

  OdpovědětSmazat
 5. gratuluji! jinak musím říct, že si mi hrozně sympatická a milá :)) těším se na další článek!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za takové projevení sympatií jsem opravdu ráda :-). Spousta lidí totiž říká, že na ně působím nesympaticky :-D... Takže si vážím toho, že máš takový názor, děkuji :-). Snad Tvé nadšení z dalšího článku nezklamu :-).

   Smazat
 6. Super napad na clanek!

  http://www.curyinthecity.blogspot.com/
  Fashion PARIS

  OdpovědětSmazat
 7. gratujluji ke cosmu i k tísícovce followerů :) králíček je úžasný :))
  BE YOU

  OdpovědětSmazat
 8. moc krásný fotky:) a gratuluju k tolikati čtenářům:)

  OdpovědětSmazat
 9. Skvele fotky.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 10. Krásné fotky !!!!
  PS: Ten králíček je Ú-Ž-A-S-N-Ý
  http://milujemekihy.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 11. Perfektné,články tohto typu mám najradšej takže maš u mňa +.
  Pozývam ťa na moju giveaway
  http://janie-hannagonova.blogspot.sk/2015/04/narodeninova-alebo-jarna-giveaway.html?m=1

  OdpovědětSmazat
 12. Anonymní18.04.18 6:45

  Super fotky a taky článek :) Celkem mě taky iBody vzaly a to tak, že otravuji rodinu i přítele:) Osobně tam nakupuju hlavně knihy, kde je ale těch bodíků potřeba už více.

  OdpovědětSmazat