06.05.15

BIG BAG

Prostorné a velké kabelky jsou velice důležitým doplňkem. Určitě se shodneme na tom, že se jedná o opravdu potřebnou věc. Ať už je její využití určeno do školy, do práce či pro cestování, vždy si v šatníku najde své místo. Poslední dobou jsem vcelku často v Praze a vždy s sebou táhnu spoustu věcí (a zpět jich táhnu ještě víc:-D), takže mívám tašky nebo batohy nacpané k prasknutí. Pak mám strach, že si kabelky zničím, že se pod tíhou obsahu rozpadnou. Už se mi párkrát stalo, že jsem si při cestování kabelku zničila, upadly uši, a já ji po celý den nosila v náručí... Nejen, že jsem byla smutná z jejího rozpadu, ale zároveň jsem se cítila jako blázen, když jsem kabelku nesla tak, jak jsem ji nesla. Díky těmto zkušenostem s cestováním, také kvůli spoustě potřebných věcí do školy, jsem zatoužila po prostorné kabelce. Tyto velké kabelky momentálně potkáme na každém rohu. Zkrátka a jednoduše se hodí každé z nás. Jednoduchost a černá barva jsou dle mého názoru pro tyto kabelky nejideálnější. Vypadají elegantně a každému outfitu dodají šmrnc.

| svetr - Spartoo  | tričko - New Yorker |  kalhoty - H&M  | boty - Nike | hodinky - Aliexpress | kabelka - Poštovné zdarma |ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. jj vypadá dobře ke všem outfitům a i k tomu tvému.
  Pěkný outfit :)) také bych potřebava nějakou velkou...

  http://gagenka.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. ja zatiaľ veľkú kabelku nemám... neviem ak si mám so sebou vziať viac vecí radšej zmením outfit a beriem si batoh ako by ma malo cez deň bolieť iba jedno pleco (nech už rovno bolia obidve nie? :D ) takisto ako aj ty sa snažím vyhýbať tomu, aby som prepchávala menšie kabelky lebo mi je to potom strašne ľúto ako rýchlo sa vedia takto zničiť :)

  LadyinBlack

  OdpovědětSmazat
 3. wo, awesome place <3 You look great! :)

  OdpovědětSmazat
 4. Skvělá kabelka :-)

  Zvu tě na blog :-)
  http://wormake.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 5. Skvělý outfit :))

  http://style-and-smile15.blogspot.cz/2015/04/giveaway-3.html

  OdpovědětSmazat
 6. Ten cardigan vypadá skvěle! :)

  OdpovědětSmazat
 7. Také bych potřebovala nějakou takovou novou prostornou kabelku, jako máš ty :) moc ti to sluší!

  OdpovědětSmazat
 8. Do školy jsem ráda nosila kabelku, ale od té doby, co jsem si odrovnala svojí oblíbenou, tak už kabelku používám opravdu jako doplnek a né jako cestovku :D :)

  OdpovědětSmazat
 9. Jo, to máš pravdu s tou kabelkou :D i s tím batohem si měla docela problém, narvat to tam všechno :D jinak krásnej svetřík :))

  OdpovědětSmazat
 10. Velkou kabelku si myslím se hodí mít vždycky:)

  OdpovědětSmazat
 11. Moc ti to sluší! Ta kabelka je super.

  Life by Peggie

  OdpovědětSmazat