12.05.15

THIS BAG CONTAINS

Najdi rozdíl. Ano, ano, shodila jsem své dlouhé vlasy. Po nějaké době mě dlouhé vlasy začnou štvát, nudit a musím je ostříhat. Dokud jsem si neostříhala vlasy úplně nakrátko, bylo mi to jedno. Ale od té doby se nemůžu dívat na stále stejný odraz v zrcadle a chci změnu. Původně jsem zamýšlela trochu jiný účes. Nechtěla jsem se vzdát ombré a chtěla jsem jeho množství přizpůsobit délce a přirozené barvě vlasů. Avšak kadeřnice mi to rozmluvila, protože bych vypadala jako sluníčko :-). Barva by mi nechytla tak dobře a byla bych spíše oranžová než blond. Navíc se rozplývala nad kvalitou mých vlasů a nechtěla do nich tak razantně zasahovat. To mě přesvědčilo, protože si na zdravých vlasech zakládám, a tak je výsledek mnohem mírnější a přirozenější. A je to tak lepší.

Dnešní outfit jsem složila z basic kousků, které jsem oživila super plátěnou taškou. Dlouho, opravdu hrozně dlouho, jsem si přála jakoukoli plátěnou tašku. Ať už s nápisem nebo obrázkem. Díky mé lásce ke knírkům, jsem si vysnila tašku s tímto motivem, ale nakonec přeci jen vyhrála vtipná slova. Byla jsem na ni velmi natěšená, když jsem si ji objednávala, a věděla jsem, že se mi bude líbit. Jakmile jsem ji doma rozbalila, zjistila jsem, že je ještě lepší, než jsem si představovala. Tyhle plátěné tašky jsem si zamilovala už dávno díky jejich originalitě a především díky tomu, že je možné je zkombinovat víceméně s čímkoli. Ke sportovnímu outfitu se budou hodit stejně jako k formálnějšímu looku (pokud nemluvíme o obleku či společenských šatech pochopitelně). Plátěné tašky ve mě probouzejí pocit léta. Možná je to díky jejich příjemnému materiálu a úložnému místu vhodnému přesně pro to, co do parných dnů potřebujeme.

bunda, tričko - New Yorker | kalhoty - F&F | boty - TOPSHOES | hodinky - Clocktime | taška - Wayfarer

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. S vlasy to mám úplně stejně, taky to každou chvilku nechávám zkracovat a když už, tak o kus :)
  Na fotkách ti to sluší :)

  PS: U mě na blogu právě probíhá GIVEAWAY, budu moc ráda, když se zapojíš!:)
  http://www.lovies47.cz/2015/04/giveaway-03.html

  OdpovědětSmazat
 2. Skvely outfit. Ja jdu ve ctvrtek na melir a trosku zastrihnout.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/2015/04/giveaway-3.html

  OdpovědětSmazat
 3. Skvělý outfit :-) Já si teď střihla vlasy sama.. :D

  Zvu tě na Giveaway.
  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/giveaway.html

  OdpovědětSmazat
 4. Jéé, ty plátěné tašky se mi taky hrozně líbí! :)

  OdpovědětSmazat
 5. Moc ti to sluší, vlásky máš opravdu krásné :) Jinak se mi hrozně líbí ta skvělá taška :)

  Spotřebováno: Duben 2015 + GIVEAWAY

  OdpovědětSmazat
 6. Hrozně ti to sluší! Plátěné tašky jsem si v poslední době docela zamilovala a tato je skvělá! :)
  Diary of a Girly Things

  OdpovědětSmazat
 7. Miluju tyhle plátěné tašky..máme jich doma asi 10, střídáme podle nálady =)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětSmazat
 8. aj ja som nedávno odstrihla poriadnu dávku svojich vlasov a s nimi mi zmizlo aj ombre :) a je to celkom príjemná zmena! Tebe to tiež veľmi pristane :)

  LadyinBlack

  OdpovědětSmazat
 9. Moc hezká bunda a boty.. U mě se poslední dobou boj o kvalitní vlasy lepší v dobré časy. Po zábalech z olivovýho oleje a jednoho super šamponu se mi vlasy o dost zlepšily a povyrostly bez výrazných známek roztřepených konců. Za což jsem neskutečně ráda a snažím se vlasy co nejméně žehlit a jakkoli tepelně upravovat. Pouze občas je vyžehlím. Na toto jsem čekala nejmín půl století.

  OdpovědětSmazat