11.05.15

REVITALASH ADVANCED

RevitaLash® je prémiová kosmetika z USA přinášející jedinečnou kolekci pečujících a vyživujících kondicionérů na řasy, vlasy a obočí. Jejím hlavním produktem je revoluční sérum na řasy RevitaLash® ADVANCED, které představuje v současnosti nejvyvinutější technologii v péči o řasy. Jeho patentované složení, skládající se ze speciální směsi peptidů a rostlinných výtažků, maximálně pečuje o řasy a dodává jim až dvojnásobnou délku během pár týdnů. Díky své prokazatelné účinnosti a unikátním výsledkům získává prestižní ocenění po celém světě a stal se oblíbenou značkou mnohých hollywoodských hvězd.
Sérum na řasy RevitaLash® Advanced je významným technologickým pokrokem v péči o řasy. Vědecky navržené složení poskytuje okouzlující vzhled vašich řas. Přírodní sérum, které je výsledkem dlouhodobého vývoje a špičkou v oblasti kosmetiky, je prostředkem k dosažení vzhledu řas, po kterém toužíte.
VLASTNOSTI: Patentovaná směs funkčních kosmetických přísad přispívá ke zkrášlení a zatraktivnění Vašich přírodních řas. Využívá sílu peptidů a zklidňujících rostlinných látek, které řasy maximálně vyživují a tím zlepšují jejich kvalitu. RevitaLash® Advanced  zlepšuje vzhled Vašich řas. Řasy pak vypadají luxusnější a plnější. BENEFITY: Patentované složení – na trhu jedinečné sérum na řasy, nevyžaduje lékařský předpis, nezmění barvu vašich očí (zanechává vaše modré oči modrými), obsahuje speciální zahušťovadlo, takže RevitaLash® Advanced zůstane tam, kde jej aplikujete, neprosakuje na povrch oka, lze aplikovat na horní i dolní řasy, je dodáván s unikátní aplikátorem pro pohodlnou, jemnou a jednoduchou aplikaci, obsahuje unikátní anti-mikrobiální systém, který pomáhá zabránit hromadění bakterií. Výrobek není testován na zvířatech, doporučeno očním lékařem - Doporučeno dermatologem - Klinicky testováno - Hypoalergenní – Nedráždivý
Zázraky pro růst a zhuštění řas mi jsou velmi po chuti. Jak už jsem několikrát psala, používala jsem kleštičky na řasy. A stále se k nim po nějaké době vracím a tím si řasy opět devastuji v neukončeném kole (zjevně se nikdy nepoučím...). Vzhledem k tomu, že mám od přírody rovné řasy a malé oči, vždy jsem si přála oči zvětšit aspoň dlouhými a natočenými řasy. Bohužel se mi to jen s kleštičkami nedařilo. Naopak. Spíše škodily, než aby pomáhaly... Stačilo pár dní pravidelného používání a řasy mi vytrhaly nebo ustřihly v půlce a mezi jednotlivými řasami se vytvořily ohyzdné díry, se kterými se nedalo dělat zhola nic. A tak jsem se po nějaké době obrátila na jinou pomoc. Na pomoc ve formě séra na řasy. Pár jsem jich už vyzkoušela a teď mám za sebou další kůru, která mi velmi pomohla. Po dobu jednoho měsíce jsem každý večer na řasy aplikovala sérum na řasy v elegantní šedé lahvičce RevitaLash Advanced. Výsledky se začaly dostavovat už během druhého týdne pravidelného vtírání do kořínků řas. Řasy byly o něco delší, plnější a výraznější. Měsíc utekl velmi rychle a já pozorovala úplný výsledek. Byla jsem nadšená z jemného a především přirozeného natočení, které díky užívání vzniklo. To mě na výrobku potěšilo ze všeho nejvíce. O prodloužení snad ani není třeba mluvit. To se dostavilo brzy a v krásné délce. Občas, kdy se nalíčím a řasenka řasy zvýrazní ještě více, se cítím jako mrkající panenka :-).

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Pěkný pokrok :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/mala-boure-v-sephore.html

  OdpovědětSmazat
 2. Vypadá to dobře, já teď používám Realash, který mám už podruhé a nedám na něj dopustit. Ale i tohle bych ráda zkusila :)

  Spotřebováno: Duben 2015 + GIVEAWAY

  OdpovědětSmazat
 3. Změna je určitě vidět, máš moc pěkné řasy :-) Já bych je potřebovala hlavně zahustit :-D

  OdpovědětSmazat
 4. Jejím hlavním produktem je revoluční sérum na řasy RevitaLash® ADVANCED, které představuje v současnosti nejvyvinutější technologii v ... erevitalashadvanced.blogspot.de

  OdpovědětSmazat