18.05.15

YVES ROCHER | SHAMPOO & HAND CREAM + PROJECT PLANT FOR THE PLANET

Díky úžasnému projektu Sázejme pro planetu se mi dostaly do rukou dva kosmetické produkty, o nichž bych se dnes ráda rozepsala. Zároveň bych vám chtěla představit samotný projekt v podobě nejdůležitějších informací a fotek. Tak si připravte něco dobrého, protože tento článek bude poněkud delší, a jdeme na to! :-)


YVES ROCHER JE ZAPOJEN DO AKCE "SÁZEJME PRO PLANETU", KTERÁ JE SOUČÁSTÍ PROGRAMU OSN NA OCHRANU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ. ZAKOUPENÍM JEDNOHO ŠAMPONU PRO ZÁŘIVÉ VLASY ZASADÍTE STROM. 

Šampon pro zářivé vlasy
Popis: Šampon, který respektuje Vaše vlasy stejně jako životní prostředí. To jsou hodnoty Yves Rocher! Ano příjemné průhledné textuře pro jemné mytí vlasů. Ano svěží vůni citrusů. Ano rostlinnému vitamínu a výtažku z citronu, který uhladí Vaše vlasy a dodá jim oslnivý leskA ano respektu k naší planetě! Šampon pro zářivé vlasy s certifikátem Ecolabel pro krásné vlasy a krásnou planetu. Výrobek je dermatologicky testován. Tento šampon využívá blahodárných účinků rostlinného vitamínu E a výtažku z citronu. Jeho +: Výrobek je označen certifikátem Evropské unie Ecolabel.
Cena: 99 Kč
Šampon pro zářivé vlasy používám od doby, kdy jsem se zúčastnila projektu, to znamená zhruba měsíc. V první řadě se chci zmínit o designu. Samozřejmě vzhled, design není vše a jsou důležitější účinky, avšak i přesto jsem si tuhle lahvičku hrozně zamilovala právě kvůli super skvělému designu, který je v této podobě pro značku vcelku atypický. Ale už k tomu důležitějšímu - k účinkům. Šampon je určen pro normální vlasy a vlasy bez lesku. Řekla bych, že moje lesk nijak nepostrádají, ale i tak jsem na své kštici postřehla skvělé efekty. Lesk zintenzivnil, a tak na sluníčku vytvořil moc pěkné odlesky. Navíc je velmi jemný a lehký, takže vlasy nezatěžuje a nemastí se.


Hydratační krém na ruce
Popis: Stejně jako obličej jsou Vaše ruce vystavovány vlivům vnějšího prostředí. Proto je chraňte a hydratuje po celý rok. Tento krém s dlouhodobým účinkem je vhodný ke každodennímu použití. Jemně masírujte, dokud se nevstřebá. Složky rostlinného původu: výtažek z bio arniky, který chrání Vaše ruce před vlivy vnějšího prostředí. Neobsahuje parabeny.
Cena: 99 Kč
Před akcí jsem používala krém na ruce od značky Dove z řady Winter Care. Hodně jsem si jej chválila a nedala na něj dopustit. Ale nyní jsem si mnohem víc oblíbila tento žluťoučký. Opravdu nemám ráda přehnaně mastné krémy na ruce, kvůli kterým musím dlooouho čekat než zaschnou, a tím pádem nemohu normálně fungovat. Vždy jsem si namazala ruce pouze před spaním, kdy jsem si lehla do postele a několik minut jen ležela a čekala, čekala, čekala. Proto velmi ocením rychle se vstřebávající krém, a díky akci jsem na něj narazila. Stačí nanést opravdu maličko a i s takovou troškou vám dokáže vyčarovat úsměv na tváři. Velmi rychle se po vmasírování do pokožky vstřebává a vytvoří jakýsi matnější efekt, takže není problém hned po rozetření krému do dlaní, se věnovat běžným aktivitám. Dnes jsem navštívila e-shop YR a zjistila, že se tento krém na ruce stal bestsellerem. To je dle mého názoru oprávněná nálepka :-).Projektu Sázejme pro planetu se účastní spousta zemí, které mají srdce, chuť a touhu pomoci přírodě a budoucím generacím. Hlavním cílem celého projektu v České republice je vysázet celkem 100 000 stromků. Nejprve jsem se společně s dalšími bloggerkami (které jsem mimochodem velmi ráda poznala) a našimi výherkyněmi v soutěži o den s Yves Rocher zúčastnili tiskové konference v prostředí překrásně rozkvetlé botanické zahrady Troja v Praze. Byli jsme svědky rozhovoru se samotným ředitelem nadace, panem Claudem Fromageotem, který nás následně přesvědčil o tom, že mu na Yves Rocher, jeho spolupracovnících a především lidem z veřejnosti záleží. Chodil od člověka k člověku a s každým komunikoval. Milý chlapík :-). Po představení projektu, symbolického zasazení prvního stromku a lehkého a lahodného občerstvení jsme se přesunuli do chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Tam nám byly zadány pokyny ke správnému zasazení malých stromečků. Nakonec jsme dostali všechny potřebné věci k sázení a náš hlavní úkol mohl začít. Byl to skvělý den! Počasí nám přálo, bylo opravdu hezky. Skvěle jsem se bavila ve společnosti Domči, Anet a Wendy. Děkuji za tak úžasný zážitek jak holkám, tak i společnosti Yves Rocher! :-)


fotky z akce: Bryan Ham

ZANECHAT KOMENTÁŘ

 1. Chválím Yves Rocher za takovou akci..

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětSmazat
 2. Hned bych do toho šla taky. Hrozně mě štve že bydlím daleko od Prahy. Vždyt v Praze se koná tolik super akcí, např. běh s Dm, s YR sázení stromků a spousta dalších.

  OdpovědětSmazat
 3. Páni tak to muselo být skvělé:) Určitě bych se taky chtěla zučastnit kdybych bydlela v Praze:)

  OdpovědětSmazat
 4. Perfektní akce, takových by mělo být rozhodně mnohem více. I jiné firmy by se mohly inspirovat. Škoda, že jsem tam nakonec nebyla :( Každopádně mě hodně zaujal šampon, určitě jej časem vyzkouším :)

  Zaměřeno na: Astor

  OdpovědětSmazat
 5. O téhle akci už jsem četla u dalších bloggerek a všechny ji nadšeně chválili. Sázení stromečků si pamatuji ze základky vždycky na den Země, je skvělé, že se do toho zapojují i velké společnosti. Nad šamponem už dlouho přemýšlím, trochu se bojím toho "uhladí vaše vlasy", protože já bych radši vlnité a některé šampony dělají zplihlý efekt, některý ale určitě vyzkouším. Krémík je u mě už nějakou dobu zabydlený, tahám ho všude i s sebou, protože je super skladný :)

  OdpovědětSmazat
 6. Ten šampon by se mi hodil :))

  http://style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 7. To je úžasnej článek! :-)

  OdpovědětSmazat