14.05.15

YVES ROCHER | SENSITIVE VÉGÉTAL & NATURELLE OSMANTHUS

Květnové novinky útočí. Snad všechny obchody, všechny regály, se s příchodem nového měsíce, plní k prasknutí. Skoro každou středu mám mezi semináři delší volno, a tak se procházím po Pardubicích nebo sedím v knihovně. Tentokrát mě uchvátila tisková zpráva Yves Rocher natolik, že jsem knihovnu vyměnila za obchodní centrum, kde jsem si prohlédla tyto tři novinky. Kromě těchto novinek jsem se chtěla jen tak krátce zmínit o hydratačním krému na ruce. Zázrak ukrytý ve žlutém obalu jsem si hodně oblíbila. Mám velmi suché ruce a bez krémů se neobejdu, takže mažu a mažu. Kvůli časté potřebě hydratace si vybírám méně mastné krémy, které se rychle vstřebají a zaschnou. Tento rozetřu do rukou a během chvilky mohu normálně fungovat a nemusím čekat, než krém zaschne, abych si něco neupatlala. Chvála směřující na krém by nebyla potřeba psát do celého jednoho článku, a tak jsem se o něm chtěla rozepsat pár slovy u květnových novinek. Pokud tedy vaše ruce trpí, určitě se po něm porozhlédněte. Za 99 Kč je to hotový dar z nebe :-).


Novinky, které Yves Rocher, představil, jsou opět voňavé a nezklamaly mě. Já si vybrala z řady Sensitive Végétal dva výrobky a jeden voňavý flakónek z řady Naturelle Osmanthus. Kromě těchto produktů se v obchodech nebo na eshopu setkáte s dalšími, především z první zmíněné řady. Před několika týdny jsem vyzkoušela kosmetiku na citlivou pleť a byla jsem překvapená, jak na ni má pleť reaguje. Vždy jsem kupovala kosmetiku určenou pro mastnou, problematickou či smíšenou pleť. A pak jsem měla chuť vyzkoušet něco pro pleť citlivou. Mám pocit, že mi pomáhá mnohem víc :-).


ZKLIDNĚTE SVOU PLEŤ DÍKY JEJÍMU SOUZNĚNÍ S ROSTLINAMI. Odborníci Výzkumu Rostlinné kosmetiky Yves Rocher objevili novou zklidňující aktivní složku 100% rostlinného původu pocházející z rostliny sporýšovkavýchodní, která je v přirozeném souznění s Vaší pletí. (test in vitro) Odhalili jsme tak kompletní odpověď na účinný boj proti všem známkám citlivé pleti.

Zklidňující micelární voda 2 v 1
Popis: Zklidněte svou pleť díky jejímu souznění s rostlinami! Souznění rostlin s pletí je klíčem k účinnosti péče o obličej. Odborníci Výzkumu Rostlinné kosmetiky Yves Rocher objevili novou zklidňující aktivní složku 100% rostlinného původu pocházející z rostliny sporýšovka východní, která je s Vaší pletí v přirozeném souznění (test in vitro). Vaše pleť bude zklidněna díky produktům řady Sensitive Végétal, která se chová jako rostlinná náplast pro citlivou pleť. Účinky: zklidnění pleti, pocit svěžesti, jemně čistí, nedráždí.
Cena: 169 Kč
Micelární voda 2 v 1 je velmi jemná. Ve stejném momentě, kdy jsem ji koupila, jsem si domů přinesla i micelární vodu od Garnieru. Musím říct, že se vůbec nedají srovnávat. Pokládala jsem si otázku, proč jsem tu od Garnieru vůbec kupovala, když mě Garnier svými produkty na pleť nikdy moc neoslnil :-). Prostě vždy věřím v zázrak... Ale zpět k micelárce o YR. Sice mám mastnější pleť s nedokonalostmi, ale tato micelárka pro citlivou pleť mě velmi okouzlila díky svým účinkům. Přesně, jak píše výrobce, pleť je po jejím použití svěží, čistá a zklidněná. A našla jsem i další účinek, který výrobce nepřipsal - zmatňuje :-). A to je pro mě velmi důležitá funkce. Kdybych ji hodnotila na stupnici od jedné do desíti, dostala by zaslouženou osmičku.

ZPRACOVÁNÍ SPORÝŠOVKY VÝCHODNÍ SE PROVÁDÍ RUČNĚ, ABY SE ZACHOVALY JEJÍ REGENERAČNÍ SCHOPNOSTI. SBĚRATELÉ, VĚTŠINOU MADAGASKARSKÉ ŽENY, JSOU PRAVIDELNĚ ŠKOLENI ZKUŠENÝM BOTANIKEM, COŽ ZAJIŠŤUJE DODRŽOVÁNÍ TĚCHTO OSVĚDČENÝCH POSTUPŮ.

Zklidňující péče na okolí očí.

Popis: Zklidněte svou pleť díky jejímu souznění s rostlinami! Souznění rostlin s pletí je klíčem k účinnosti péče o obličej. Odborníci Výzkumu Rostlinné kosmetiky Yves Rocher objevili novou zklidňující aktivní složku 100% rostlinného původu pocházející z rostliny sporýšovka východní, která je s Vaší pletí v přirozeném souznění (test in vitro). Vaše pleť bude zklidněna díky produktům řady Sensitive Végétal, která se chová jako rostlinná náplast pro citlivou pleť.Tento gelový krém poskytuje pocit svěžesti a zklidňuje citlivou pokožku v okolí očí. Účinky: zklidnění pleti, nedráždí oční okolí, hydratace, pocit svěžesti.
Cena: 235 Kč

Každé ráno mám problémy s očima. Po každém probuzení jsou opuchlé a vypadají jako dvě obrovské bulvy. Proto je před líčením potírám zklidňujícími krémy. A nepoužívám jej jen po probuzení, ale i před spaním, přesněji po odlíčení. I přestože mám jemné odličovače a jemné vatové tamponky, občas se dostaví pocit, že mám oči sedřené. Kdybych je nenamazala něčím se zklidňujícími účinky, asi bych se do rána zbláznila. Okolí očí mě pálí a svědí, takže si na oči stále sahám, čímž se stávám dalším faktorem k nepříjemnému pocitu. Po vypotřebování hydratačního gelu na okolí očí z řady Hydra Végétal jsem narazila na řadu Sensitive Végétal a chtěla jejich gelový krém vyzkoušet. Používám jej zatím týden a jsem nadmíru spokojená. Nádherně zklidní podrážděná víčka a příjemně je zchladí, zhydratuje. 10 bodů pro YR!
NATURELLE OSMANTUS. CITRONOVÁ ESENCE. ZÁŘIVÁ, PROSLUNĚNÁ, ENERGIZUJÍCÍ SVĚŽEST, KTERÁ PŘINÁŠÍ PARFÉMU JEHO LEHKOST. ČISTÝ VÝTAŽEK Z JASMÍNU PRAVÉHO. JASMÍN PRAVÝ JE CHARAKTERISTICKÝ SVOJÍ INTENZIVNÍ KVĚTINOVOU VŮNÍ S PŘÍRODNÍMI OVOCNÝMI TÓNY, COŽ PARFÉMU DODÁVÁ ŽENSKOST. ČISTÝ VÝTAŽEK Z VONOKVĚTKY. KVĚTINOVÝ NÁDECH S OVOCNÝMI TÓNY MERUŇKY PRO SMYSLNOST A BAREVNOST VŮNĚ. CEDROVÁ ESENCE. JEMNÁ PODMANIVÁ VŮNĚ CEDRU PARFÉM OBOHACUJE O DŘEVITÉ NÓTY. TOTO VZÁCNÉ DŘEVO DODÁVÁ PARFÉMU VÁŠEŇ A TEMPERAMENT.

Toaletní voda Osmanthus
PopisObjevte novou toaletní vodu Naturelle Osmanthus a pociťte nádech svěžesti a smyslnosti! Tvůrce vůně Michel Girard zvolil čisté výtažky z jasmínu pravého a z vonokvětky (Osmanthus), které parfému dodají ženské květinové tóny, a spojil je se svěžím nádechem citronu a výtažkem z cedru dodávajícím vůni temperament.
Účinky: provonění pokožky
Cena: 730 kč

Vždy jsem měla nejradši sladší vůně, protože na mě působí roztomile a více se mi hodí k něžnému pohlaví. A naopak nikdy jsem nemusela přírodní vůně dřevin či jakýchkoli nesladce vonících rostlin. Ale tato přírodní toaletní voda mě překvapila a oslnila. Když jsem k ní v obchodě přivoněla, čekala jsem přesně tu zelenou vůni, která mi není po chuti. Ale voní zcela odlišně. Je krásně jemná, sladší a zároveň i s vůní přírody. Úžasný je její výdrž. Tak dlouho výdrž bych očekávala od parfémů. Ty stačí jednou, dvakrát nastříkat na krk a jsou cítit ještě několik dní, ale toaletní vody se tak dobře nedrží (no, sami to určitě znáte). Jenže toaletka Osmanthus drží stejně dlouho jako parfém, což je naprosto super. Hodně mi ji chválí maminka a pokaždé mi říká, že krásně voním a že vůni stále cítí. Takže i tato novinka se velmi vyvedla :-).

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. tato kozmetika zatial nesklamala:)

  OdpovědětSmazat
 2. Yves Rocher mám hrozně ráda a nenašla jsem zatím snad ani jedinou věc, která by mi nesedla :)

  OdpovědětSmazat
 3. Jejich kosmetiku mam rada, ale tohle jsem jeste v jejich obchode nevidela. A to jsem tam byla v utery.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/2015/04/giveaway-3.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celá řada by měla být k prodeji od 5.května :-).

   Smazat
 4. Yves Rocher je nejlepší :)

  OdpovědětSmazat
 5. Tuhle značku jsem si docela dost oblíbila v ničem co jsem si od nich koupila mě zatím nezklamali:)
  A tuhle novou řadu jsem nezkoušela, ale ta micelární voda muže být dost dobrá jak tak čtu!:)

  OdpovědětSmazat
 6. Do Yvese Rochera vždy ráda zavítám. má spoustu dobré péče o tělo. Dekorativka už mi přijde celkem nic moc

  OdpovědětSmazat
 7. Zaujala mě ta micelární voda a vůně :) Budu muset Yves Rocher brzy navštívit :)

  Zaměřeno na: ASTOR + Giveaway

  OdpovědětSmazat