22.05.15

MUST HAVE | THE TRIP VEST

Dnes bych se na oblečení chtěla podívat z praktického hlediska. Existují různé kousky, které jsou určené k danému účelu. Mezi ně řadím jeden z kousků, jež jsem musela mít, pokud jsem toužila po příjemném výletování. Co si budeme povídat, každý chce na výlety (mimo těch módních) vyrazit v co nejpohodlnějším oděvu. Proto jsou pro nás, Čechy, tak typické ponožky v sandálech :-). Zkrátka jde o pohodlí. Z tohoto důvodu jsem si teď, kdy se počasí mění a chvíli je teplo a pak zase zima, chtěla koupit jednoduchou vestu. Musím se přiznat, že s vestami jako takovými jsem nikdy nijak extrémně nesympatizovala. Ale nyní jsem změnila názor (jako na spoustu věcí). Mít praktickou vestu do teplých dnů a chladnějších nocí, je super. Dokonce si ji oblíbila i mamka a sem tam si ji obleče i ona. Co vy a vesty?

vesta - Takko Fashion | legíny, tričko - New Yorker | brýle - Wayfarer

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. S vestami zatím zkušenosti nemám, ale tady ta je moc pěkná! :)

  OdpovědětSmazat
 2. Tahle je nadherna, ja moc vesty nenosim.
  http://style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Praktická ledvinka !
  https://www.facebook.com/pages/Ledvinka/300030496745673?fref=ts
  https://twitter.com/Ledvinka_Moda
  https://instagram.com/ledvinka.moda_fannypack/
  http://ledvinkamoda.blog.cz/

  OdpovědětSmazat
 4. Teď jsi mě úplně navnadila, ta vesta je fakt krásná. Už několikrát jsem přemýšlela, že bych si nějakou koupila, protože je praktická. Vybrala sis moc hezkou. Můžu se zeptat kolik stála? :)

  Life by Peggie

  OdpovědětSmazat
 5. Vesta je pěkná, já bych si ale vybrala jinou barvu, mě žlutá moc nesluší. O vánocích jsem si koupila ve Španělsku krásnou tmavě modrou vestu a je fajn. Momentálně to je moje jediná vesta. Tady v ČR počasí z větší části na vestu neni, teda aspon na vysočině. Když ráno skoro mrzne a je mi zima na ruce ale odpoledne teplo, tak je pro mě praktičtější třeba džíska nebo kožená bunda, něco s dlouhým rukávem

  OdpovědětSmazat
 6. taková bundička je skvělá do počasí posledních dní, protože na bundu je teplo a na tričko zase zima :) a ta hořčicová barva mě také baví!

  OdpovědětSmazat